• Krátkometrážní

Pračlověk (2018)

Krásná stopmotion animace dokreslená o digitální efekty, ale je to mírně nudné.

Jak vycvičit draka (2010)

Velmi dojemný příběh se skvělou hudbou a pohádkovým zpracováním.

Po strništi bos (2017)

Je to lehké, poetické ale k postavám jsem si nenalezl cestu. Ten konec mohl šokovat trochu víc, ale nestalo se.

Prach a broky (2015) (amatérský film)

Velice chytlavá písnička. Ta mi v hlavě hučela ještě hodně dlouho. Dějová linka trochu nic moc. Fajn je, že si to na nic nehraje, ale takový filmy fungovaly před lety, kdy s filmem mohlo začít spoustu nadšenců.

BioBuddy (2016)

Skvělý kraťas s dokonalou pointou. Byl jsem šokovaný stejně jako ten kuchař. Škoda, že nemám fotku :D

Pomsta (2016) (amatérský film) odpad!

Zaplatit 100 Kč za to, že uvidím 40 minut toho, jak se teprve někdo učí pracovat s kamerou a potom vyslechnu Baldu, jak si myslí, že natočil něco šokujícího a jak nás tím všechny dostal, je podle mě dost přepálená cena. Člověk v takové chvíli spíš skončil s rukama v dlaních. Ano, lidé potom při odchodu pláčou. /// A jen tak mimo kluci: Ruská federace není naším spojencem. A asi těžko tam budeme posílat naše lidi, aby tam studovali vojenskou školu nebo tam prováděli nějaké cvičné manévry :D Asi se nevyznám v uniformách, ale tady jste taky nějak netrefili dobu. V těch se naposledy rozháněly protestující davy na Václaváku v osmdesátým devátým. :D Uvažování hlavní postavy je potom úplně stejné. Kolem domu i v domě řádí vrah ale dveře do domu necháme odemčené? :D Já nevím, ale při psaní scénáře vás takové voloviny mohly trknout.

Domovoj (2017)

Povedený kraťas. Má to super pointu. A! Domovoje jsem viděl už v záběru s babičkou v křesle! :D