Luky-7

• 21.5.2018  04:52
    Matador (2008)

Megastar.

• 28.2.2016  20:41
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Nejlepší intro. Seriál je taky pro určitou skupinu lidí výbornej. Pokud nejste z Manhattanu,pan Božský a nebo nemáte luxusní život,tak to nepochopíte :)

• 1.1.2016  18:54
    Road to the NHL Winter Classic (TV pořad) (2015)

NHL je pořád nádherná. Tento dokument je taky krásně natočenej a ukazuje nám hvězdy týmu zblízka. Takovýchto pěkných dokumentů je natočeno o NHL bezpočet.

• 3.11.2015  22:19
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

FRAN je pohledná šikulka :)

• 21.4.2015  01:49

Fenomén ...nejspíš víc než Wayne Vysoko nade všemi :)

• 18.2.2015  01:17
    Hostel (2005)

Líbí se mi to jen kvůli Krumlovu a Barušce :)

• 18.2.2015  01:08
    Párování (TV seriál) (2000)

Kdysi jsem to hodně sledoval :) Dávali to jednou za týden na ČT a člověk se na to těšil,když chodil na střední. Dnes v konkurenci všech amerických sitcomů ani nemáme šanci si vybrat ten nejlepší :) Ale věřím,že po 10 letech bych se na to dokázal kouknout znovu.

• 24.7.2014  20:13
    Kriminálka Kolín (TV seriál) (1999)

Chybí Vám tu zmínka o Lucovi Zamperonim :D To býval FRAJER!

• 18.7.2014  02:42
    Trvalé bydliště Praha (studentský film) (2008)

PRAHA tě spolkne,sežere,přežvýká a vrátí zpátky do Zlína bo jiného koutu Moravy z kama pocházíš...(v tom lepším případě...v tom horším skončíš takhle)

• 26.5.2014  01:46
    Nicki Minaj - Va Va Voom (hudební videoklip) (2012)

• 12.5.2014  01:36

Novotný jestli to na nás nenahrál...o čemž pochybuji,tak je ve své podstatě velmi inteligentní člověk ! Ví co dělá a proč to dělá! Z bulváru jako takového mi bylo vždy na blití,ale hloupé české ovečky ho žerou a ne jen ,,čecháčci´´,ale i jiné národy. Novotný si jde za svým a je mu jedno za jakou cenu a koneckonců si myslím,že by si takhle šel za svým i v jiném oboru kdyby ho dělal...Šlechtí ho to,že nám ukázal jak to v téhle branži chodí a bez skurpulí nám nastínil,že nám vlastně kecá :) Ta holka Olga nevím co tam vůbec dělá...tu bych vyrazil hned být šéfem...možná se na ní občas dá kouknout,ale jen do té doby než bych jí párkrát nepře.fiknul . Tečku tomu zasadil při těch pohovorech ....Za mě 9/10.

• 10.5.2014  21:28
    Legenda 17 (2013)

Nádherné! Sice to píši v euforii(5 minut po shlédnutí),ale tento film je natočen naprosto dokonale...vykresluje Charlamova sice jako nejlepšího hokejistu světa (na Wayna nejspíš neměl),ale nelze se tomu divit,když je to ruský film ještě k tomu,když Wayne je Kanaďan. Věděl jsem,že ,,sborná´´ měla takový dril,ale už jsem nevěděl,že Tarasov používal až tak drsné metody...zapomněli tu akorát na to jak hráči za sebou tahají pneumatiky v gulagách. Charlamov je zde vykreslen jako člověk,který nemá ani jednu chybu což nemohu soudit,ale nejspíš tomu tak bylo,že byl opravdu takový jakého ho popsali. Je zde krásné spojení lidské touhy,povahy a hokeje... Charlamov by určitě měl na NHL jen škoda,že tam nikdy nešel...nejspíš z vlastenectví a k té historce,když mu v restauraci skaut NHL a nabídl mu 1 000 000 US dolar jde pouze říci,je to FRAJER. Tolik peněz nebrali ani ty největší hvězdy NHL jako byl Phil Esposito,který po něm v Super Seriess hodně šel. Už je to,že je jako jediný hráč,který nikdy nehrál v NHL spolu s Treťjakem v HHOF v Torontu o něčem svědčí. Škoda,že to tehdejší režim neumožňoval vynikal by jako Ovečkin nebo Malkin v dnešní době...je to veliká škoda!! Ale i tak je CHARLAMOV veliká legenda světového hokeje!!

• 24.3.2014  15:04

Titulní song http://www.youtube.com/watch?v=TgqxRnMXZQE

• 3.3.2014  02:16
    Ovečkin versus Crosby (TV film) (2013)

Sid Crosby jako klidný hráč a Alex jako extravagantní evropan. Je pravda,že Sidney tím hokejem žije...Alex je taky hodně dobrej,ale na Sida nejspíš mít nikdy nebude. Tento dokument je sice natočen na rok 2010,ale dnes o 4 roky později víme,že Kanada vyhrála jak OH ve Vancouveru,tak v Soši 2014. U obou triumfů byl Crosby.

• 3.6.2013  15:52

Jedním slovem...HANÁK.

• 17.11.2012  23:21

Nejlepší hráč jaký kdy hrál a kdy bude! Nikdy ho nikdo nepřekoná!

• 9.10.2012  22:42
    Hotel Lolita (TV seriál) (2004)

Typické soft porno na páteční večer :-)

• 4.10.2012  00:17
    Falco (2008)

Falco byl frajer a ikdyž ho může někdo odsuzovat,tak já ho respektuji!

• 1.10.2016  22:08

Na uvolnění sobotního večera je to přijatelnej film. Ze života.

• 29.12.2015  00:08
    Zlaté manželky (TV pořad) (2014)

Nejhezčí je JANKA :-)

• 27.12.2015  23:40
    Správnej dres (TV film) (2015)

Sice fabule ,ale děj neurotického hokejky je dobrej. Místy vtipné a na televizní film to odpovídá :)

• 21.7.2015  01:10

I po 10 letech se na to dá kouknout :) ELISHA je tu moc pěkná

• 14.6.2015  23:59
    Sexy výzva (TV pořad) (2013)

Simonka je šikulka :)

• 15.5.2015  02:54
    Tajný deník call girl (TV seriál) (2007)

Hezké intro...rádoby velkoměstské něco ve stylu Sex ve městě

• 6.2.2015  18:06
    V Bruggách (2008)

Je to p.rdel světa...Brugy jsou p.rdel světa:D Nesnáším všechny maloměsta pod 1 milion obyvatel :)

• 19.6.2014  17:19

My name is Willie : http://www.youtube.com/watch?v=vNFft6r6Des Tady je jasně vidět,že hráči NFL a MLB jsou rekrutováni z ulice,ale dělají co je baví a to je hlavní ! :)

• 17.6.2014  16:06
    Děvka (1991)

Docela autentické. Mám zkušenost s prostitutkami a i jsem s některými chodil,tak jsem alespoň rád,že vím co si o mě mysleli :) Ale tahle byla oproti těm mým o dost hodnější a humaništější :)

• 28.5.2014  02:01
    Bugsy (1991)

Rozpoznat potenciál pouště to už chce ideu a nebo štěstí....Veliká škoda,že se Siegel nedoložil toho jaké se z toho stalo impérium,ale bohužel praktiky mafie si nevybírají. A udělal chybu,že nechal byznys řídit konkubíně to jest vždy nejhorší alternativa!

• 17.5.2014  18:55

Tady to je : http://www.youtube.com/watch?v=hvhVyDgTuSg Tohle by měli pouštět všem ,,mamlasům´´ ve fabrikách co tam takhle jezdí !! Jinak je to spíše horor než instruktáž na BOZP :D

• 19.2.2014  13:38
    Jágr Team (TV film) (1996)

Nevím proč mám pocit,že všichni hokejisti a fotbalisté nevyjímaje ,když mluví tak to zní úsměvně :) Ale i tak jim to může být jedno s těma milióny co mají. Tady se ještě mladé budoucí legendy českého hokeje pokoušejí seznámit s Českem což je od nich šlechetné...Určitě to nebyli hráči Písku(kteří nejspíš byli v té době poloprofesionální to ano),ale v zelené Feldě(v té době auto asi jako Oktávka dvojkové řády v kombíku) hráči Vsetína(kteří byli profíci všichni). A s děvkama v Karibiku se válí Méďa dodnes včetně Jágra a Ručinského :) Celý film http://www.youtube.com/watch?v=kavvzox5tMY

<< předchozí 1 2