Luky-7

okres Praha

1 bod

1 2 následující >>
    • 18.11.2012  23:21

DOMI VS LANGDON : http://www.youtube.com/watch?v=xjy8dBJNCJ4 Official trailer : http://www.youtube.com/watch?v=a80x06Wn91U

• 4.10.2012  00:15
    Toreador (2007)

Nezáleží na tom co děláš v ten dobrý den,ale záleží na tom co děláš v ten špatný ! Pravdivě řečeno.

• 30.5.2016  01:38
    Buly (TV pořad) (1992)

Na Česko asi nejsledovanější sportovní pořad,ale je to jen Extraliga. Takže pro fanoušky plecháren a pro toho,kdo nemá rád show NHL :) Takže pouze průměr,ale když to srovnám s přenosem florbalu,házené,futsalu nebo jiného paskvilu,tak je to to nej v ČT 4 SPORT. Skoro na každej zápas si vsázím co je v TV,tak se alespoň u tohoto průměrného pořadu tolik nenudím. Sázka pochopitelně musí být 1000 Kč a více na match aby to mělo význam vůbec sledovat.

• 9.1.2016  23:45

Tyhle německé béčkové filmy jsou dobře zpracované a tento má dokonce otevřenej konec :)

• 3.1.2016  03:00
    Po čem muži touží (TV film) (2010)

Sice kopie Po čem ženy touží,ale přijatelné. Tyto béčkové filmy z Německa jsou dobrá na odpočinek, ikdyž jsou již od začátku předvídatelné.

• 18.12.2015  01:24
    Ostře sledovaný vlak (TV pořad) (2014)

Cabadaj z toho má srandu,ale postarší nakydlá šikulka Žídků to prožívá jak první orgasmus. Občas dají otázky jak se řekne latinsky zajíc (LEPTUS) což je na takovouto triviální soutěž velmi záludná otázka. Že bych se měl za své znalosti provést vlakem z Ostravy do Brna mě nebere.

• 26.11.2015  23:51
    Ano, trenére! (TV pořad) (2015)

FRANZ to bere jako,když jde ráno v 9 trénovat Spartičku a bere to jako profík. Tady jsou jen vesnický kloučci a jedinej účel těchto pralesních lig od divizí počínaje třídama konče je pouze to jít po zápase na pivo ! Stejně jako jdou profíci z LA Ligy za luxusníma kurv.i.čkama,tak kloučci jdou po zápase Horní proti Dolní na pivko do místní knajpy. Takže účel nulovej jen vidět Franze zblízka :)

• 8.11.2015  10:45

Dějově o ničem (jen pro ty děti) a předvídatelné,ale proto jsem na to nekoukal. Chtěl jsem vidět Sexbombu od vedle v mládí a je vidět,že už tenkrát byla snem mnoha honimírů. Celej ten film tady táhne ona a je vidět,že jí měla v budoucnu čekat pěkná kariéra což se stalo.

• 18.3.2015  01:26
    Arianna featuring Pitbull: Sexy People (hudební videoklip) (2013)

Slušná kravinka https://www.youtube.com/watch?v=NHqNlJ0X3FE

• 11.2.2015  22:36
    Ach, ten můj šéf! (TV film) (2009)

Klasická béčkovina co pouští naše komerční televize,když už je to v Německu okoukané. Nejsem proti...je to oddychovka. V podstatě záměr je ze života pohledná sekretářka(tahle je navíc chytrá) a šéf se do sebe zakoukají. Je to sice otřepané,ale blízké realitě a kouká se na to dobře jako únik ze života. 3 hvězdy:1 za Henriettu a druhá za děj. Třetí aby to nezapadlo úplně do podprůměru.

• 22.5.2014  21:56

Ta prostitutka Héléne je pěkná ženská :)

• 30.3.2014  23:35
    Eros Ramazzotti feat. Cher: Più che puoi (hudební videoklip) (2001)

• 13.6.2014  18:45

Laciné béčkové porno. Hlavní propagonistkou měla být kurtizána z bordelu,protože ta by s ním zůstala jelikož měl prachy :)

• 6.6.2014  12:50
    A proč já? (2005)

Béčková komedie s předvídatelným koncem...

• 18.5.2014  03:12

Nevím proč mám pocit,že v amerických filmech vždy porazí venkovský tým hvězdy z NHL nebo MLB potažmo NFL... a že to končí happyendem :) Tohle se stát,tak těm hráčům roztrhají smlouvy hned na místě! Jinak ten zamilovanej páreček mi lezl na nervy a trenér sám ještě víc !!

• 7.5.2014  18:03
    The Hike (2011)

Vcelku bezduchý béčkový horor...Jedna hvězda za ten ,,skoro´´děj a druhá za Barunku,která je zde opět sexy v sukýnce,ale jak jinak je zabita jako první a tak si jí moc neužijeme...kdyby hrála tak dobře jako je krásná,tak by ty filmy byly hned o něco lepší :)

• 23.3.2013  00:13
    Grizzly: Pomsta šelmy (TV film) (2007)

Za tu pěknou kočičku hvězdička...Odpočinkovej horor!

• 21.5.2016  15:14
    alt-J - Something Good (hudební videoklip) (2012)

Co tím básník chtěl říci ?

• 16.12.2015  19:37
    Popelka (TV pořad) (2015)

Jak se jmenuje ten hlavní song? Je to i soundtrack z nějákého filmu. Díky

• 6.5.2014  01:49

Ta hvězdička je za Barušku ! Na nic víc se v tom filmu dívat nedalo !

• 11.3.2014  02:58

Co tím sakra chtěl básník říci ?? Nejspíš jsem nepochopil pointu...malinká Amélie jako Marie Terezie zachraňuje Willyho a celý svět zřejmě :) Mé přesvědčení,že láska je pro chudé lidi trvá a jestli toto budu číst za 5 let,tak jsem zvědav jestli změním názor...

• 27.10.2015  00:23
    Show Leoše Mareše (TV pořad) (2015)

Mareš j už trapnej i na E2 po 15 letech a usmyslí si,že bude Jay Leno bo co ? :) Čím víc Mareš stárne,tak vypadá jak Jim Carey.

• 22.8.2015  16:22
    Tchyně (TV pořad) (2015)

Proč ji cpou do televize? Dneska už má pořad vážně každej i škaredá tlustá paní.Sonda do dušiček českých lidiček a provází jim neodborná kurtizána jejíž dcera je taky jasná.

• 4.10.2012  00:08
    neohroŽENY (TV seriál) (2012)

Nerozumim podstatě věci co tím chtějí říci ! :D

• 15.6.2014  15:03