Carne.Silver

Carne.Silver

Česko

• 26.2.2015  16:33
    Pytel kostí (TV film) (2011)

Tady hold musím plný počet, tajemný příběh, který mi prostě sedl. Nádherná příroda a okolí, okouzlující Pierce Brosnan.

• 24.2.2015  16:49

Tak tohle byl pro mě hodně slabší odvar, s lekačkami na bodě mrazu. Jen to temné prostředí bylo fajn. Takže u mě hodnocení takhle.

• 18.2.2015  12:10

Pěkné růže a pěkná píseň, bohužel už nic víc .

• 18.2.2015  01:04
    Big Driver (TV film) (2014)

Taková menší pomsta spisovatelky, na zabití jednoho večera se to jakž takž dá .

• 16.2.2015  13:01
    Estrella (2014)

Na tohle by se měl podívat každý !!

• 15.2.2015  15:16
    Vyjdi ven (2010)

Dost překvapující, takový závěr bych nečekala . Určitě to má něco do sebe.

• 15.2.2015  01:53
    La Luna (2011)

Milé, zlaté a kouzelné .

• 14.2.2015  22:58
    Boo! (2012)

Tomu říkám, pořádný humor na stará kolena. Tohle byla pecka a docela krutá .V tomhle se přesně vidím .

• 5.2.2015  21:15
    Mamma Mia! (2008)

Nebylo to zas, až tak hrozné. Nejhezčí pohled z celého filmu ...Pierce Brosnan .

• 14.1.2015  15:51
    Farmár hľadá ženu (TV pořad) (2010)

I když, co se týče filmové kvality, je tohle opravdu odpad. Musím dát tyto hvězdičky, protože co jsem viděla TADY, jsem neviděla ještě nikde. Slít, se jako švestky na prvním seznamování, cpát si jazyky do všech volných úst, plahočit se a motat se po zemi, ztratit orientaci chodit...to se může stát jen tady u Slovenského farmáře, tady mám pocit, že na takové adepty s velkým A museli dělat speciální výběrové řízení, jinak to snad ani není možné.

• 14.1.2015  15:43
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Když si dáváte své kafíčko a rádi by jste si zahádali a zjistili, že jste chytřejší než kde jaký diplomovaný vysokoškolák, zapněte si AZ- kvíz.Člověk se pár věcí dozví, ale většinou je to tam samá našprtaná encyklopedie.

• 9.1.2015  22:04
    The Frame (2014)

Tenhle film, je jako kdyby jste si dali odvar z makovice, kladete si spoustu otázek a naprosto nevíte o co tu vlastně jde. Pro mě nejzajímavější a nejpodivnější film, který jsem kdy viděla.

• 9.1.2015  20:32

Náhodou, ať je názorů plno na tento film. Já se u něj několikrát zasmála, ačkoliv z úvodní scény s katétrem mě trochu zamrazilo.Ale jinak skvělé, Jim Carrey a jeho typické ksichty jsou prostě bezkonkurenční.

• 8.1.2015  21:01
    Dust (2013)

Čekala jsem všelicos, podivný chlápek sleduje ženu a dítě, co z toho může asi vyjít,ale tohle mě na konci dost překvapilo, prostě brilantní !

• 8.1.2015  21:00

Na tuhle pohádku se díky Karlu Heřmánkovi podívám stále znova a znova ráda, nebýt jeho hereckého výkonu v podobě černokněžníka, který prostě neměl chybu - hodnocení by šlo u mě dolů.

• 8.1.2015  20:59
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Musím říct, že je to velice krásně zpracováno.Jako malá jsem se strašně moc ráda dívala a hltala každé slovo.Když jsem byla nemocná a jedla vitamíny a ovoce, vždy jsem si díky tomuto seriálu představovala, že do svého těla posílám obrovskou armádu, která je připravena zaútočit na bacily a bitvu vyhrát.

• 8.1.2015  20:58
    Vejška (2014)

Po vcelku zábavném Gymplu, jsem se těšila na Vejšku a tak trochu čekala pořádnou porci zábavy. Z celého filmu jsem si vzala jen to, že některé ženské jsou pořádné zlatokopky a že s graffitů může být umění, když to člověku jde od ruky. Ovšem musím tady vyzdvihnout pana Krause, který tam neměl chybu v roli velice vlivného otce, je to prostě borec.