jirkahodr

jiri hodr

okres Beroun

2 body

• 26.10.2018  20:22

Když promluvil Gott slovensky, myslel jsem, že blbě slyším. Proč tak mluví, když to neumí, bolí z toho hlava. A aby to bylo ještě komplikovanější tak zpívá česky !!!???? No a do toho klokan. Drak, který je trikově působí jak parodie na Jurský park a v pulce filmu se odehrává nějaká folklorní slavnost. Demence na entou..

• 7.6.2018  10:04

Příběh krtek je absolutně skvělý. Řadím ho do svého top 5.

• 5.6.2018  08:25
    Teambuilding (2018)

Komedie postavená na zvracení a průjmu, samozřejmě se musí i několikrát upadnout a něco si zlomit aby to bylo ještě vtipnější. Po filmu mi zůstala jen otázka proč? Proč, to Novák natočil? To herci necítili, že to je jaksi je trapný? To si myslí, že divácí zaplatí za cokoliv? Kameraman, asi taky nebyl žádný Lumen, ale přeci nějakou soudnost musí mít? Střihač to asi střihal se zavřenýma očima a nebo Novák použil nějakou funkci automatického střihu. Nejhorší na tom je, že jsem někde četl, že to je komedie jako Slunce seno.... nebo Babovřesky. Tak to rozhodně není ani zdaleka. Troška v tom má řemeslo ať je to jaký je a vtipy více či méně trapný Troška to má poctivě natočené. To Teambuilding je přesný opak, není tam vůbec ni, ale doslova vůbec, tohle si totiž můžete natočit doma sami a užijete si více zábavy navíc ušetříte 160,-.

• 5.6.2018  08:05
    Tělo (2012)

Thriller, který má skvělou atmosféru. Ražisér si vodí diváka a přesně mu dávkuje informace tak aby ho měl na lopatě a přišel s překvapivým závěrem. Tady se potkává opravdu dobře vypointovaný scénář s režií ruku v ruce. Pro mě osobně velké překvapení, přiznávám, že mimo Almodovara španělskou kinematografii neznám a thrillery už vůbec ne.

• 26.4.2018  23:04

V tomhle filmu je všechno špatně mimo šílené režie a scénáře na jednu stránku A5, bych se dovolil zmínit i o hudbě. Ta je ale brutálně blbá. Pravdou je ale to, že na blbej film blbá hudba, co jiného ?

• 13.4.2018  11:44
    Pepa (2018)

Filmu je takovým křížencem seriálu Vyprávěj, k tomu se přidalo něco z cyklu Bakaláři a to se propojilo přes historky kamarádů. V konečné fázi se řešilo, co to bude za žánr a tam slyším hlas producenta. Bude to komedie na tu se chodí. No jo jenže ono to zase vtipné moc není, tak tomu budeme říkat tragikomedie. Tak toliko krátce ke vzniku tohoto filmu. Nemá to vůbec tempo, v každém druhém záběru z toho čiší bezradnost a vůbec nerozhodnost jak toto téma uchopit, které i docela neotřelé je. A to vše se korunuje "Smolařem proti své vůli" - Co to prosím je?

• 31.3.2017  07:24

Čistá komedie. Zbořila mi hned dva mýty. Strojvůdce se jen vozí na sedadle číslo 1 na které se neprodávají místenky. A pak, že ženy nerozumí vtipu. Pokud se zasměji tak to musí být v romantickém balení a chlap musí tahat za kratší konec. Moje polovička a co jsem koukal tak nejen ona řvala smíchy. Příjemné zjištění a proto 5 hvězd :)

• 20.3.2017  21:13
    Muzzikanti (2017)

no tak takhle ne!!!

• 24.12.2016  15:00

Ťežko hodnotit. Navázat na chlapskou komedii ve stylu "chlapi sobě" skoro romancí je opravdu těžké a možná i neřešitelné. Chápu rozladěnost publika je to jako by někdo navázal na Pařbu ve Vegas Sexem ve městě. Aby to fungovalo to by musel být opravdu geniální scénář a i pro Hollywood by to byl oříšek. Jak to může dopadnout v našich nuzných podmínkách? Ano to už víme, né moc dobře. Pokud se na to budu dívat jako na pokračování Hodinového manžela tak je to úplně mimo, pokud jako na film který řeší nějaký zamotaný vztah tak mi nevadí, že se u toho moc nesměji protože to je prostě takové vyprávění a uzavřu to. Je to víc do TV než do kina, prostě horší průměr no.. Jen bych pro příště doporučil ať si všichni režiseři dobře rozmyslí, jestli s filmem jít rovnou do kina a ne jen do TV.

• 2.9.2016  09:41
    Taxi 121 (2016)

Z toho filmu jsme měl jediný pocit. Je to nedodělané. Některé scény jsou tam snad jen pro to aby film měl nakonec 90 minut.

• 3.5.2016  07:42

Romantická komedie, ve které chybí romantika i komedie

• 2.4.2016  09:10

Čekal jsem něco jako Ovečka Shaun, trochu jsem se bál co tam ti dva budou celou dobu dělat jestli to nebude nuda . Nakonec díky tomu, že jsou to jednotlivé příběhy tak to funguje dobře a extra dobře na předškolních dětech. A pro rodiče jak za mlada:) navíc některé momenty by mohli být součástí kampaně na bezpečnost práce:) Co musím zmínit je to že velké plátno tomu opravdu sluší vynikne každá věc a užili jsme si každý šroubek. Ohromující je , že si udrželi stále stejnou kvalitu možná i trochu lepší a to je asi také tím, že si to drží ten formát příběhů a není to jeden rozvleklý příběh. Naopak možná by se Pat a Mat trochu mohli posunout dál a mít i nějké soudobé "hračky" jako tablet počítač atd... aby více reagovali na dnešní dobu.

• 18.3.2016  11:20
    Dvojníci (2016)

jít na tento film je přímo FATÁLNÍ OMYL. Cítil jsem jako zmatený Travolta.

• 11.3.2016  12:13
    Rudý kapitán (2016)

Problém vídím v tom , že Suchánek ani Kaiser prostě na tyhle drsné role nejsou. A v jejich podání to je skoro komické nebo i trapné. Kamera je dobrá vizuálně film je úplně v pořádku. Zvukově to bylo trochu divné, je vidět že tu asi nemámé zvkuře kteří mají zkušenosti s akčníma scénama. A to je ten problém asi můžete chtít točit cokoliv ale pokud tady na to nejsou herci a ostatní profese tak to nemůže dopadnout dobře. A to je problém Kapitána, raději si přečtěte knižní předlohu ta je fakt super.

• 10.12.2015  14:27

Velmi vtipné někdy po půlce bych řekl, že to trochu ztratilo tempo, ale pak to zase nabere dech.Vlastně si říkám proč něco takto povedeného nemůže vzniknout i u nás.

• 3.12.2015  17:51
    Vánoční Kameňák (2015)

Neee Brabec neee tohle se tedy vubec nepovedlo.

• 30.5.2015  21:26

Pro dospěle to neni pro děti to neni. To fakt mám jásat , že to je barevné a České ? Výkony herců jak z bakalářů a to je právě to, ono se to hodí prostě na TV obrazovku, ale ne na plátno, Ten současný trend dávat TV projekty do kin mi přijde jako zvrácený

• 1.3.2015  22:14
    Ghoul (2015)

Byl jsem na tom 3D. To je prostě průser. Nejdříve mě rozboleli oči a pak hlava. Fakt ani nemohu ohodnotiti film jako film. A to nemám s 3D problém a jak jsem postřehl nebyl jsem jediný kdo s tím měl v sále problém. Nejsme Hollywood tak na některé věci nemáme a neumíme tak proč to dělat za každou cenu !

• 10.1.2015  01:08
    Fotograf (2015)

Film má jeden základní problém. Jediné co v něm funguje je Karel Roden. Bohužel já jsem šel na příběh na podívánou na zábavu. Ani jedno tam neni pokud, pominu posledních 15 minut filmu ze 130.Tak, že pokud chcete mít pěkný večer tak běžte na Hobita, Exodus nebo co teď běží v kinecha a na posledních 15 minut nahledněte do sálu kde je Fotograf. Nejen, že to díky délce stihnete ale hlevně nebudete mít pocit z promrhaného a nudného večera.

• 2.1.2015  19:03
    Miluj souseda svého (2014)

Murray je skvelý a to je jediné co na filmu je dobré. ALe nedá se vystavět film jen okolo jednoho dobreho herce. Tak , že nakonec z toho je lacina americká taškařice která neurazí v 20 :00 v sobotu na Nově. Prostě v kině očekávám víc.

• 2.1.2015  19:00
    Burácení (2015)

Ten film prostě nefunguje. Vlastně mě nenapadlo co v tom filmu by fungovalo.

• 2.1.2015  18:58

Skvělé, film je opravdu skvělý. Samozřejmě postava Laurenta je opravdu kontraverzní a chápu, že někoho bude dost iritovat. Ale o to víc zaujme herectví .

• 26.12.2014  20:24

Vizuálně je to super, ale to je u Scotta samozřejmost. Zoufale mi chybi prostě děj, síla postav, příběh to co je v Gladiatorovi atd.. Proste na biblický příběh je to hodně málo. Pro mě zklamání.

• 20.12.2014  21:52

Geniální, anglická retrokomedie u které si budete podupávat do rytmu.

• 20.12.2014  21:48
    Wallander (TV seriál) (2008)

Jedním slovem skvělé. Každý díl je dotažen do plných. Kenneth Branagh hraje absolutně skvěle. Tento seriál má jedinečnou atmosferu balancuje nad žánrem krimi thiller šmrncnutý psycho dramatem. Je to naprosto jedinečný koktejl.

• 20.12.2014  21:42
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Rekl bych to takhle, někde kdysi dávno tam byl určitě dobrý nápad. Kdyby bylo i lepší obsazení asi by to začalo i fungovat. Takhle je to zase něco mezi od dobrého vtipu po trapnost nad trapnost.

• 20.12.2014  21:36

Na téhle pohádce se čím dál víc, vychutnávám takovou tu milou atmosféru české pohádky Jednoznačně povedená pohádka která se směle bude řadit k "Princezně se zlatou hvězdou" atd...

• 20.12.2014  21:31
    Modelky s.r.o. (2014)

Pro mě velké zklamání, i přes komentáře které tu jsou jsem čekal,že to bude o trochu lepší. Slibné téma, které je absolutně nedotažené. Ano je tam pár hlášek, které ovšem v kontextu celého filmu vyznívají poněkud strojeně a trapně. 90 minut jsem se v kině střídavě cítil trapně a střidavě se díval směrem k východu. Myslím,že se pan Magnusek po Bastardech vydal špatným směrem tahle komediální témata prostě neumí a možná mu nejsou ani blízká.

• 20.12.2014  21:24
    Šťastná (2014)

Tohle je cvičení FAMU druhého ročníku. Na debut je to opravdu málo. Doufám, že to není nějaká nova česká filmová vlna to by bylo strašné.

• 20.12.2014  21:21

Já myslím, že z toho je jasně vidět, že né každý se může pustit do natáčení pohádky. Je to celé takové natahované. Bez Donutila by to bylo těžce nekoukatelný.