Olbi

okres Praha-východ

2 body

<< předchozí 1 2
    • 17.9.2018  21:00
    Vandráci (TV seriál) (2018)

Znám bandu, která si říká Fullgas a i bez záběru z dronu strčej nějaký Vandráky do kapsy....

• 8.4.2018  09:29
    Kombo (TV pořad) (2015)

Velmi povedené,vždy přesně vystihuje daný žánr kapely či samostatného umělce,pohled do začátků jejich kariéry je mnohdy velmi úsměvný.Naposledy viděno Visací zámek 35let. "Punk's not dead!"

• 7.1.2017  11:53
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Sorry vole,ale já,p...m Chelski a Slepice

• 18.2.2016  20:58
    Diktátor (1940)

Humorně mrazivé,nadčasové,geniální.Momenty s pudinkem,zeměkoulí,setkání s Napolonim a holení za tóny maďarského tance jsou geniální.Je neuvěřitelné,jaká proroctví(obava) se Chaplinovi naplnila...

• 6.1.2016  16:53
    Suburra (2015)

Pikante italiano mafia e politika,senza compromessi,bella musica! Zneklidňujicí a nekomromisní pohled na italskou mafii a politiku.Hudba mi sedla jako dobré tiramisu.

• 29.12.2015  23:19

Počáteční nálet rudochů je srovnatelný s vyloděním v Normandii.Emmanuel za kamerou potvrzuje, že je extratřída,Iñárritu prostě umí(nejen mazlení s méďou) a Leo si(doufám)jde pro naháče.

• 28.12.2015  14:33
    Šéf (2014)

Favreau si to nejen skvěle napsal a zrežíroval,ale i dokonale uvařil.Modří vědí,že na vlka je nejlepší solamyl a vztah na pracovišti nedělá dobrotu:) Sofii bych ve foodtrucku posadil na gril,rozžhavená musí být delikátní...mňam!

• 12.11.2015  16:15
    Everest (2015)

Příběh z doby,kdy se začali komerčně provozovat výstupy na střechu světa.Atmosféra bájného,nečitelné přírody,pravých horalů a lidských snů v syrovém balení.Viděno ve 3D-doporučuji!

• 29.10.2015  19:39

Velmi inspirující životní příběh,který by neměl šanci bez svaté Jane.Eddie to zahrál velmi přesvědčivě,bez nějakého slintání,z čehož jsem měl obavy.Závěr? "Podívej co jsme dokázali".Klobouk dolů Stephene!

• 29.10.2015  18:56

Noemova archa v podobě vlaku,který si to krouží po zamrzlé matičce Zemi s levelovou revolucí.Vskutku originální myšlenka,ale dalo se z toho vytěžit víc.Jen zvědavost(a čekání na Eda) mě donutila to dokoukat až do konce.

• 17.8.2015  21:47
    Divočina (2014)

Pacifická magistrála a mozkový výplach s dokonalou Reese.Líbili se mi flashbacky a jejich souznění s realitou, skvěle sestříhané.

• 11.8.2015  12:40

Tahle mise je sakra povedená.Za divadelní představení,vodní tobogán se špetkou kyslíku,hoňce na fichtlech a privátně-komorní finále zaslouženě plná palba.Po Jurským světě další letošní paráda,co na to řekne asi Bond?:)

• 29.7.2015  22:56
    Sedm dní v pekle (TV film) (2015)

Až si zase půjdu zahrát tenis se svým sparingpartnerem,budu se muset kontrolovat,abych si na tento snímek nevzpoměl...:)

• 10.3.2015  10:16

Hněv patři mezi smrtelné hříchy.V tomto filmu jej dostanete hezky zabalený hned šestkrát.Pěkně posrána porce,při který se poserete smíchy,ale nesmíte být ten na něhož se sere:)

• 6.3.2015  16:15

K tomuto snímku by se měli podávat léky pouze na lékařský předpis a pozorně přečíst příbalový leták.Dokonalá kamera,hudba a střih.Emotivní drogové porno.

• 24.2.2015  20:16

Asi takhle.Máte doma jebatelnou Dorotku,ale ta nejebe,respektivě šestkrát do roka.A tak začnete jebat jinde a jebete a jebete,až se to pojebe.Dorotka se to,ale dojebne,až jí z toho jebne a začne jebat.Vy se z toho docela slušně vyjebete,ale nakonec se to stejně pojebe.Stručně řečeno,černohumorný jebanec:)

• 18.2.2015  21:32
    Hlasy (2014)

Stačí na chvilku přestat zobat,nasoukat se do růžovejch montérek,otevřít si řeznictví a produkovat krabičkovou dietu...:) Pejsek s kočičkou Vám s tím helfnou..

• 15.2.2015  11:40
    3 idiyats (2009)

Studentská komedie v indickém balení.Tři kámoši,z nichž jeden by se mohl klidně jmenovat Will Hunting..:) Je to poměrně dlouhé,ale když přeskáčete vystoupení Lord of the Dance,pobavíte se:)

• 13.2.2015  19:56
    P.K. (2014)

Bollywood seslal na Zemi mimozemšťana s tváří Oldřicha Kaisera,když si onehdá povídal s telátkem...:) Klika,že nepřistál někde u Berouna,to by kvapem svištěl k Chocholouškovi..Kdyby věděl,kolik je v Dillí víry,nemotal by se tam jako Goro před Tokiem...:) Ještě,že ti Indové šoustaj v autech a ne doma....) Hezky zabalené a polechtá bránici.

• 11.2.2015  19:59

Tomu říkám pech,přisrat se do Escobarovy famílie..Navíc když vám svěří auťák bůhví sčím a pošle vás bůhví kam.. A teď babo raď,když je strýček Pablo tak laskavý,upřímný a štědrý.Benicio výbornej,ale ten Hutcherson...i když pravda,ty emoce tam ke konci dal.

• 9.2.2015  20:02

Naivní,tvrdohlavý investigativec ten Renner.Každej ví,že Američani nechtěj z jihu ananas a banány,ale kokain..Nudný pravdivý příběh.Bohužel,Renner to sám neutáhne.

• 8.2.2015  21:36
    Soudce (2014)

Rodinná story s tradičním tématem.Bobřík mlčení otec versus syn,náhlé setkání se školní láskou,kostlivec ve skříni a jakoby náhodou,soudní přelíčení.Jenže.Perfektně nasnímané,skvěle obsazené(Robert vs. Robert,Vera a Billy Bob) a zahrané.

• 3.2.2015  22:54
    Rohy (2013)

Taková pekelná taškařice.Dobře jsem se bavil,než přišla poslední čtvrthodina.Ta ovlivnila mé hodnocení.Radcliffe mě překvapil svým výkonem,přece jen v něm vidím stále Heryho Hrnčíře.

• 31.1.2015  13:35
    Chlapectví (2014)

Zajímavý režijní počin.Čekal jsem víc osudových momentů,ale jak se správně píše,je to neobyčejně obyčejné.Ethan a Patricia v roli rodičů,mě bavili víc,než proměna Masona v dospěláka.Každopádně dobrá práce.

• 27.1.2015  23:27
    Birdman (2014)

Kdo miluje film,toho Inárritu obohatí o další nevšední zážitek.Obávám se,že Keaton a Norton předvedou ještě někdy něco lepšího.Nestává se mi,abych dostal během filmu chuť na whisky...

• 27.1.2015  18:01
    Interstellar (2014)

Kdybych během filmu nestrávil hodinu na přednášce o kvantového fyzice,gravitaci a anální díře,byla by to poměrně dobrá podívaná.Bůh ví,jak to všechno funguje a co Nolan vlastně bere:)

• 27.1.2015  12:01

Eastwood natočil pomník pro amerického Vaslilije Zajceva s grácii sobě vlastní.Pravda,tomu vlastenectví a posttraumatickému syndromu se neubráníte,ale taková je realita.4*,protože Clint a Bradley.

• 27.1.2015  11:16

Chutné,velmi chutné.Hallström to umí dobře uvařit,tentokrát se špetičkou kardamonu.Byť lehce nasládlé,humorem a atmosférou se chutě vyrovnávají.

• 26.1.2015  13:51
    Ratatouille (2007)

Pro profíka, který se motá okolo plotny,je nepřípustné,aby krysa udávala tón v kuchyni.Nutno podotknout,že jsem si smlsnul na každém soustu které Remy připravil:) Ve filmu jsou všechny ingredience,které toto řemeslo obnáší,jasnej Michelin!

• 26.1.2015  13:36
    Amadeus (1984)

Tenhle biják jsem viděl ve svých krásných 12ti,když mě na něj vzali rodiče.Pamatuji si,že se mi udělalo blbě při pohledu na podřezanýho Salieriho,na Wolfův pubertální smích a nádhernou hudbu.Časem jsem identifikoval střet geniality s průměrností,to že Salieri píchnul Wolfovi starou a velkou kliku,že Miloš zašel nechtíc na jedno divadelní představení.Film který nastartoval můj zájem o stříbrné plátno.

<< předchozí 1 2