Luky-7

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 13.6.2014  18:45

Laciné béčkové porno. Hlavní propagonistkou měla být kurtizána z bordelu,protože ta by s ním zůstala jelikož měl prachy :)

• 6.6.2014  12:50
    A proč já? (2005)

Béčková komedie s předvídatelným koncem...

• 11.2.2015  22:36
    Ach, ten můj šéf! (TV film) (2009)

Klasická béčkovina co pouští naše komerční televize,když už je to v Německu okoukané. Nejsem proti...je to oddychovka. V podstatě záměr je ze života pohledná sekretářka(tahle je navíc chytrá) a šéf se do sebe zakoukají. Je to sice otřepané,ale blízké realitě a kouká se na to dobře jako únik ze života. 3 hvězdy:1 za Henriettu a druhá za děj. Třetí aby to nezapadlo úplně do podprůměru.

• 11.3.2014  02:58

Co tím sakra chtěl básník říci ?? Nejspíš jsem nepochopil pointu...malinká Amélie jako Marie Terezie zachraňuje Willyho a celý svět zřejmě :) Mé přesvědčení,že láska je pro chudé lidi trvá a jestli toto budu číst za 5 let,tak jsem zvědav jestli změním názor...

• 26.11.2015  23:51
    Ano, trenére! (TV pořad) (2015)

FRANZ to bere jako,když jde ráno v 9 trénovat Spartičku a bere to jako profík. Tady jsou jen vesnický kloučci a jedinej účel těchto pralesních lig od divizí počínaje třídama konče je pouze to jít po zápase na pivo ! Stejně jako jdou profíci z LA Ligy za luxusníma kurv.i.čkama,tak kloučci jdou po zápase Horní proti Dolní na pivko do místní knajpy. Takže účel nulovej jen vidět Franze zblízka :)

• 18.3.2015  01:26
    Arianna featuring Pitbull: Sexy People (hudební videoklip) (2013)

Slušná kravinka https://www.youtube.com/watch?v=NHqNlJ0X3FE

• 28.5.2014  02:01
    Bugsy (1991)

Rozpoznat potenciál pouště to už chce ideu a nebo štěstí....Veliká škoda,že se Siegel nedoložil toho jaké se z toho stalo impérium,ale bohužel praktiky mafie si nevybírají. A udělal chybu,že nechal byznys řídit konkubíně to jest vždy nejhorší alternativa!

• 30.5.2016  01:38
    Buly (TV pořad) (1992)

Na Česko asi nejsledovanější sportovní pořad,ale je to jen Extraliga. Takže pro fanoušky plecháren a pro toho,kdo nemá rád show NHL :) Takže pouze průměr,ale když to srovnám s přenosem florbalu,házené,futsalu nebo jiného paskvilu,tak je to to nej v ČT 4 SPORT. Skoro na každej zápas si vsázím co je v TV,tak se alespoň u tohoto průměrného pořadu tolik nenudím. Sázka pochopitelně musí být 1000 Kč a více na match aby to mělo význam vůbec sledovat.

• 3.6.2013  15:52

Jedním slovem...HANÁK.

• 6.5.2014  01:49

Ta hvězdička je za Barušku ! Na nic víc se v tom filmu dívat nedalo !

• 3.11.2015  22:19
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

FRAN je pohledná šikulka :)

• 17.6.2014  16:06
    Děvka (1991)

Docela autentické. Mám zkušenost s prostitutkami a i jsem s některými chodil,tak jsem alespoň rád,že vím co si o mě mysleli :) Ale tahle byla oproti těm mým o dost hodnější a humaništější :)

• 21.7.2015  01:10

I po 10 letech se na to dá kouknout :) ELISHA je tu moc pěkná

• 30.3.2014  23:35
    Eros Ramazzotti feat. Cher: Più che puoi (hudební videoklip) (2001)

• 4.10.2012  00:17
    Falco (2008)

Falco byl frajer a ikdyž ho může někdo odsuzovat,tak já ho respektuji!

• 23.3.2013  00:13
    Grizzly: Pomsta šelmy (TV film) (2007)

Za tu pěknou kočičku hvězdička...Odpočinkovej horor!

• 18.2.2015  01:17
    Hostel (2005)

Líbí se mi to jen kvůli Krumlovu a Barušce :)

• 9.10.2012  22:42
    Hotel Lolita (TV seriál) (2004)

Typické soft porno na páteční večer :-)

• 22.5.2014  21:56

Ta prostitutka Héléne je pěkná ženská :)

• 19.2.2014  13:38
    Jágr Team (TV film) (1996)

Nevím proč mám pocit,že všichni hokejisti a fotbalisté nevyjímaje ,když mluví tak to zní úsměvně :) Ale i tak jim to může být jedno s těma milióny co mají. Tady se ještě mladé budoucí legendy českého hokeje pokoušejí seznámit s Českem což je od nich šlechetné...Určitě to nebyli hráči Písku(kteří nejspíš byli v té době poloprofesionální to ano),ale v zelené Feldě(v té době auto asi jako Oktávka dvojkové řády v kombíku) hráči Vsetína(kteří byli profíci všichni). A s děvkama v Karibiku se válí Méďa dodnes včetně Jágra a Ručinského :) Celý film http://www.youtube.com/watch?v=kavvzox5tMY

• 8.11.2015  10:45

Dějově o ničem (jen pro ty děti) a předvídatelné,ale proto jsem na to nekoukal. Chtěl jsem vidět Sexbombu od vedle v mládí a je vidět,že už tenkrát byla snem mnoha honimírů. Celej ten film tady táhne ona a je vidět,že jí měla v budoucnu čekat pěkná kariéra což se stalo.

• 24.7.2014  20:13
    Kriminálka Kolín (TV seriál) (1999)

Chybí Vám tu zmínka o Lucovi Zamperonim :D To býval FRAJER!

• 10.5.2014  21:28
    Legenda 17 (2013)

Nádherné! Sice to píši v euforii(5 minut po shlédnutí),ale tento film je natočen naprosto dokonale...vykresluje Charlamova sice jako nejlepšího hokejistu světa (na Wayna nejspíš neměl),ale nelze se tomu divit,když je to ruský film ještě k tomu,když Wayne je Kanaďan. Věděl jsem,že ,,sborná´´ měla takový dril,ale už jsem nevěděl,že Tarasov používal až tak drsné metody...zapomněli tu akorát na to jak hráči za sebou tahají pneumatiky v gulagách. Charlamov je zde vykreslen jako člověk,který nemá ani jednu chybu což nemohu soudit,ale nejspíš tomu tak bylo,že byl opravdu takový jakého ho popsali. Je zde krásné spojení lidské touhy,povahy a hokeje... Charlamov by určitě měl na NHL jen škoda,že tam nikdy nešel...nejspíš z vlastenectví a k té historce,když mu v restauraci skaut NHL a nabídl mu 1 000 000 US dolar jde pouze říci,je to FRAJER. Tolik peněz nebrali ani ty největší hvězdy NHL jako byl Phil Esposito,který po něm v Super Seriess hodně šel. Už je to,že je jako jediný hráč,který nikdy nehrál v NHL spolu s Treťjakem v HHOF v Torontu o něčem svědčí. Škoda,že to tehdejší režim neumožňoval vynikal by jako Ovečkin nebo Malkin v dnešní době...je to veliká škoda!! Ale i tak je CHARLAMOV veliká legenda světového hokeje!!

• 15.6.2014  15:03

• 9.1.2016  23:45

Tyhle německé béčkové filmy jsou dobře zpracované a tento má dokonce otevřenej konec :)

• 21.5.2018  04:52
    Matador (2008)

Megastar.

• 21.4.2015  01:49

Fenomén ...nejspíš víc než Wayne Vysoko nade všemi :)

• 18.11.2012  23:21

DOMI VS LANGDON : http://www.youtube.com/watch?v=xjy8dBJNCJ4 Official trailer : http://www.youtube.com/watch?v=a80x06Wn91U

• 26.5.2014  01:46
    Nicki Minaj - Va Va Voom (hudební videoklip) (2012)

• 18.12.2015  01:24
    Ostře sledovaný vlak (TV pořad) (2014)

Cabadaj z toho má srandu,ale postarší nakydlá šikulka Žídků to prožívá jak první orgasmus. Občas dají otázky jak se řekne latinsky zajíc (LEPTUS) což je na takovouto triviální soutěž velmi záludná otázka. Že bych se měl za své znalosti provést vlakem z Ostravy do Brna mě nebere.

<< předchozí 1 2