dr.fish

okres Mělník
geomailer

1 2 3 4 5 6 7 31 62 92 122
    • 15.4.2018  18:56
    Balónová pohádka (TV film) (1987)

Je to vlastně docela vtipná pohádka. Průmyslová revoluce 19. století zasáhla i tento žánr.

• 15.4.2018  18:53

Neuvěřitelné především je, že producenti dovolí režisérovi něco takového zmatlat. Režisérka má všecky trumfy v ruce a natočí tureckou telenovelu. Několik světlých momentů tam je, ale vždycky dokonale zabitých následující scénou. Ti Poláci co tam hráli ty mluvící hlavy, to nelze ani komentovat. Nejlepší byl Petr Vaněk. Ostatní se snažili alespoň nemít z ostudy kabát. Nechápu proč se to takhle točí...50%

• 15.4.2018  18:49
    Králi, já mám nápad (TV film) (1984)

Nadupané hvězdami, jenže skutek utek. Takové bezradné...a potenciál tam byl...60%

• 15.4.2018  18:47
    Drátenická pohádka (TV film) (1987)

Zahajský svého bezcharakterního zmetka hraje dobře, ale to je proklatě málo. Jinak se totiž vůbec nic nestane takže se nudíme. 50%

• 15.4.2018  18:45

Musím říct, že Jirka Bartoška zde hraje nepříliš chytrého chána, který skočí na lep dvěma babám z bažin. Jelikož se ta mladší promění v krásku, trvá mu velmi dlouho, než tu lest prohlédne. Nějak jsem ale nadšen pohádkou nebyl. Nemá to spád a vtip. 60%

• 11.4.2018  22:10
    Sleight (2016)

Možná je to trochu bezzubý příběh chlapíka, který se točí v kruhu. Nedokáže si prostě koupit letenku a vypadnout pryč, vymanit se z pasti, která vlastně pastí není. Natočené to je ale poctivě a docela se mi to líbilo. 70%

• 11.4.2018  22:08

Filmy tohoto ražení na Severu umějí asi nejlíp na celém světě. Ti dva bráchové jsou fantastičtí a stejně tak i ta banda psychopatů co vede ten ústav. Bál jsem se přílišné depresivnosti a teroru, film se drží zásad snesitelnosti a dává nám po celou dobu naději. Je to precizní a parádní film, a to tento žánr rozhodně nepreferuji. 85%

• 9.4.2018  21:35

Oceňuju práci s kamerou. Film je sérií moc pěknej obrázků, vybraných exteriérů, krajiny, architektury. Jinak mne ovšem příběh naprosto nezaujal, vlekl se a ždímal emoce. Nesedlo mi to. 50%

• 8.4.2018  17:38

Když se to vezme kolem a kolem, není to špatný film. Trochu ploché, ale taková byla i doba.

• 8.4.2018  16:48

Není to špatný film, ale nestrhlo mne to. Něco tomu prostě chybělo. 60%

• 8.4.2018  16:47

Občasné dobré nápady nemohou zakrýt, že se jedná o totální hovadinu. Bývalo by bylo lepší vzít to vážně a natočit opravdový příběh o bohatýrech a ne blbinu s americkejma písničkama a hrdinou-slizounem, který neví která bije. Je to američtější než americká pohádka. Tohle opravdu ne. A mohlo to být dobré...40%

• 3.4.2018  22:33
    You Instead (2011)

Je to vlastně úplně blbá romantická komedie, ovšem zasazená do prostředí velkého hudebního festivalu. Dva rozhádané muzikanty jakýsi chlapík sepne želízky a uteče. Nově vytvořený pár se se situací musí nějak poprat, jelikož pákové kleště nikdo z fanoušků zrovna po kapsách nemá. A tak začne noc plná zvratů, divností a pak svítání atd. atd. Dobrá muzika, konec trochu až moc sladký. 70%

• 3.4.2018  21:09

Oběd trval třicet minut a všichni při něm říkali věty, které mi nedávaly ani za mák smyslu. Další půlhodina už u oběda nebyla, ale smysl to nedávalo taky.

• 3.4.2018  21:07

Bezvýchodné. Řemeslně na to nevidím nic zázračného, celkově nezaujalo.60%

• 2.4.2018  16:33

Dokud se ve filmu vyskytuje Kevin Spacey, má to švih. Nicholas Hoult je ale příliš nečitelný, aby utáhl celý film sám. A tak se to vleče a v osmdesáté minutě máte pocit, že dvě hodiny projekce už musely uběhnout. Přesto film nezatracuji, minimálně jsem rozšířil své obzory. Hrdina mi sympatický nebyl a stěží si mne získal do konce filmu. To bude asi problém číslo jedna. 65%

• 2.4.2018  14:25

Typická telenovela vysílaná v odpoledním čase pro důchodce. Navíc i bez dobrých herců. 40%

• 2.4.2018  12:49

Ta holka je naprostej lúzr. Vždycky se do někoho zakouká a pak ho pronásleduje. Skončí vždycky sama a vyřízená. Navíc na práškách. Film je dost pomalu a mizerně natočený, hrdince ani nechceme držet palce jelikož je nesympatická. Každý by ji asi nakonec odehnal pryč. Není to hezké koukání, takovéto filmy nemám rád. Depka a nic mi to nedalo. 50%

• 1.4.2018  21:50

Klub rváček? Možná. Chlapi je odkopli a vyrovnali se s tím za použití násilí. Dostali se do Kurzu sebeovládání a tam se skamarádily. A zjistily, že takových postižených ženských je spousta a dá se jim pomáhat. Námět primitivní, provedení slušné. Docela zábavná a nenáročná komedie, v níž mimo jiné hraje Stiflerova máma. Málem jsem se potrhal, když v hospodě, trochu pod parou, prohlásila: "Nezahraje si někdo kulečník?" 75%

• 1.4.2018  20:00

Dokonalá ukázka promrhaného potenciálu. Ti teenageři zoufale obletující bliznu by bývali mohli být skvěle s nadsázkou vyobrazeni a pak vesele s gustem povražděni, ani by nám jich nemuselo být líto.V té partičce se to dalo opravdu rozehrát báječně, a karty byly rozdány docela dobře. Vyznělo to ale naprosto blbě a do ztracena. 45%

• 1.4.2018  19:58

Judi Dench ten film podržela na snesitelné úrovni. Bez ní by spadl do žumpy sentimentu a nostalgie. 60%

• 1.4.2018  19:56

Neuvěřitelně užvaněný film. Tisíce slov naprosto o ničem, které člověk s námahou vstřebává a výsledek je nula.

• 31.3.2018  22:30
    Good (2008)

V první řadě musím se zase sklonit před Mortensenovým herectvím. Vystřihl si tady skromného, nesmělého chlapíka, který je ve vleku své mladé milenky a zaplétá se do nejvyšších kruhů nacistů. A to jen proto, že kdysi napsal knihu, která vůdce upoutala. Nahlédneme i do světa nástupu fašismu v Německu, což není nikdy od věci. Podle mne velmi povedený komorní snímek. 80%

• 31.3.2018  20:47
    Dark Night of the Scarecrow (TV film) (1981)

Vizuál velice příjemně osmdesátkový, ale přece jen tomu něco chybělo. Asi spád a děj. 60%

• 31.3.2018  20:46
    Extortion (2017)

Nevinný výlet na člunu se změní v drama boje o přežití. Film nám ukazuje, že se nemáme vzdávat ani ve chvíli, kdy už naděje není a proti nám stojí i oficiální autority. Takže osamělý běžec proti všemi s policií v zádech zachraňuje svou ženu a dítě kdesi zapadlé na pustém ostrově. Chvílemi mne to bavilo a chvílemi naopak iritovalo. Chtělo to trochu ten příběh dotáhnout. 60%

• 29.3.2018  21:48

Unylý, pomalu ukapávající film plný neživotných postav. Indie film neznamená film naplnit lúzry bez šancí na přežití a chodit po městě a lese a nedělat nic. To se tvůrci spletli.

• 29.3.2018  21:44

Tohle je prostě lahůdková role pro Woodyho. Ten se jí zhostil jak pan profesor. Celá ta rodinka je pořádně vypečená a je radost sledovat vývoj a psychologii všech postav. Skvělé dialogy. Jsem rád, že čas od času se něco takového ještě natočí. Místy možná emočně až trochu přetažené, ale drží se to na hraně a nesklouzává do přílišného patosu. Vzhledem k tomu, že jde o inspiraci skutečnými lidmi, přidávám i hvězdu pátou. Moc pěkný film. 85%

• 26.3.2018  20:41
    Berlin Job (2012)

Asi se proti tomuto filmu nedá nic namítat, ale mně prostě ty britské gangsterky nebaví z principu. Chlapi jsou vždycky drsní a děsně nudní, sice dělají, že se baví, ale není to na nich vidět. Britští suchaři řekl bych. V tomto žánru dávám rozhodně přednost americké produkci. 60%

• 25.3.2018  18:09

Mám rád Egoyanův přístup k látce. Miluje osobní tajemství, která velmi komplikovaně odkrývá. A v tom se donekonečna opakuje. Ale Kevin Bacon a Colin Firth to své tajemství skrývali tak dobře, navíc je to vyprávěno velmi stylově a kultivovaně. Prostě výborné řemeslo. Nedostatky v logice tudíž vidět ani nechci. 85%

• 25.3.2018  18:06

Poctivě natočené béčko. Všichni zúčastnění se chovají zcela idiotsky a nezodpovědně, což vede k sérii velmi nepravděpodobných událostí. Mlčící městečko plné lidí bez života, tupá klaka svědkem obchodu s lidmi. Micinky na cyklovýletě po jižní Americe, v batůžku si vezou večerní šaty. Večer v báru provedou tanec alias lehčí striptýz, čímž navnadí místní čmeláky. Pak se na výletě pro jistotu ještě rozdělí, protože v nebezpečných oblastech to holky zvládají vždycky samy. Takže si vlastně nic jiného než únos ani nezaslouží. Jihoamerický nevěstinec je pro počestnou ženu horší než smrt, ale holek mi zas až tak líto nebylo. 60%

• 25.3.2018  11:45

Stoupnout si na břeh řeky a chytat ryby je jistě krásné, ale chtít tím ještě něco říct je strašně obtížné. Borec jehož smyslem života je pobyt na břehu řeky se utápí v depresích, že je na tom břehu sám. A k tomu ještě vypouští tak nesmyslné věty jakoby na tom břehu nikdy nebyl, ale celý život strávil v univerzitní knihovně. Takto si tedy filmaři představují sportovního rybáře...40%

1 2 3 4 5 6 7 31 62 92 122