Fotbal za mřížemi (2001)

Super komedie Vinnie Jones dobrej ,ale Jason Statham jako bláznivej mnich výbornej a Danny Dyer jako totalní blb taky super.Fotbalovej zápas ve kterém nechybí brutalní zákroky.Já se bavil.Je podle toho natočena Trestná lavice se Sandlerem.

Nekonečný víkend (2008)

Tenhle film je divnej pořád si drží napětí a vlastně se tam nic neděje a konec je dost nedotaženej.

Demolition Man (1993)

Wesley Snipes výbornej a vtipnej,ale tím bohužel klady tohoto filmu končí.Sly se snaží,ale je tu poněkud nudnej a Bullocková opět trapná a hrozná!

Znamení (2002)

Vynikající UFO film až s hororovou atmosférou.Tíživá atmosféra je všudy přítomná.Nezapomenutelný okamžik když Joaquin Phoenix sleduje televizi o událostech v Brazílii a tam se poprvé objeví ufon až mě přebehl mráz po zádech!Trochu mi vadili pasázě filmu kde byla tma někdy i úplná a malinko divnej konec jinak ale parádní podívaná.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Tak pro mě to bylo zklamání.Celej film se nějak táhne až mě to chvilkama nudilo.Navíc stěžejní prvky filmu přejetí lidí a poprava nebyli téměř vůbec vykresleny.Takže jediné co ve filmu potěšilo za prvé skvělý herecký výkon Michaliny Olszanska a za druhé lesbické scény.

11-11-11 (2011)

Proč je to pořád tak tmavý?!Má to místy i trošku napínavej děj.Akorát že konec nebyl v tej tmě ani vidět!

Oceloví žraloci (1997)

Škoda že film neví jesi má být o ponorce nebo o speciální jednotce.Gary Busey dobrý výkon a překvapivě dobře zahrál i záchranář z Baywatch Billy Warlock.

Warrior (2011)

Celkem to šlo až na ten nereálnej konec,kterej mi zkazil úplně celej film!Že učitelík kterej už měl bejt minimálně 10x mrtvej vyhraje celej turnaj,ale jděte . . .

Templář (2011)

Pěkné bitvy kde nechybí hodně krve a drastické zaběry,k tomu sekání rukou a nohou zajatcúm taky dobrý.Jen ta princezna je hrozná kráva.

Mega Shark vs. Mecha Shark (2014)

Žralok co ničí válečné lodě jako nic to fakt ne.Otřesné herecké výkony obzvlášt pak u hlavní hrdinky.Celkově hrůza.