Luky-7

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 1.10.2016  22:08

Na uvolnění sobotního večera je to přijatelnej film. Ze života.

• 30.5.2016  01:38
    Buly (TV pořad) (1992)

Na Česko asi nejsledovanější sportovní pořad,ale je to jen Extraliga. Takže pro fanoušky plecháren a pro toho,kdo nemá rád show NHL :) Takže pouze průměr,ale když to srovnám s přenosem florbalu,házené,futsalu nebo jiného paskvilu,tak je to to nej v ČT 4 SPORT. Skoro na každej zápas si vsázím co je v TV,tak se alespoň u tohoto průměrného pořadu tolik nenudím. Sázka pochopitelně musí být 1000 Kč a více na match aby to mělo význam vůbec sledovat.

• 21.5.2016  15:14
    alt-J - Something Good (hudební videoklip) (2012)

Co tím básník chtěl říci ?

• 28.2.2016  20:41
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Nejlepší intro. Seriál je taky pro určitou skupinu lidí výbornej. Pokud nejste z Manhattanu,pan Božský a nebo nemáte luxusní život,tak to nepochopíte :)

• 9.1.2016  23:45

Tyhle německé béčkové filmy jsou dobře zpracované a tento má dokonce otevřenej konec :)

• 3.1.2016  03:00
    Po čem muži touží (TV film) (2010)

Sice kopie Po čem ženy touží,ale přijatelné. Tyto béčkové filmy z Německa jsou dobrá na odpočinek, ikdyž jsou již od začátku předvídatelné.

• 1.1.2016  18:54
    Road to the NHL Winter Classic (TV pořad) (2015)

NHL je pořád nádherná. Tento dokument je taky krásně natočenej a ukazuje nám hvězdy týmu zblízka. Takovýchto pěkných dokumentů je natočeno o NHL bezpočet.

• 29.12.2015  00:08
    Zlaté manželky (TV pořad) (2014)

Nejhezčí je JANKA :-)

• 27.12.2015  23:40
    Správnej dres (TV film) (2015)

Sice fabule ,ale děj neurotického hokejky je dobrej. Místy vtipné a na televizní film to odpovídá :)

• 18.12.2015  01:24
    Ostře sledovaný vlak (TV pořad) (2014)

Cabadaj z toho má srandu,ale postarší nakydlá šikulka Žídků to prožívá jak první orgasmus. Občas dají otázky jak se řekne latinsky zajíc (LEPTUS) což je na takovouto triviální soutěž velmi záludná otázka. Že bych se měl za své znalosti provést vlakem z Ostravy do Brna mě nebere.

• 16.12.2015  19:37
    Popelka (TV pořad) (2015)

Jak se jmenuje ten hlavní song? Je to i soundtrack z nějákého filmu. Díky

• 26.11.2015  23:51
    Ano, trenére! (TV pořad) (2015)

FRANZ to bere jako,když jde ráno v 9 trénovat Spartičku a bere to jako profík. Tady jsou jen vesnický kloučci a jedinej účel těchto pralesních lig od divizí počínaje třídama konče je pouze to jít po zápase na pivo ! Stejně jako jdou profíci z LA Ligy za luxusníma kurv.i.čkama,tak kloučci jdou po zápase Horní proti Dolní na pivko do místní knajpy. Takže účel nulovej jen vidět Franze zblízka :)

• 8.11.2015  10:45

Dějově o ničem (jen pro ty děti) a předvídatelné,ale proto jsem na to nekoukal. Chtěl jsem vidět Sexbombu od vedle v mládí a je vidět,že už tenkrát byla snem mnoha honimírů. Celej ten film tady táhne ona a je vidět,že jí měla v budoucnu čekat pěkná kariéra což se stalo.

• 3.11.2015  22:19
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

FRAN je pohledná šikulka :)

• 27.10.2015  00:23
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

Mareš j už trapnej i na E2 po 15 letech a usmyslí si,že bude Jay Leno bo co ? :) Čím víc Mareš stárne,tak vypadá jak Jim Carey.

• 22.8.2015  16:22
    Tchyně (TV pořad) (2015)

Proč ji cpou do televize? Dneska už má pořad vážně každej i škaredá tlustá paní.Sonda do dušiček českých lidiček a provází jim neodborná kurtizána jejíž dcera je taky jasná.

• 21.7.2015  01:10

I po 10 letech se na to dá kouknout :) ELISHA je tu moc pěkná

• 14.6.2015  23:59
    Sexy výzva (TV pořad) (2013)

Simonka je šikulka :)

• 15.5.2015  02:54
    Tajný deník call girl (TV seriál) (2007)

Hezké intro...rádoby velkoměstské něco ve stylu Sex ve městě

• 21.4.2015  01:49

Fenomén ...nejspíš víc než Wayne Vysoko nade všemi :)

• 18.3.2015  01:26
    Arianna featuring Pitbull: Sexy People (hudební videoklip) (2013)

Slušná kravinka https://www.youtube.com/watch?v=NHqNlJ0X3FE

• 18.2.2015  01:17
    Hostel (2005)

Líbí se mi to jen kvůli Krumlovu a Barušce :)

• 18.2.2015  01:08
    Párování (TV seriál) (2000)

Kdysi jsem to hodně sledoval :) Dávali to jednou za týden na ČT a člověk se na to těšil,když chodil na střední. Dnes v konkurenci všech amerických sitcomů ani nemáme šanci si vybrat ten nejlepší :) Ale věřím,že po 10 letech bych se na to dokázal kouknout znovu.

• 11.2.2015  22:36
    Ach, ten můj šéf! (TV film) (2009)

Klasická béčkovina co pouští naše komerční televize,když už je to v Německu okoukané. Nejsem proti...je to oddychovka. V podstatě záměr je ze života pohledná sekretářka(tahle je navíc chytrá) a šéf se do sebe zakoukají. Je to sice otřepané,ale blízké realitě a kouká se na to dobře jako únik ze života. 3 hvězdy:1 za Henriettu a druhá za děj. Třetí aby to nezapadlo úplně do podprůměru.

• 6.2.2015  18:06
    V Bruggách (2008)

Je to p.rdel světa...Brugy jsou p.rdel světa:D Nesnáším všechny maloměsta pod 1 milion obyvatel :)

• 24.7.2014  20:13
    Kriminálka Kolín (TV seriál) (1999)

Chybí Vám tu zmínka o Lucovi Zamperonim :D To býval FRAJER!

• 18.7.2014  02:42
    Trvalé bydliště Praha (studentský film) (2008)

PRAHA tě spolkne,sežere,přežvýká a vrátí zpátky do Zlína bo jiného koutu Moravy z kama pocházíš...(v tom lepším případě...v tom horším skončíš takhle)

• 19.6.2014  17:19

My name is Willie : http://www.youtube.com/watch?v=vNFft6r6Des Tady je jasně vidět,že hráči NFL a MLB jsou rekrutováni z ulice,ale dělají co je baví a to je hlavní ! :)

• 17.6.2014  16:06
    Děvka (1991)

Docela autentické. Mám zkušenost s prostitutkami a i jsem s některými chodil,tak jsem alespoň rád,že vím co si o mě mysleli :) Ale tahle byla oproti těm mým o dost hodnější a humaništější :)

• 15.6.2014  15:03

<< předchozí 1 2