Luky-7

okres Praha

1 bod

1 2 následující >>
    • 3.3.2014  02:16
    Ovečkin versus Crosby (TV film) (2013)

Sid Crosby jako klidný hráč a Alex jako extravagantní evropan. Je pravda,že Sidney tím hokejem žije...Alex je taky hodně dobrej,ale na Sida nejspíš mít nikdy nebude. Tento dokument je sice natočen na rok 2010,ale dnes o 4 roky později víme,že Kanada vyhrála jak OH ve Vancouveru,tak v Soši 2014. U obou triumfů byl Crosby.

• 3.1.2016  03:00
    Po čem muži touží (TV film) (2010)

Sice kopie Po čem ženy touží,ale přijatelné. Tyto béčkové filmy z Německa jsou dobrá na odpočinek, ikdyž jsou již od začátku předvídatelné.

• 16.12.2015  19:37
    Popelka (TV pořad) (2015)

Jak se jmenuje ten hlavní song? Je to i soundtrack z nějákého filmu. Díky

• 18.5.2014  03:12

Nevím proč mám pocit,že v amerických filmech vždy porazí venkovský tým hvězdy z NHL nebo MLB potažmo NFL... a že to končí happyendem :) Tohle se stát,tak těm hráčům roztrhají smlouvy hned na místě! Jinak ten zamilovanej páreček mi lezl na nervy a trenér sám ještě víc !!

• 18.2.2015  01:08
    Párování (TV seriál) (2000)

Kdysi jsem to hodně sledoval :) Dávali to jednou za týden na ČT a člověk se na to těšil,když chodil na střední. Dnes v konkurenci všech amerických sitcomů ani nemáme šanci si vybrat ten nejlepší :) Ale věřím,že po 10 letech bych se na to dokázal kouknout znovu.

• 1.1.2016  18:54
    Road to the NHL Winter Classic (TV pořad) (2015)

NHL je pořád nádherná. Tento dokument je taky krásně natočenej a ukazuje nám hvězdy týmu zblízka. Takovýchto pěkných dokumentů je natočeno o NHL bezpočet.

• 28.2.2016  20:41
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Nejlepší intro. Seriál je taky pro určitou skupinu lidí výbornej. Pokud nejste z Manhattanu,pan Božský a nebo nemáte luxusní život,tak to nepochopíte :)

• 14.6.2015  23:59
    Sexy výzva (TV pořad) (2013)

Simonka je šikulka :)

• 27.10.2015  00:23
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

Mareš j už trapnej i na E2 po 15 letech a usmyslí si,že bude Jay Leno bo co ? :) Čím víc Mareš stárne,tak vypadá jak Jim Carey.

• 27.12.2015  23:40
    Správnej dres (TV film) (2015)

Sice fabule ,ale děj neurotického hokejky je dobrej. Místy vtipné a na televizní film to odpovídá :)

• 15.5.2015  02:54
    Tajný deník call girl (TV seriál) (2007)

Hezké intro...rádoby velkoměstské něco ve stylu Sex ve městě

• 22.8.2015  16:22
    Tchyně (TV pořad) (2015)

Proč ji cpou do televize? Dneska už má pořad vážně každej i škaredá tlustá paní.Sonda do dušiček českých lidiček a provází jim neodborná kurtizána jejíž dcera je taky jasná.

• 7.5.2014  18:03
    The Hike (2011)

Vcelku bezduchý béčkový horor...Jedna hvězda za ten ,,skoro´´děj a druhá za Barunku,která je zde opět sexy v sukýnce,ale jak jinak je zabita jako první a tak si jí moc neužijeme...kdyby hrála tak dobře jako je krásná,tak by ty filmy byly hned o něco lepší :)

• 4.10.2012  00:15
    Toreador (2007)

Nezáleží na tom co děláš v ten dobrý den,ale záleží na tom co děláš v ten špatný ! Pravdivě řečeno.

• 18.7.2014  02:42
    Trvalé bydliště Praha (studentský film) (2008)

PRAHA tě spolkne,sežere,přežvýká a vrátí zpátky do Zlína bo jiného koutu Moravy z kama pocházíš...(v tom lepším případě...v tom horším skončíš takhle)

• 24.3.2014  15:04

Titulní song http://www.youtube.com/watch?v=TgqxRnMXZQE

• 1.10.2016  22:08

Na uvolnění sobotního večera je to přijatelnej film. Ze života.

• 6.2.2015  18:06
    V Bruggách (2008)

Je to p.rdel světa...Brugy jsou p.rdel světa:D Nesnáším všechny maloměsta pod 1 milion obyvatel :)

• 19.6.2014  17:19

My name is Willie : http://www.youtube.com/watch?v=vNFft6r6Des Tady je jasně vidět,že hráči NFL a MLB jsou rekrutováni z ulice,ale dělají co je baví a to je hlavní ! :)

• 17.11.2012  23:21

Nejlepší hráč jaký kdy hrál a kdy bude! Nikdy ho nikdo nepřekoná!

• 29.12.2015  00:08
    Zlaté manželky (TV pořad) (2014)

Nejhezčí je JANKA :-)

• 21.5.2016  15:14
    alt-J - Something Good (hudební videoklip) (2012)

Co tím básník chtěl říci ?

• 4.10.2012  00:08
    neohroŽENY (TV seriál) (2012)

Nerozumim podstatě věci co tím chtějí říci ! :D

• 12.5.2014  01:36

Novotný jestli to na nás nenahrál...o čemž pochybuji,tak je ve své podstatě velmi inteligentní člověk ! Ví co dělá a proč to dělá! Z bulváru jako takového mi bylo vždy na blití,ale hloupé české ovečky ho žerou a ne jen ,,čecháčci´´,ale i jiné národy. Novotný si jde za svým a je mu jedno za jakou cenu a koneckonců si myslím,že by si takhle šel za svým i v jiném oboru kdyby ho dělal...Šlechtí ho to,že nám ukázal jak to v téhle branži chodí a bez skurpulí nám nastínil,že nám vlastně kecá :) Ta holka Olga nevím co tam vůbec dělá...tu bych vyrazil hned být šéfem...možná se na ní občas dá kouknout,ale jen do té doby než bych jí párkrát nepře.fiknul . Tečku tomu zasadil při těch pohovorech ....Za mě 9/10.

• 17.5.2014  18:55

Tady to je : http://www.youtube.com/watch?v=hvhVyDgTuSg Tohle by měli pouštět všem ,,mamlasům´´ ve fabrikách co tam takhle jezdí !! Jinak je to spíše horor než instruktáž na BOZP :D

1 2 následující >>