Holky na hlídání (2007)

Film není komedií a už vůbec ne sexuuálně žhavým filmem. Je to drama , holky si ten pobyt na střední drobátko zpestřily a taky zkomplikovaly sexuálními službami za úplatu. To, co vypadalo jako snadný výdělek dělá děvčatům ovšem těžkou hlavu, každá se s tím srovnává po svém. Nic netrvá věčně, takže rozuzlení přijít prostě musí. Dobře napsaný a zahraný film. Řekl bych i věrohodný. 75%

Miss Březen (2009)

Pár vtipných momentů a jinak v podstatě nic. 60%

K zemi hleď! (2021)

Bylo by asi nespravedlivé nedat filmu šanci. Má všechny atributy k úspěchu. Velcí herci, výprava. Už jsme tohle téma viděli víckrát, tentokrát je oblečené do nejmodernějšího kabátu. Lidstvo je otrokem médií a to je hlavní poselství snímku. Natočil ho jeden z těch největších mediálních gigantů, asi abychom věděli, že je Netflix schopen sebereflexe. O kometě, která brzy dopadne a zničí zemi, lidem je to ale jedno, jelikož jsou notně zaneprázdnění sledováním afér populární zpěvačky. Caprio podává výkon jako by za to byl placený, takže se není čeho bát. Je to takový univerzální filmový produkt, každý si vybere. 70%

Omámení a zmatení (1993)

Tyhle filmy jsou všechny na jedno brdo. Takže rozhodne většinou množství vtipů, zajímavých situací atd. Tady je magnetem účast budoucích hvězd, kterých tu není málo. Jinak bych asi řekl naprostý průměr.60%

Charlie Bartlett (2007)

Kdyby to tak nějak drželo pohromadě, mohl by to být i dobrý film. Anton Yelchin je neokoukaná zajímavá tvář a docela válí. Ale ty vedlejší postavy jsou strašně ploché. Takže komedie nikoli, depka taky ne, všecko na půl cesty a ničeho není dost. Přesto asi jednou vidět proč ne...60%

Projekt minulost (2015)

To čekání až se něco stane bylo tak nesnesitelné. Přesto jsem vydržel celou hodinu...

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

Tohle není bohužel Freaky Friday, jen ta záměna těl je společná. Herci v tomto filmu svojí proměnu neumí hrát a nápad je celkově zcela nevytěžen. Takže pouze průměr za sympatickou holku v hlavní roli. Ani roztleskávačky tentokrát nebyly moc dobře napsané. 60%

Národ snílků (2010)

Tenhle film nemá v podstatě co nabídnout, je tam vše co jsme už jinde viděli stokrát. Asi by to nevadilo, kdyby alespoň nějaký půvab nebo švih v tom byl. Je to tak nějak odbyté, po povrchu. 60%

Křižovatky (1986)

Nádherná pohádka pro muzikanty. Roadmovie je asi můj nejoblíbenější žánr. A s muzikou je to ještě lepší. Ten starej pán to zahrál nádherně, toho bluesmana jsem mu fakt věřil, koneckonců to bluesman vlastně byl i v realitě. Ta cesta zpátky ke kořenům je na konci až magická. Super. 85%

Projekt X (2012)

Hodně zajímavá záležitost. Není potřeba hodnotit co je a není možné. Ten projekt jen znázornil co se může klukovi, kterej se teprve hledá stát, když mu přijde na párty o něco víc lidí. Některé záběry jsou vysloveně autentické, budí mi vzpomínky. Takže nuda určitě ne. Nesmírně mi vadil tupec zahraný Oliverem Cooperem. Ten to srazil o 20%. Takže jen 80%