Byl jednou jeden král... (1954)

Nejlepší česká pohádka, která srší vtipem, láskou, nejkrásnější princeznou a samozřejmě nezapomenutelná dvojice Werich a Burian. "Přiměřeně, přiměřeně...". Jedno nebo dvě vejce, to jsou dohromady tři vejce."

Bylo, nebylo - Píseň ve tvém srdci (2017) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů této série. Odlehčení od stereotypu ostatních dílů věčně hledajíc způsob jak zvítězit poslední boj. Vidět a slyšet zpívat piráta nemá chybu😉

Bylo, nebylo - Série 5 (2015) (série)

Poslední díl byl přesně takový jak by měl v pohádkách skončit. Velmi šťastně....

Bylo, nebylo - Série 7 (2017) (série)

Proč další série po zdárném ukončení ??? Nové postavy jsou ošklivé a nesympatické. Nové příběhy už ztrácí kouzlo starších epizod. I když se tam pohybují staré hrdinové , tak už to není vůbec ono. Opakování neustále dokola zda "věřit či nevěřit" je už tak otravná fráze, že máte chuť tv rozbít. 1*za konec velkého Rampelníka a šťastný konec Golda s Belle.

Carrie (1976)

Knižní předloha byla víc napínavější. Ve filmu mě více děsila matka než dívka. Škoda, že neukázala více. Konec byl jediným hororovým zážitkem.

Casanova (2005)

Na jedno shlédnutí celkem ucházející, chvílemi zábavné, Benátky nádherné. Ledger mě jako Casanova moc nepřišel, hold mám jiný vkus 😃

Casino Royale (2006)

Viděla jsem poctivě všecky Bondovky a u některých jsem málem usnula. . .Casino Royale je příjemná změna k lepšímu, bavilo mě to. Je samozrejmě dobře, že podstata Bondovek zůstala, jen to chtělo "zmodernizovat". Co dodat, snad jen, že Daniel Craig má moc pěkné tělo :-)

Cesta do Ameriky (1988)

Prima komedie s princem Eddiem, kdy si se svým kámošem vyzkouší život v chudé čtvrti, práci ve fast foodu a bojuje o srdce své vybrané královny.

Cesta naděje (2014)

Naivní drama s válečnými prvky, kde farmář hledá po smrti své manželky během války proti Turkům své syny doufajíc, že nějaký přežil. . .