dr.fish

okres Mělník
geomailer

1 2 3 4 5 6 7 31 61 91 121
    • 20.3.2018  21:53

Já jsem prostě nedokázal vydržet ten debilní začátek, takže jestli se něco nakonec stalo, já u toho nebyl.

• 18.3.2018  21:19

Do poloviny jsem vydržel. Pak už to nešlo. V určitých chvílích už se má přestat mluvit a oni mluvili dál. 55%

• 18.3.2018  20:22
    Pod povrchem (2000)

Velmi zručně natočený thriller. Sice nových nápadů minimum, ale vyvážené hereckými výkony a celkově dobrým řemeslem. Michelle zvládá své proměny výborně. Pěkná klasická lekačka. 75%

• 18.3.2018  17:49
    Nápady svaté Kláry (TV film) (1980)

V tomto případě mi zážitek narušil film Svatá Klára Ariho Folmana, který je tak dokonalý, že ani pan Jasný to nezachránil. Takže v tomto případě rozhodně tu izraelskou verzi. 70%

• 18.3.2018  17:46

Film o caru Mikulášovi by se asi dal pojmout i mnohem akčněji nebo i zajímavěji z historického pohledu. Nicméně základní osa příběhu tu je a postihla tedy i hlavní body života carské rodiny. V době popravy rodiny byly naše legie nepříliš daleko. Asi proto k tomu došlo, pod tlakem okolností. 70%

• 15.3.2018  20:30
    Drive Angry (2011)

Mohle to být kult jako třeba Constantine. Ale není. První chybou je béčkový kabát v kombinaci se snahou být přehnaně filozofující, symbolický a intelektuální. To nikdy nedělá dobrotu. Na jednu stranu béčkové efekty, na druhou stranu málo nadsázky a slabý tah na branku. A Nicolas Cage, který naprosto neumí hrát. To je největší průser. Jakmile je na scéně W. Fichtner, jde to o třídu vejš. Škoda toho potenciálu. 60% za druhou polovinu filmu.

• 14.3.2018  20:50

Poctivá oldschoolovka z osmdesátých let. Potaěč zabiják řádí v grachtech Amsterodamu. A tvrdý polda je mu v patách. Klasika i se scénami honičky v kanálech na motorových člunech. Oddychovka jak má být. 80%

• 13.3.2018  22:03

Únos vlaku metra, rukojmí, milion dolarů výkupné. Průměr. 60%

• 13.3.2018  20:24

Tohle je zcela pekelný příběh. Ferbasová přijíždí z Moravy do Prahy k poručníkovi. Její moravské nářečí je zcela samostatný dialekt, který si asi sama sestavila. Je moravštější než to moravské a moravákům z toho asi bouchaly lebky. Krištof Veselý řádí jako černá ruka kmitá po place jak kybernetická myš. Děj je jako obvykle u Slavínského zcela prostinký. Ale ty výkony, to je mazec. 80%

• 12.3.2018  21:08

Nastěhují se do levného nádherného domu a pak to začne. Nic nefunguje, včetně řemeslníků. Jejich láska projde zkouškou. Je to romantická komedie, takže vše dobře dopadne. 70%

• 12.3.2018  21:06

Dokument či co. Chlapík žije v přírodě. 60%

• 11.3.2018  13:56
    Bullet Head (2017)

Jako je to hodně divný film, ale že by mne nebavil, to nemůžu říct. V hlavní roli Brody a Malkovich, několikero vyprávění životních příběhů, a pak ten pes a Banderas. Zajímavý pohled na věc, s nadhledem. Možná zbytečný film, ale na druhou stranu proč ne? Kolem a kolem vzato, je to slovo do pranice, filmů tohoto ražení je čím dál méně. Něco na tom filmu přeci jen bylo. 70%

• 11.3.2018  12:07

Alicia Vikander do role dala všechno, ale bohužel to nestačilo. Je to pekelný cajdák a já jsem to přestal sledovat půl hodiny před koncem a šel něco dělat na počítač. Film běžel a o nic jsem nepřišel. 50% za herectví Vikander.

• 10.3.2018  20:15

Romantická komedie , ze které slabší povahy můžou chytnout slušnou depku. Medvěd Brigsby je pro Jamese skvělou berličkou a dveřmi k ostatním lidem včetně rodiny. Film je velmi podivně lidský. Tento způsob vidění světa mám rád a baví mne skoro vždycky. I tentokrát jsem si to užil. 80%

• 10.3.2018  18:07
    Dunkerk (2017)

Minimalistický záchvat pana Nolana. Natočil válečný film, který není velký, výpravný, nic se v něm neděje a vlastně je ukrutně nudný. Z té šedi vystupuje několik leteckých soubojů a nějaké to potápění lodí s lidmi, ke kterým nám bohužel režisér nedovolil vybudovat si osobní vztah. Vše je tak neskutečně chladné a odtažité. Jsem...znechucený... to je to slovo...40%

• 10.3.2018  12:34

Takový staropražský mišmaš legend a pověstí. Provádí Kopecký s Dvorskou. Dozvíme se, že Zlo má krátké nohy a tresty za něj jsou drakonické. Mně se to tedy líbilo. První příběh s Golemem asi nejlepší. Trochu psycho atmosféra, též díky Liškově hudbě. 80%

• 8.3.2018  19:51

Je to taková normální televizní pohádka jakou u nás dávají na Štědrý večer. 60%

• 6.3.2018  22:37
    Dick Tracy (1990)

Fakt nevím. Barvy, vizuál a Madonna. To jsou asi ty pozitiva. Pak hrozná scénická hudba, Warren Beatty a uřvaný Al Pacino. To jsou negativa. Těch bylo mnohem víc. 50%

• 5.3.2018  20:32
    Samec (2009)

Ono je velice těžké natočit film o prázdnotě prázdného člověka. To zvládne jen opravdový machr. Ačkoli Mackenzie točit docela umí, tady šlápl vedle. 47 minut a dospělo to nesledovatelného stádia. Pak jsem to posunul na další kapitolu, další a další a nic....45%

• 4.3.2018  17:22
    Bulšit (2001)

Oceňuju řadu scén parodujících dnes již klasické komedie a filmy let minulých. Ovšem to samo o sobě nestačí, příběh je zcela bez zápletky, prostinký a tak ty vtipy samy o sobě prostě nestačí. Neříkám, že šlo o tupou nudu, docela se koukat dalo. American pie je ale někde úplně jinde. 60%

• 4.3.2018  17:02

Komedie tedy rozhodně ne. Ten počáteční defétismus jsem nedal. Otráven tou beznadějí jsem nevydržel sledovat do konce.

• 4.3.2018  17:01

Není to špatný příběh. Možná trochu pomalý, ale sledovatelný. 70%

• 3.3.2018  20:17

Tak na 30-40 minut stopáže by to byl osvěžující snímeček. Jako celovečerák však nemá co nabídnout. Plytké a nepropracované. Chlapec to ale zahrál vcelku dobře. 50%

• 3.3.2018  18:19

Kovboj s indiánskou krví uprostřed arabské pouště- to prý nemůže fungovat. Opak je pravdou. Konec 19. století je koncem Indiánů, divoký Západ už jen cirkusovou atrakcí. Poslední svobodomyslní dožívají v rezervacích a utápí svůj život v alkoholu. Smutný konec původních obyvatel, jejichž krev koluje i v žilách našeho hrdiny. Pronásleduje ho s každou další flaškou whisky. Poslední šancí je závod přes arabskou poušť. Ten závod je však mnohem víc, jak už to tak bývá. K nalezení cesty ven z kruhu, k předkům, domů nebo jakkoli se tomu říká. Je to kovbojka mezi beduíny, Divokým Kurdistánem atd. Romantika z dob rodokapsů a mayovek. A povedla se. Skvělá kamera, to je úplně nejvíc, pak Mortensen, který tím kovbojem prostě je. Moc jsem si film užil, i když naprosto chápu, že většinu zdejších to neoslovilo. 85%

• 3.3.2018  15:05
    Pes baskervillský (TV film) (1988)

Dostal jsem vše co jsem od Baskervilla očekával. 85%

• 3.3.2018  15:05

Plány ponorky, ohrožení vlasti, Holmes vše vyřeší. 80%

• 2.3.2018  22:48

Ačkoliv je to pěkně záhadné, konec prozaický. Přesto povedené. 80%

• 2.3.2018  21:49

Ztracený koník je trošku obyčejný příběh. 70%

• 2.3.2018  20:58

Vynechal heroin a pobyt na venkově mu přinesl náhražku- případ tajemného úmrtí a k tomu dvou zešílení u jednoho stolu a jednom pokoji. 80%

• 2.3.2018  20:06

Sherlock jak má být.