Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 13.9.2015  21:55
    48 hodin (1982)

Zábavný akční film s mladým Eddym Murphym. Filmy, kde jsou dvojice s odlišnou povahou je spousta, tento je jeden z nich, řekla bych s klidným dějem, nic velkého a závratného, ale stojí za to i tak se na něj mrknout.

• 2.1.2017  12:45

Každý den se opakuje ten samý den a stále dokola. Je to smutné, ale díky Sandlerovi taky zábavné a romantické.

• 6.10.2018  19:48
    7 životů (2017)

Napínavý až dechderoucí thriller. Tady je toho nádherná ukázka jak by to vypadalo v případě přelidnění a jak se to snaží řešit. Nějaká nesympatická babizna slibuje nádhernou budoucnost,ale realita je jiná. Sedm dívek a sedm dní. Každá je jiná a přitom stejná...

• 20.8.2016  18:29

Romantická, bláznivá komedie, kdy si říkáte, že zázraky se dějí a na konci filmu jim věříte. No, ale mít u sebe neustále ducha, asi bych se zbláznila :-D

• 9.10.2016  12:03
    A zase jedna Popelka (2008)

Už těch Popelek je nějak moc...

• 20.1.2017  17:10

"Unavuje mě bejt chytrej...Finkle je Einhornová. Einhornová je chlap! PANEBOŽE!!!" Moje nej nej komedie bez chybičky.

• 9.8.2016  15:11
    Akta X (TV seriál) (1993)

Viděla jsem poctivě všechny díly a za mě jako seriál o paranormálních jevech super. Kdo by neznal Murdera a Scullyovou, že? Je fakt, že podruhé už to není ono, ale seriál v tomto duchu už jen tak skvěle nenajdete. Je to legenda :-)

• 6.10.2018  19:58

O tom, kdy se opravdu jedné rodince v jeden den pokazí vše co se pokazit dá. Místy jsem se i zasmála, ale v realitě by to určitě dopadlo úplně jinak. Podruhé to vidět nechci.

• 9.10.2016  16:39

Chipmunkové na pustém ostrově s bláznivou ženskou hledajíc ztracený poklad... a pořád zpívají a zpívají a mě se to pořád nelíbí.

• 18.11.2018  15:50

Během filmu jsem odbíhala, ani jsem o moc nepřicházela, jako kulisa při vaření snesitelné.

• 16.4.2017  14:17

Pohled ze života jednoho válečného hrdiny a jeho vývoj od dětství až do jeho konce...drama, napětí, akce, ale také láska, přátelství a vlastenectví.

• 24.12.2016  09:32

Veselá česká pohádka s andělem Petronelem, který domotá a poplete co se dá, ale právě proto je to celé vtipné. Líbí se mi, že je tu náš Ježíšek a ne ohraný americký Santa Claus.

• 25.12.2017  16:06

Já obavy na rozdíl od ostatních uživatelích neměla...dvojka málem nebyla a já jsem strašně ráda, že se natočila. Příběh měl kouzlo, lásku, napětí, smutek, zkrátka vše co pohádka by měla nabídnout a hlavně plno hlášek od nerozlučné dvojici anděla a čerta😁

• 24.1.2019  13:57
    Anděl v utajení (TV film) (2017)

Zfilmovaná naivní pohádka. Tady vás nic nepřekvapí.

• 29.11.2015  19:01
    Ano, šéfe s Gordonem Ramseym (TV pořad) (2004)

Skvělý nápad, jak zachránit či oživit restauraci. Nejvíce se pobavím, když Gordon zabrousí do kuchyně, lednice, sklepa, atd. a i když je to kolikrát nechutné, musím se smát, jeho sprosté nadávky a hlášky, to je prostě jeho. A na konci vše klape tak jak má :-)

• 26.12.2016  08:47

"A mě se chce něco říct..."."Císař pán je vůl!" Vlasta Burian je pro mě neokoukaný a nejlepší komik.

• 18.9.2016  16:58
    Aparecidos (2007)

Pěkně napínavý horor. Hodně zápletek s 20 let starou vraždou, která se otevře deníkem s fotografiemi. Zdá se, že vše je to propletené tak moc, že už sami ani nevíte, jak to celé začalo. Škoda, že tam nebylo vysvětlení.

• 8.4.2018  17:00

Chválím námět, hudbu a chvilky napětí v animusu. Jinak děj se hodně ztrácel a chybělo dosti vysvětlení.

• 6.3.2020  21:06

Jako fanynka jediné postavy z celé řady Avengers, Iron Mana musím říct, že jsem ráda, že to byl on, kdo to celé skončil. Nebula a Marvel zbytečné postavy. Thor jak malej usmrkanec. Kapitán stále trapně moudrý a zelenáč přecitlivělý. The End.....????

• 13.9.2015  16:15

Černá komedie o manželském páru a neskutečně otravnou babkou, kterou chtě nechtě zabít :-) Není to špatná komedie na odpoledne nebo při žehlení. Haha.

• 27.4.2020  18:37
    Beethoven (1992)

Hodně uslintaný bernardýn v manželské posteli... nezapomenutelná scéna.

• 6.9.2015  19:31

Film, který už vidět nechci. Začátek vypadal nadějně, celkem dobrý nápad na komedii, ale pak se to táhne a táhne a táhne. . . . .a dál? Jednu hvězdičku za píšťalku, kdo viděl, pochopí :-)

• 28.10.2016  07:56
    Berenika (TV film) (1989)

Temná a strašidelná pohádka. Mám raději veselé a barevné příběhy. Efekty na tuto dobu celkem dobré. A Arxe bych se taky bála.

• 30.6.2018  11:55

Jedna z mála českých komedií co mě rozesmála a i dost bavila. Přitom zde stačila menší zápletka, svěží humor a super herecké obsazení. Viděno na letním kině😊

• 28.5.2018  08:31
    Black Panther (2018)

Nepovedená marvelovská scifárna. Během filmu jsem pospávala, lepší než prášek na spaní. Žádný drama, akce, napětí co by mě drželo při vědomí. Chaos všeho možnýho a Black Panter neutkví vůbec v paměti, žádná extra schopnost. Už dost Marvel!!!! Stačí. Díky.

• 18.9.2016  19:22
    Blade Runner (1982)

Hudba pěkná a Harrison je kus chlapa. Víc jsem tu, bohužel nenašla.

• 5.5.2019  11:29

Bláznivá a příšerná dovolená.

• 28.6.2016  05:25

Příjemná rodinná komedie, aneb jak hledat ztracené mužství. . .o zábavu, trapasy a zápletky je tu postaráno.

• 23.10.2016  19:22
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Nejlepší válečný seriál, nostalgicky vyprávěný příběh jedné roty E...oko nezůstane suché ani nejsilnějším. Úžasná melodie, která vás silně zasáhne už při titulkách a během příběhu se ani nehnete. Více slov není třeba, musíte vidět...(viz Deníček)

• 17.2.2018  20:51
    Bright (2017)

Fantasy propojená s realitou. Elfové a především silní "šrekové"žili s námi. A najednou honba za kouzelnou hůlkou. Kde se vzala, tu se vzala a co vše uměla? A kde se vzal tu se vzal Temný pán a dál? Nuda, nuda, nuda. Nepropracovaný děj ,málo akce a chybí detaily o jednotlivých postav.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18