Luky-7

okres Praha

1 bod

1 2 následující >>
    • 22.5.2014  21:56

Ta prostitutka Héléne je pěkná ženská :)

• 6.6.2014  12:50
    A proč já? (2005)

Béčková komedie s předvídatelným koncem...

• 21.7.2015  01:10

I po 10 letech se na to dá kouknout :) ELISHA je tu moc pěkná

• 18.2.2015  01:17
    Hostel (2005)

Líbí se mi to jen kvůli Krumlovu a Barušce :)

• 24.3.2014  15:04

Titulní song http://www.youtube.com/watch?v=TgqxRnMXZQE

• 9.10.2012  22:42
    Hotel Lolita (TV seriál) (2004)

Typické soft porno na páteční večer :-)

• 11.3.2014  02:58

Co tím sakra chtěl básník říci ?? Nejspíš jsem nepochopil pointu...malinká Amélie jako Marie Terezie zachraňuje Willyho a celý svět zřejmě :) Mé přesvědčení,že láska je pro chudé lidi trvá a jestli toto budu číst za 5 let,tak jsem zvědav jestli změním názor...

• 30.3.2014  23:35
    Eros Ramazzotti feat. Cher: Più che puoi (hudební videoklip) (2001)

• 3.6.2013  15:52

Jedním slovem...HANÁK.

• 18.2.2015  01:08
    Párování (TV seriál) (2000)

Kdysi jsem to hodně sledoval :) Dávali to jednou za týden na ČT a člověk se na to těšil,když chodil na střední. Dnes v konkurenci všech amerických sitcomů ani nemáme šanci si vybrat ten nejlepší :) Ale věřím,že po 10 letech bych se na to dokázal kouknout znovu.

• 17.5.2014  18:55

Tady to je : http://www.youtube.com/watch?v=hvhVyDgTuSg Tohle by měli pouštět všem ,,mamlasům´´ ve fabrikách co tam takhle jezdí !! Jinak je to spíše horor než instruktáž na BOZP :D

• 8.11.2015  10:45

Dějově o ničem (jen pro ty děti) a předvídatelné,ale proto jsem na to nekoukal. Chtěl jsem vidět Sexbombu od vedle v mládí a je vidět,že už tenkrát byla snem mnoha honimírů. Celej ten film tady táhne ona a je vidět,že jí měla v budoucnu čekat pěkná kariéra což se stalo.

• 24.7.2014  20:13
    Kriminálka Kolín (TV seriál) (1999)

Chybí Vám tu zmínka o Lucovi Zamperonim :D To býval FRAJER!

• 18.11.2012  23:21

DOMI VS LANGDON : http://www.youtube.com/watch?v=xjy8dBJNCJ4 Official trailer : http://www.youtube.com/watch?v=a80x06Wn91U

• 19.6.2014  17:19

My name is Willie : http://www.youtube.com/watch?v=vNFft6r6Des Tady je jasně vidět,že hráči NFL a MLB jsou rekrutováni z ulice,ale dělají co je baví a to je hlavní ! :)

• 18.5.2014  03:12

Nevím proč mám pocit,že v amerických filmech vždy porazí venkovský tým hvězdy z NHL nebo MLB potažmo NFL... a že to končí happyendem :) Tohle se stát,tak těm hráčům roztrhají smlouvy hned na místě! Jinak ten zamilovanej páreček mi lezl na nervy a trenér sám ještě víc !!

• 28.2.2016  20:41
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Nejlepší intro. Seriál je taky pro určitou skupinu lidí výbornej. Pokud nejste z Manhattanu,pan Božský a nebo nemáte luxusní život,tak to nepochopíte :)

• 19.2.2014  13:38
    Jágr Team (TV film) (1996)

Nevím proč mám pocit,že všichni hokejisti a fotbalisté nevyjímaje ,když mluví tak to zní úsměvně :) Ale i tak jim to může být jedno s těma milióny co mají. Tady se ještě mladé budoucí legendy českého hokeje pokoušejí seznámit s Českem což je od nich šlechetné...Určitě to nebyli hráči Písku(kteří nejspíš byli v té době poloprofesionální to ano),ale v zelené Feldě(v té době auto asi jako Oktávka dvojkové řády v kombíku) hráči Vsetína(kteří byli profíci všichni). A s děvkama v Karibiku se válí Méďa dodnes včetně Jágra a Ručinského :) Celý film http://www.youtube.com/watch?v=kavvzox5tMY

• 3.11.2015  22:19
    Chůva k pohledání (TV seriál) (1993)

FRAN je pohledná šikulka :)

• 21.4.2015  01:49

Fenomén ...nejspíš víc než Wayne Vysoko nade všemi :)

• 30.5.2016  01:38
    Buly (TV pořad) (1992)

Na Česko asi nejsledovanější sportovní pořad,ale je to jen Extraliga. Takže pro fanoušky plecháren a pro toho,kdo nemá rád show NHL :) Takže pouze průměr,ale když to srovnám s přenosem florbalu,házené,futsalu nebo jiného paskvilu,tak je to to nej v ČT 4 SPORT. Skoro na každej zápas si vsázím co je v TV,tak se alespoň u tohoto průměrného pořadu tolik nenudím. Sázka pochopitelně musí být 1000 Kč a více na match aby to mělo význam vůbec sledovat.

• 28.5.2014  02:01
    Bugsy (1991)

Rozpoznat potenciál pouště to už chce ideu a nebo štěstí....Veliká škoda,že se Siegel nedoložil toho jaké se z toho stalo impérium,ale bohužel praktiky mafie si nevybírají. A udělal chybu,že nechal byznys řídit konkubíně to jest vždy nejhorší alternativa!

• 17.6.2014  16:06
    Děvka (1991)

Docela autentické. Mám zkušenost s prostitutkami a i jsem s některými chodil,tak jsem alespoň rád,že vím co si o mě mysleli :) Ale tahle byla oproti těm mým o dost hodnější a humaništější :)

• 17.11.2012  23:21

Nejlepší hráč jaký kdy hrál a kdy bude! Nikdy ho nikdo nepřekoná!

• 13.6.2014  18:45

Laciné béčkové porno. Hlavní propagonistkou měla být kurtizána z bordelu,protože ta by s ním zůstala jelikož měl prachy :)

1 2 následující >>