Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (4 189)

plakát

Roadies (2016) (TV seriál)

Na rozíl od některých jsem to viděl celé. Jsou tu díly, jako třeba ten poslední, co se vlečou. Ale jsou tu díly, které nemají chybu. Je to pro mne sentiment, byl jsem bedňák dva roky. Seriál je sice limonáda, ale pohladí staré jizvy. Svoboda, muzika a lidi, to je oč tu běží. 85%

Tak to bylo (1986)

Já jsem Talking Heads nikdy neměl moc rád. Film je zajímavě vyprávěný, ale postrádám tam nějaký směr či důvod. Asi tam být nemá. John Goodman je opravdu skvělý a docela štíhlý. 60%

The Sure Thing (1985)

Road movie aneb jak dostat nedobytnou holku, která tě považuje za za neotesance.

Velký (1988)

Dobrý nápad dobře napsaný. 70%

Číslo 5 žije (1986)

Ve své době hit, ale jak člověk stárne, už to tak báječné není.

Vražedné myšlenky (1991)

Tohle všechno už tu bylo a v mnohem lepším podání. Film se strašně vleče, hlavně ty dohady ve vyšetřovně velice zdržují. Chybí spád a asi i ten příběh. 50%

The Wild Life (1984)

Předchůdce American Pie. Tento typ komedie má v Americe prostě tradici. Docela v pohodě film o těžké době dospívání a o některých zcela neovladatelných kamarádech, které si prostě člověk nevybírá...75%

Dokonalí (1985)

Dokonalá je tu hlavně Jamie Lee Curtis. Cvičitelka v úboru nemá chybu. Jinak místy vcelku banální, ale přece zajímavé polodrama polokomedie. Novinář čmuchá sólokapra a načmuchá lovestory. A navíc svou vlastní...75%

Hry na cestě (1981)

Díky tomu netradičnímu přístupu k látce jsem byl napnutej jak špagát. Pořád jsem nějak nevěděl co z toho vlastně vyleze. Svým způsobem jsem z toho filmu vlastně nadšený, radost hlavně z toho, jak je jinak udělán, než je zvykem. Závěrečná honička je super, skvěle to graduje. Spielbergův Duel hadr. 80%

plakát

Zlaté časy na Ridgemont High (1982)

Film nabitý budoucími hvězdami. Spousta vedlejších rolí podivných bytostí. Je vidět, že Cameron chtěl s tímhle filmem uspět, je tam nápadů na tři snímky. Možná proto to až tak nedrží pohromadě, ale i tak je film vtipný a zajímavý.