A jak to bylo dál... (2021) (seriál)

Ak chcete zistiť čo znamená pojem "Woke bullshit" stačí si pozrieť tento seriál.

Yellowstone (2018) (seriál)

Sons Of Anarchy na koňoch, ktoré sú živé, nie z dielne Harley Davidson. Highlightom tohto seriálu sú jednoznačne "velké americké exteriéry" a skvelá kamera kompozične evokujúca štýl Briana De Palmu.

Chicagský tribunál (2020)

"Whole world is watching"... yet not much has changed since those days ...and USA keep thinking that the world considers them a role model).

Dawn (2014)

pretty awesome, blew my mind...

Californication (2007) (seriál)

dnešná spoločnosť je tak skurvene prehnitá a tento seriál na to vie "bez servítky" nádherne poukázať

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

WTF! Osobne som velmi sklamaná. Keby som bola 13ročný chlapec s gumipuškou, tak by som možno bola nadšená, ale nejsom. Už to mam rozpozerané asi 3 dni a nie a nie vydržať do konca... Sean Penn (ktorého mám inak fakt rada), v tomto filme - total dickhead. Neverila som mu ani nos medzi očami :D ... Mohli to dať Al Pacinovi (aj keď ani on by asi tuto zlátaninu nezachránil). Velmi frajerske narábanie s búchačkami a päsťami a sem tam nejaka "vtipná"/parodická scéna. Autori to radšej mohli odlahčiť a posunúť do akčnej komédie a nie snažiť sa silou mocou stvoriť neo-noir/gangster film. Noir je "špinavý" a v tomto filme je ešte aj tá noirová "špinavosť" príliš učesaná a naleštená... Navyše Ryan Gosling, a je to cítiť z jeho verbálneho prejavu, nepatrí do 40tych rokov. Pôsobí nekomfortne, skoro ako by si zo saka zabudol vybrať vešiak.

Fracek (2011) odpad!

Ten "Coke", ktorý sa šňupe v tomto filme musel byť asi skutočný, pretože celý ten film nemá ani hlavu ani pätu, scenár je mizerný a herci sú otravní a neprirodzení. Na záver zostáva dodať "škoda soundtracku na takýto shit".