ocepek

ocepek

ondra cepek

okres Příbram

• 10.8.2018  10:32

David Vávra je úžasný, vysloveně hltáte záběr kde hraj, velmi přesvědčivě hraje si s intonací hlasu. Jednoznačně on film posouvá kvalitativně dále. Čeho jsem se od poloviny filmu bál je jestli se tvůrcům podaří nějak vyřešit konec. Tam vidím velký problém filmu, přiběh je tak jednoduchý , že když konec vyústí do ztracena tak vlastně je to jen plácnutí do vody. A to se právě stalo velká škoda. Tak, že zůstává dobré herecké výkony a situační humor za to 3 hvězdy jsou tak akorát.

• 10.8.2018  10:14
    Miss Hanoi (2018)

Raluca předchozí film Viktory, bych řekl, že je výrazně lepší. V podstatě je to běžný televizní film poměrně dost rozvleklí a od nedělní produkce ČT před pěti lety se liší jen vietnamkou v hlavní roli. Sapa je vykreslena jako ChinaTown někde v L.A. budiž je to klišé, nadsázka a nic většího tu asi nemáme. O to více bych čekal, že bude propracovanější zápletka. A to se bohužel neděje. Je to obyčejný nudný příběh, kdy si říkáte už aby ten záběr skončil a šli jsme dál, no a pak přijde konec. David Novotný se nepředvádí ale také mu nevěříte toho drsného policistu, Ha Thanh Špetlíková asi hraje jak nejlépe umí, ale je to stále seriálové hraní ala soupopera. Co mi vysloveně vadilo byl zvuk. Prostě některým dialogům nebylo rozumět to se mi už v kině dlouho nestalo.

• 2.6.2018  13:27
    Teambuilding (2018)

Myslel jsem, že trapnost a blbost filmu Dukátová skála (stejný režiser) se nedá už překonat. Bral jsem to jako dno české kinematografie, kde se pohybuje neumětel bez filmového vzdělání Novák a nadšený amatér Magnusek. Magnusek se ale poučil a v jeho práci je vidět posun a to že roste. Učí se na chybách a jeho poslední film, z pohledu ostatních stále není zázrak, ale proti jeho začátkům je vidět obrovský posun. Novák, ale vsadil na kvantitu tak nás během 6 měsíců vypustil hned 3 svá díla.To třeba Svěrák je úplný looser ten dělá film 4 a více let, asi to neumí. Novák do nás tedy napral třetí fil zlatý hřeb letošní sezóny a aby to byla úplná tutovka tak si napsal i scénář. Předvedl že dno může být ještě hlouběji. Že film může být sestřihán jak je libo, čistě náhodně, že děj nemusí dávat smysl a vtip je průjem a blitky.

• 26.4.2018  22:19

Svoboda - Bystroň začíná být dost šílená kombinace. Pamatuji si Svobodu, ještě z divadla a měl jsem pocit, že má talent ale poslední 3 filmy jedna katastrofa za druhou. Chudák Holubová kterou si zjevně oblíbil a tahá ji z jedné sra...ky do druhé. Tohle ani scénaristicky nemá parametry tvořit filmový příběh to jsou Bakaláří po dvaceti letech nastavený a rozředění. Jedna hvězda z úcty k paní Holubové.

• 12.4.2018  20:33
    Pepa (2018)

A to je co? K tomuhle filmu se nedá napsat komentář, to totiž není film. Škoda, že režisér je nějaký Novák být to Japonec do minuty po premiéře by spáchal obřadně sepuku!

• 26.3.2017  10:16

Příjemná oddechovka, která pobaví. Je to komedie tak akorát, nepadá to do takových balkánských absurdit jako Kosturica, ale jede si to po svém s velmi příjemným komediálním nadhledem. Prostě a jednoduše, chytrá vtipná zábava a tak to má být...... rozhovor na mostě je megabomba :) :)

• 23.12.2016  07:30

Včera těsně před kinem jsem si přečetl recenzi, ale říkal jsem si, "ale co je tam přeci Bolek,Novotný, Norrisová to nebude tak blbý". Zhruba od první čtvrtiny jsem se vysloveně cítil trapně za herce, oni namají co hrát, to nemá scénář, to nemá režii vtipy jsou jen v náznacích a nebo obšlehlé z jedničky. Dialogy kdy si chcete zacpat uši, jak z nich trčí chtěný vtip. A na závěr písnička z jedničky, ale úplně stejná naprosto beze změny prostě sebraná z prvniho dílu a vražená tam se stejným aranžmá prostě, už nechtěli dát víc peněz na hudbu.Divákovi stačí ta původní. A u titulků mi došlo, že to je vlastně fejk. Proto se to nemenuje Hodinový manžel 2 je to fejk Hodinového manžela prostě takovej ABIDAS.

• 11.12.2016  20:43

Pro mě překvapení, dobře postavený scénář který ctí herce. Jenifer funguje velmi dobře pro mě až skoro překvapivě dobře na její roli. Moc dobré.

• 21.10.2016  06:25

Film postavený na tom , že ostravaci maji kratke zobaky. Sakra teďˇjsem prozradil pointu, největší fór filmu. To je ubohý.

• 16.9.2016  06:30

Měl jsem husí kůži, bylo to opravdu perfektní. Howard sestavil dokument, z kterého je mi líto, že jsem v té době nežil a Beatlemanii nezažil. Nejsem jejich fanoušek mě to prostě časově minulo, ale až teď chápu, že to co se dělo je do teď fascinující.

• 1.5.2016  18:16

Šli jsme na to jako na oddychovku prostě vypnout pobavit se a jít. Úvod naznačoval, že by to tak mohlo být. Ale co následuje dalších 85 min je jak vytahnout , z natvrdlého díváka ( mě ) prachy. Pominu to , že na humor může mít každý jiný názor. V našem kině jsem se moc nesmali asi jsme se holt sešli. Ale tedy, že film je spíchnutej horkou jehlou natočený za dvě odpoledne to tedy sorry. Nedělejte z divaku blbce.

• 31.3.2016  09:57

Dnes ještě více než v neděli oceňuji, že Beneš ctí žánr a Pata a Mata vede právě vylepšováním v rámci žánru. A nikde na mě nevyskočila žádná Panda. Friendly dětský film - tím, že jsou to přiběhy v rámci filmu dobře zkousnutelné pro malé děti. Žádné složité a komplikované vyprávění, prostě je to tak jak to má být jdeme rovnou na věc a jede se prostě Pat a Mat. Drží se to žánru to je dobře. Co mě jako dospěláka rozsekalo je, když v jeden moment zazněla hudba z nemocnice na kraji města v aranžmá Pat a Mat, nečekany vtípek pro dospělé :) Líbilo se, neni co hodnotit drží se to osvědčeného žánru který Pat a Mat razí jak se tu píše 40 let. Je to furt stejně dobrý.