We Are Your Friends (2015)

Strašne sa mi páči prostredie kamera scénar ba dokonca aj herci.Milujem tento film mám ho zaredení v top 5-ke.

Assassin’s Creed (2016)

Celý film bol len o naháňačke jablka.Nudné depresívne, zle napísany, a nepremyslený "pôvod" príbeh v histórii filmu. Rating "2" je hlavne preto, že zvuk synchronizuje správanie hercov.

Ten třetí (2013)

Začiatok filmu veľmi dobrý,niečo ako exkluzívny thriller.No vzhľadom k tomu že režisér vtiahol do filmu až 3 romantické príbehy nevedela som na ktorý sa mám najviac zamerať.Už som bola aspoň v obraze čo sa týka prvého romantického príbehu ,ale zrazu to stratilo to čaro ak režisér skočil nečakane na ďalší príbeh.Liam Neeson a Mila Kunis z nich by bola úžasná dvojka .HMM ...Fakt škoda spracovanie filmu sa mi veľmi páčilo až na tu pointu filmu.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Vo filme nemám rada ak to nedáva zmysel no vzhľadom k tomu ,že to je fantasy tak sa nič nedalo očakávať.Nenarážam na nadprirodzené schopnosti ,ale na scénky ako;naháňa ho niekto a on stojí a pozerá sa;vie ,že mu ostáva len pár minút a ešte nevykonáva žiadnu činnosť.Film ma celkovo nudil to až tak ,že som sa pozerala na hodinky kedy to končí. Tim Burton mohol prísť s niečím novým čo by bolo jedinečné.

Matky na tahu (2016)

Tak toto som od filmu vôbec nečakala.Pobavila som sa nie len ja ,ale aj ľudia okolo mňa .Čo som bola v kine po niekoľký krát nikdy som nezažila ,žeby sa až toľko veľa ľudí smialo.Filmová komédia zbehla strašne rýchlo.Na film som šla kvoli herečke Mili Kunis ktorá odviedla v ďalšom vydarenom filme úžasný výkon.Bolo vidno ,že scenáristi si na tom dali záležať,pretože tie dialogy boli nehorázne dobre a vtipné.Takto by mali vyzerať komédie.Z kina som vychádzala celá vysmiata jednoducho odporúčam každej žene pozrieť :)

Carrie (2013)

Ták a je to tu 2 moje obľubené herečky v jednom filme(Carrie a jej matka) odohrali veľmi dobrý výkon.Mala som veľmi dobrý zážitok z toho filmu.To nápätie a ten zvuk v najlepšej scéne(tie basy) ako bola carrie celá od krvi nahnevaná a pozabíjala všetkých ktorý sa jej smiali.A musím podotknúť ,že sa mi páčilo spracovanie tej poslednej scénky ako tláčí plyn a proste to neišlo až potom sa to uvoľnilo a narazí si tvár do skla.No ten jej pohľad hmm.To bolo krásne.

Purpurový vrch (2015)

Zo začiatku som si myslela ,že to bude nejaká kriminálka ,ale nakoniec sa to premenilo na úplne emotívny horror ktorý mám v láske aj keď je pravda ,že preferujem skôr horrory typu "Girl House" , "Zmizelá;" proste to nápätie preto je to odomňa 4*.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Neznášam ak dialogy sú nezmyselné.Jeden sa normálne pýta a druhy odpovedá úplne od veci.Film u mňa veľke sklamanie.

Girlhouse (2014)

Nemala som veľké nádeje vzhľadom k začiatku a myslela som, že by mala slúžiť ako lacná prostitutka a ukázať viac porna než skutočný horor, ale Ako fanúšička horrorov, môžem povedať, nachádzajú sa tam kvalitné veci! Nachádza sa tam naozaj úhľadný smer deja v niektorých scénach ,ale aj v ďalších filmoch "You are next " kde scéna náhle prechádza do pomaleho pohybu počas akcie, herecké výkony prekvapivo pôsobivé vzhľadom k tomu, tieto herečky museli byť pohodove vykazuje určita koža v rôznych častiach filmu (ktorý zvyčajne má tendenciu priťahovať menej kvalitných herečiek), tam je nejaký pekne napätie.Veľké a vynaliezavé zabitie, a naozaj desivý vrah. Maska a oblečenie sú veľmi dôležité v Horrorovom filme, a toto ma presne dojalo .