kamilek2

kamilek2

Kamil Prachar

okres Prachatice

• 26.10.2018  10:33

Product placement jak prase, ale opravdu zdůrazňuji jak PRASE. Scénář nula vše je natažené a rozředěné nějakou folklorní slavností,to skoro půl filmu a do toho klokan !!!

• 10.6.2018  11:19

Jen o pokračování málokterého filmu se dá říct, že je lepší než předchozí. V tomto případě jednoznačně se to povedlo. Film je zase složen z jednotlivých dílů, to je pro děti super dobře to poutá pozornost a pokud jim něco v jednom dílu ujde v dlaším si to vynahradí. Tenhle koncept je stejný jako dříve a je Ok. Co je novinka mluvící skeče jako předěly mezi díly. Skeč je výborný vtipný s pointou, dobrý nápad a navíc je namluvili Suchánek s Genzerem, pro mě bez výhrad je to příjemné osvěžení a baví to. Sám nevím pokud by mělo bát referendum jestli má Pat a Mat mluvit nebo ne tak co bych volil. Je jasné že to mluvení tomu dává další rozměr, ale zvyk je zvyk. Trochu mi vadila hudba, Zdeněk Zdeněk se blíží ke Skoumalovi, ale není to tam. Podle mě než tak nějak kopírovat Skoumala měl by někdo vymyslet prostě něco čistého nového.

• 6.6.2018  07:43

Čas od času se k tomuto filmu vrátím. Je to klasický americký příběh kde vše dobře dopadne. I po letech to má spád a neuvěřitelně dobře to funguje. Samozřejmě Tom Cruise a Nicole Kidman fungují výborně.

• 6.6.2018  07:40
    Teambuilding (2018)

Tahle jarní nadílka českých filmů je velmi vypečená. Buď jsem si zkazil vkus a nebo se všichni předhání kdo udělá horší film.

• 26.4.2018  22:33

Zhruba po 20 minutách, jsem se zvedl a spolu s dalšíma co se přidali jsme odešli středem. Děkuji uvaděčce, že pochopila náš stav skoro nepříčetnosti a usadila nás v dalším sále do první řady na Avengers. Mnohokrát ji tímto děkuji.

• 12.4.2018  19:31
    Pepa (2018)

Asi to měla být tragikomedie z které se stala režisérova tragedie. V Česku asi Star Wars nikdy nevzniknou, ale přeci chytré komedie tu tradici mají, vzpomeňme na šedesátá léta. Bohužel v tomto filmu dohromady nefunguje vůbec nic. Michal Suchánek se snaží to je cítit, bohužel sám to nevytrhne. Opravdu nevím co bych pochválil je mu smutno kam český film může klesnout.

• 16.4.2017  13:04

Jasně chápu producentský záměr udělat remake komedie století. Ale nechápu , když už jsou tam celkem dobří herci, proč nevznikl adekvátně k tomu dobrý scénář. u některých dialogu se mi ježili chlupy na zádech a zatínal jsem prsty u nohou. Ta strojenost a umělost z toho doslova teče a je to hluboko pod něčím čemu se říká soap opera.

• 2.4.2017  10:48

Geniální, v jedné recenzi jsem četl přirovnání k Nedotknutelným. Připadalo mi, to přitažené za vlasy, už kvůli tématu. Uznávám k ničemu jinému to také nedokáži přirovnat a tenhle film si jim opravdu blíží. Jemný citlivý humor i trochu drsnější ale naprosto funkční nad vážnou věcí, je to takové komediálně melodramatické opravdu geniální jsem fakt nadšený.

• 27.12.2016  08:21

Kvality jedničky to bohužel nedosahuje. Z jedničky to hodně čerpá, tak že pokud ji někdo neviděl tak vůbec nechápe jaké vztahy jsou mezi postavami. Manžel na hodinu je rychlokvaška stylu rychle rychle do kina jednička se líbila, lidi budou chodit i na dvojku. Recenze: (Fuka ji ještě nemá) https://www.novinky.cz/kultura/424459-recenze-manzel-na-hodinu-uz-nema-ani-napad.html http://avmania.e15.cz/manzel-na-hodinu-recenze-filmu http://kultura.zpravy.idnes.cz/manzel-na-hodinu-recenze-08o-/filmvideo.aspx?c=A161222_102046_filmvideo_ts

• 21.10.2016  06:46
    Ostravak Ostravski (2016)

Tohle je jednoznačně nejhorší film roku.Blahopřeji, štábu , že se jim to v závěru roku takhle povedlo. Dali si opravdu záležet. Je to komedie to je žánr co letí a aby to byla ještě větší zábava okořenili to umělou ostravštinou (geniální to je teda legrace samo o sobě). Potlačili příběh a dali sociální podtón v propouštění horníků (to aby tam bylo trochu vážného tématu). Herecké výkony- pro jistotu tam nejsou. Jednoznačně skvělé, letošní plyšový lev je doma. Těším se na pokrčování Větnamec Vietnamský, s umělou větnamštinou to bude taky legranda " ty šla na dobrá film ".

• 10.10.2016  12:49

Už dlouho mě něco takhle nepobavilo. Komedie o partičce, která si myslí jak vše jednoduché a jak mají vše na háku. Skvěle vystavěné vtipné situace, komedie s velkým K .

• 29.7.2016  11:51
    Sezn@mka (2016)

Tohle přeci nemůže být myšleno vážně jako film. Celé je to nějk divně amatérsky natočené, působí to jak nějaké demo filmu.

• 28.4.2016  19:40

Někde se stala chyba v režii nebo ve scénáři. Film pusobý nedodělaně a značně najivně. Hlavní hrdinka po tom co s bývalým manželem sedí na lavčce dojde k názoru , že si ji chce znovu vzít. !!?? Je to zkratka jako hrom a to je klíčová pointa filmu, která je sama o sobě značně na vodě. Další problém je herecký, kdybych Matáska neviděl v Basnících tak si budu myslet , že herecky zakrně,l ale zjevně je to režií. Celé je to takové umělé nereálné jak v herecké rovině tak v příběhové. Tchýně během pár hodin najde sestru nové snoubenky, jejího přítele a ještě ho doveze na Orlík. Podivná je i dortová bitva. BOhužel z toho všeho se vytratil humor a jsou to jen sytuace poskládané k sobě.

• 1.4.2016  17:12

feee ha To jsou překvapení. 1/ vůbec jsme netušili, že to je v kinech. Puvodně jsme šli na Barbie, ale ta nám to určitě odpustí. Proč to nemá reklamu to tedy nechápu. 2/ Ono je to fakt skvělé. Mě se to líbilo jako když jsem byl dítě, drží to pořád to své kouzlo, navíc je to tak detailně propracované. Fakt jsem zíral, nechápu jak se to animuje. 3/ Netušil jsem, že to jsou příběhy, ale díky tomu to tak dobře asi i funguje. A teď kritika asi by mohlo být příběhů méně ale mohli by být delší, je to taková drobnost i když film není extra dlouhý. Celkově 4 hvězdy doporučuji.

• 18.3.2016  10:35
    Dvojníci (2016)

Vždyť film netočí jeden člověk ne? To ve štábu není někdo soudný kdo dokáže říct , že to je sr...cka a , že je třeba na tom ještě makt? Nebo přetočit?

• 7.12.2015  11:14
    Room (2015)

Na můj vkus je to umělé, a celé takový festivalový kalkul a to mi vadí. Umělě vystavěné psycho profil Nicka je šíleně uměle našroubován na děj aby to drželo pohromadě.

• 19.11.2015  15:04

Dal jsem plný počet. Je to opravdu výtvarná podívaná, která v čechách nemá prostě konkurenci. Absolutně nachápu jak tohle Steve Lichtag dokázal dát dohromady. Tohle natočit a ještě v 3D aby to nebyl "jen dokument" ,ale plnohodnotný film. Klobouk dolu. Za letošní rok je to nejlepší počin naší kinematografie. Je to boží.

• 1.11.2015  11:55
    Celebrity s.r.o. (2015)

Ano scénář má někde světlé chvilky, které svádí k tomu dál sedět na židli a dívat. Bohužel, když vyjedou titulky tak si musím říct a proč? Proč jsem na tom v kině? Ano , šel jsem na Mádla protože ho jako herce mám rád, ale taky jsem šel na zábavu a na film a to další bohužel už nepřišlo. Tak, že uplně podvedených bych se neměl cítit, ale říkám si co bude s českým filmem dál. To budou v kinech dávat Ordinaci v růžové zahradě ? Opravdu si někdo myslí , že se na to bude chodit do kina. Je mi z toho smutno.

• 25.10.2015  20:26

Nevím jestli je to nostalgie a nebo jestli to je kouzlo 80 let. které z filmu čiší, ale mě to bavilo. Prostě je to takový balkánský humor. Docela by mě zajímalo jak ten film vznikal.

• 20.8.2015  10:29

Název mi přijde celkem divný, ale vlastně díky němu od toho člověk nečeká superdramatické dílo a tak to asi má být. Čelkam jsem od toho prostě zábavu a nic víc a to film naplnil tak, že průměr dobře odvedená prace. Pozítří už o tom filmu nebudete vědět a vyšumí jako óstatní filmy tohoto modelu.

• 10.6.2015  20:26
    Druhá míza (2015)

Ano neni to nic převratného, ano není to nic na co bych zíral s otevřenou hubou. Ale i tak je to něco co mě posadilo na zem. Ten film má neskutečný náboj super hudbu a geniálního Al Pacina. Baví mě ta lehkost s jakou je to natočené a feeling co ve mě po filmu zůstal.

• 1.3.2015  22:23
    Ghoul (2015)

Je to takový slepenec. Nemužu říct, že by tam bylo něco překvapivého a nakonec je jedno jestli kanibal ji Čikatelo nebo někdo jiný. V podstatě je to klišé které se dá použít kdykoliv a kdekoliv. Ale co se musí nechat Jákl tu práci odvedl s fortelem. Co je tedy tragedie je to 3D zpracování, nezažil jsem 3D z kterého by mě tak bolela hlava, tady evidentně je nějaká technická chyba. Pokud mužu doporučit běžte raději na 2D verzi.

• 10.1.2015  11:44
    Fotograf (2015)

Nehodnotím pan Saudka jeho život atd... jak tady čtu ty komentáře, což většina děla. Jen ten film není dobrý. Pokud polovička filmu je úplně blbá druhá řekněmě česky normální a celé je to abnormálně dlouhá tak tomu nemůžu říct filmařina ale pada to k homevideu pana Magnuska.

• 25.12.2014  08:44

Ta ženská proste porad umi

• 25.12.2014  08:43

Nejlepsi

• 25.12.2014  08:42

Bud nemám vkus nebo nevim ale ja se nečekaně dobre bavil