• Krátkometrážní

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Jiný pohled na svět pohádek se mi moc líbí! ║ Oblíbené postavy: Mad Hatter, Captain Hook, Rumpelstiltskin ║ 1. série – 100% ║ 2. série – 100% ║ 3. série – 90% ║ 4. série – ??? ║

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Pilot mě opravdu nenadchl a chtěla jsem se seriálem okamžitě seknout. Opravdu nerada dávám na první dojem a nerada hodnotím po první epizodě, tak jsem pokračovala ve sledování dál a nakonec jsem nadšená. U Teen Wolf platí, že ne 1. série je vždy nejlepší, ale že se kvalita dokáže postupně zlepšovat (tedy až zatím na poslední sérii, celkem zklamání). Nejsem teen, ale rozhodně řadím mezi srdcovky! ║ Oblíbené postavy: Stiles Stilinski, Derek Hale ║ 1. série – 80% ║ 2. série – 90% ║ 3. série – 100% ║ 4. série – 80% ║ 5. série - od ??? ║

Hannibal (2013) (seriál)

Myslím si, že Hannibal je jeden z hodně mála seriálů, u kterého se kvalita postupně zvyšuje. Po 2. sérii u mě nastala naprostá spokojenost a nedočkavost na další epizody. Hercům nelze nic vytknout, protože Hugh a Mads si hraní očividně užívají, seriál vedou skvěle a ostatní jim výborně sekundují. Doporučuji všem seriálovým maniakům, tedy kromě těch, kterým vadí krev, tady je jí totiž spousta! ║ Oblíbená postava: Will Graham ║ 1. série – 90% ║ 2. série – 100% ║

LEGO® příběh (2014)

The Lego Movie jsem prostě musela vidět, už jen kvůli tomu, že lego byla moje nejoblíbenější hračka. Vezmu to jednoduše... Everything is awesooome!

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Další film, na který jsem se letos opravdu moc těšila a nezklamal mě. Podle mě Andrew Garfield ztvární Peter Parkera/Spidermana naprosto parádně, a pomalu se tak stává jednou z mých oblíbených postav. Ve vedlejší roli je zde pak Emma Stone jako Gwen, která mě určitě nikdy nezklame. Konečně je také jednou ve filmu ženská hrdinka, která snad nikomu neleze na nervy. Jamie Foxx jako Electro se opravdu moc povedl, plus ta elektřina a k tomu ta hudba, no prostě paráda! Ale největší radost mi udělal Dane DeHaan a způsob, jakým se Harry Osborn stal Goblinem mě opravdu dostal. Sice scén s ním bylo hodně málo, ale zato skvělých. Dost mě mrzí nízké hodnocení filmu, to si Spíďa opravdu nezaslouží! Potitulková scénka byla dobrá a teď už se jen můžu těšit na X-men: Days of Future Past a Guardians of the Galaxy.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Na Captain America: The Winter Soldier jsem byla natěšená měsíce, i přesto, že mě The First Avenger neodrovnal tak, jako jiné Marvelovky. Ale musím přiznat, že tohle se bratrům Russovým moooc povedlo! Film je nabitý akčními scénami, nechybí ani typické marvelovské vtípky, skvělá hudba a výborné herecké výkony. Jediné, co musím vytknout je to, že Winter Soldier v podání vynikajícího Sebastiana Stana nedostal více prostoru. Z filmu jsem byla natolik nadšená, že jsem musela jít do kina znovu. A poslední co můžu dodat je, že na obě potitulkové scény se vyplatilo počkat.

Ladíme! (2012)

Pitch Perfect mi připomněl seriál Glee, který už opravdu tolik nemusím, tak jako dřív. Písničky nebyly tak špatné, ale podle mě na filmu byla absolutně nejlepší hláškující Rebel Wilson!!!

Úplně normální (2012) (seriál)

Zhlédnuty 3 díly a určitě budu pokračovat dál. Zatím moc příjemný sitcom.

Clarissa vám to vysvětlí (1991) (seriál)

Jako puberťák jsem se od tohoto seriálu nemohla odtrhnout, to platí i pro Sabrinu =)