Volání netvora: Příběh života (2016)

Viděno na ČSFD projekci. Jako upřímně moc nevím, mam z toho smíšené pocity. Jako ve výsledku to nebylo špatný to ne. Hodně mě bavily kreslený příběhy, který byly opravdu luxusně zpracovaný. Ale celkově mě to nějak minulo účinkem. Sice to bylo to smutný, to jo, ale oproti hodně jedincům, kteří na konci projekce brečeli a potahovali, mě to nechalo klidným. Jsou tu podle mě i lepší filmy o rakovině, který mají jistější tah na branku. Celkově lepší 3* Možná ještě změním názor, za tu luxusní hudbu a celkový vizuál.

Noční zvířata (2016)

K tomu nejde nic moc říct, je to pecka! Výborný thriller, kdy jen čekáte co se zvrtne.

Noční směna (2016)

Viděno na Febiofestu. K filmu musím říct, že nápad propojení filmu s divákem se mi líbil hodně. Opravdu vám to navodí pocit, že jste součástí filmu. Co se týče natočení, tak s tím taky nemám problém, herci a hlavně režisér (prvotina) odvedli super práci. Ohledně titulek (jak si zde již stěžovala Tina00) se opravdu na Febiofestu objevila nedoladěná verze a na začátku projekce se za ně omluvila jak zástupkyně Pannonia Entertainment, tak i sám Tobias Weber. Kdo chcete stoprocentní zážitek, tak vydržte až na uvedení do kin. To že aplikace párkrát spadla není problém kina a wifi, ale samotné aplikace - stačilo ji jen vypnout a zapnout a vše fungovalo dál - za celou projekci se mi to stalo asi 3x. Navíc nikdo vás přeci nenutí rozhodovat, můžete jen sedět a koukat na film, tak jako normálně. Je natočeno 7 konců, takže pokud se vám film líbil, běžte mrknout na další konec! K tomu konci co jsem viděl já, jde snad říct jen - Nezahrávejte si s Čongovými! 5*

Čtyři pokoje (1995)

Jednotlivé pokoje - 2,3,5,4*. Třetí pokoj u mě zvítězil hlavně kvůli těm dětem kteří zahráli parádně, hlavně ten klučina. Jinak v hlavní roli Tim Roth zahrál jak pán, ale to bylo jasné už dopředu. Celkově 4*

Odpočítávání (2010)

Samuel L. Jackson nám jednoduše ukazuje jak bychom se měli chovat k teroristům. Je tam pár nečekaných zvratů a spousta praktik, který by snad nikdo rozumný nechtěl zažít. Po shlédnutí podle mě každému dojde, že něco jako sebeovládání v takovýchto situacích neexistuje, každý jsme schopni zabíjet pokud jde o záchranu života našeho či našich blízkých... Každopádně ta hra o moc mezi H a Brodyovou je fakt super. 80%

Šprti na tahu (2016)

Jak píše kluzo : "Chytrý se z hloupé otázky poučí více, než hlupák z chytré odpovědi." Hláška filmu. Jinak film celkem v pohodě, taková klidná komedie. Horší 4*

Dívka ve vlaku (2016)

Mě se to líbilo, hodně. Nejspíš to bude tím, že jsem četl knížku a věděl jsem jak to celé bude probíhat, tedy i hlavního vraha. Film se držel knižní předlohy zuby nehty, což se moc často nevidí a za to rozhodně palec nahoru. Emily zde hrála dost uvěřitelně a to celé jen podtrhla hudba, která příjemně gradovala. Za mě jednoznačně 4* a červená čísla! A ano, je to horší zmizelá, ale to bylo jasný už dopředu...

Už je tady zas (2015)

Tak tohle mi teda nesedlo, závěr filmu už byl ale v pohodě, jinak nic moc. Jestli jsem se 3x zasmál tak je to moc. Opět padne taková ta klasika: "Kniha byla lepší!"

Pelé: Zrození legendy (2016)

Možná to není dokonalej film, ale nejsem žádnej znalec. Mě se to líbilo a podle toho také hodnotím. Klobouk dolů před Pelém a brazilským stylem hry. Komu se líbí sportovní, místy vtipný a na city hrající styl filmů tak můžu jedině doporučit. 80%

Obvyklí podezřelí (1995)

Parádní snímek. Potěšila mě i hláška "Oswald byl břídil". Kdo viděl 11.22.63 tak mu to bude jasné :) Ikdyž ke konci jsem již měl tušení kdo je skutečný Keyser Söze, celkový dojem mi to nezkazilo 5*