Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 26.12.2020  12:01

Nejlepší a nejoblíbenější pohádka meho dětství a i dnes. Za mě by měl znát každý!

• 26.12.2020  11:56
    Sám doma (1990)

K Vánocům zkrátka tento film patří a vždy se pobavím!

• 29.7.2020  21:34
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Musela jsem se do seriálu nejdříve více vžít, abych zjistila, že mě to celkem baví, protože sitcomy nejsou moje srdcová záležitost. Super!

• 10.7.2020  16:12
    Dr. House - Série 7 (série) (2010)

... aneb když House chodí s Cuddiovou... už to bylo na stejno brdo, ale tato série mě vážně baví 😄

• 20.4.2020  15:25
    Nebe a dudy (1941)

Dojemný a moc pěkný film s ponaučením.

• 17.4.2020  08:55
    Malý princ (2015)

Lituji, že jsem si knížku ještě nepřečetla, i když mi ji už dost lidí doporučilo a po shlédnutí filmu už si ji musím koupit. Bavilo mě to od začátku až do konce, líbilo se mi zpracování, že už dříve spisovatel věděl, jak snobský bude současný život!?! Jsem nadšená!

• 6.3.2020  21:16
    Hon (2012)

Film poukazuje na současnou dobu, co dokážou nevinné děti a rodiče, co je vší silou brání. Zničit jeden nevinný život po celé jeho žití je opravdu napováženou.

• 6.3.2020  20:37

Animák, který se nemusí líbit. Je trochu strašidelný, není jako ostatní roztomilé animáky s happy endem, ALE přesto se díváte, zamilujete si ho a nakonec chytne i u srdce . Námět neokoukaný.

• 13.3.2019  18:35

Graguluji!!! Toto je pro mě thriller jak má být. Napínavý a spát jdete zamyšlení, že smrtku zkrátka nelze obejít.

• 13.2.2019  13:03
    Drsňačky (2013)

To teda byly mega drsňačky. A už dle obsazení a jejich předešlých filmů ( Slečna drsňák, Špión) jsem věděla, že se nudit nebudu. A opravdu ty dvě spolu skvěle fungovaly a těch hlášek!!!

• 21.1.2019  16:11

Jeden z nejlepších dílů této série. Odlehčení od stereotypu ostatních dílů věčně hledajíc způsob jak zvítězit poslední boj. Vidět a slyšet zpívat piráta nemá chybu😉

• 3.1.2019  16:48

Film, který by měl vidět každý. Musí zasáhnout i těm největším drsňákům nejen příběhem, humorem, ale i tím, zda je to vůbec možné a reálné. A že je to na základě skutečných událostí mě to dojímá ještě víc. Určitě doporučuji všem.

• 25.12.2018  11:35

Jedna z nejhezčích pohádek s krásnými písničkami a hudbou. Čert a vodník jsou úžasní a neokoukaní.

• 14.11.2018  13:44

Měla jsem obavy, že to bude bez Briana divný a o ničem, ale musím říct, že mě tam ani nechyběl. Stará parta se sešla a nezklamala svými hlášky. Největší zábava pro mně byla, kdy Jason Statham, největší záporák dostane za úkol zachránit mrně. A samozřejmě skvělá akce po celou dobu.

• 14.11.2018  13:21

Celá série Rychle a zběsile mě bavila( krom Tokyjské jízdy, myslím si, že byla nejslabší). Někdy jsem přemýšlela, zda je veškerá akce reálná, ale když vezmu v úvaze Kobru 11, tak se nebudu divit ničemu. Jak řekl můj manžel, u toho vypnete a bavíte se. Celý tým si zamilujete a s odchodem některého z členů vás i zamrzí. Konec mě samozřejmě i dojal.

• 28.4.2018  19:21

Super komedie, která po x shlédnutí pokaždé pobaví. Jaké by to asi bylo být v " jiné kůži" a tady si to vyměnily nechtě matka s dcerou a taho zkušenost je sblížila.

• 12.4.2018  10:21

Už při prvním pohledu na mrtvou ženu je zřejmé, že vypadá nedotčeně, skoro jako živá a při pohledu do jejích očí čekáte, kdy na vás mrkne. Během pitvy se postupně zjišťují dost podivností a celá jsem napjatá co vyplave dál na povrch. Napínavý povedený horor s duchařinou.

• 16.2.2018  16:17

Skvělé a dokonce krapátko i lepší a akčnější než jednička. Napínavé a i zároveň hororovější, strašidelnější a tajemnější. Musím přiznat, že se už těším na trojku a věřím, že bude skvělá. Jen doufám, že obsazení zůstane nadále stejné, všichni jsou úžasní.

• 11.2.2018  16:45

Ano, tyto filmy mě berou. Silné a vážné téma, které vás vtáhne plně do děje a díváte se až do konce nehnutě. Od začátku je vám někdo sympatický a na konci se dozvíte, že zdání klame...

• 10.2.2018  09:42

Tento napínavý fantasy seriál mohu jen doporučit. Vystupují zde 4 chlapci a jejich rodiny, kdy jejich životy zasáhne tajemné ZLO a dívka El...není co dodat, musíte vidět.

• 14.1.2018  15:55
    To (2017)

Nic jsem od hororu neočekávala, nehádala děj a nečetla dopředu hodnocení, jen že manžel hltal knížku "TO". A musím říct, že jsem film sledovala se zájmem od začátku. Lekačky byly předvídatelné to ano, ale šašek byl děsivý, děj měl myšlenku a další plus za mně byl, že v hororu vystupovali děti jako oběti a vyšetřovatelé. Těším se na další díl.

• 25.12.2017  16:06

Já obavy na rozdíl od ostatních uživatelích neměla...dvojka málem nebyla a já jsem strašně ráda, že se natočila. Příběh měl kouzlo, lásku, napětí, smutek, zkrátka vše co pohádka by měla nabídnout a hlavně plno hlášek od nerozlučné dvojici anděla a čerta😁

• 21.12.2017  09:18

Netradiční vánoční pohádka nejen pro dospělé, poukazuje že láska je všude kolem nás...skvělé obsazení, super hlášky a ještě lepší vánoční hitovka v podání Billa Nighyho😉 tato komedie se stala mou tradicí každých vánoc.

• 10.12.2017  16:19
    Lovci duchů - Série 12 (série) (2016)

Po třech nic moc sérií, kdy jsem si říkala, že se nic moc neděje, tak se to konečně rozjelo. Britové jsou nesympatičtí jak pr... a satanův syn je prima😁

• 13.11.2017  14:34

Tak za mě skvělá komedie, která vždy pobaví. Několikrát viděno a vždy rozesmálo. Partička dědků jede na výlet do Las Vegas pařit, no komu se to z vás splní 😁

• 24.9.2017  14:43
    Lovci duchů - Série 5 (série) (2009)

Touto sérií měl seriál dle mého názoru skončit. Poslední díl byl koneckonců dobře a úspěšně zakončený s happy endem...žádné otázky a žádný otevřený konec...

• 3.9.2017  07:21
    Lovci duchů - Série 1 (série) (2005)

Dva bratři, lovci duchů a démonů. Tento seriál sleduji ráda, je napínavý, udrží vaši pozornost. Bratři jsou neustále spolu, drží spolu, ať se děje co se děje, občas jim už i hrabe, ale navzájem si doplňují, až je to dojemné...Není díl jako díl, někdy řeší případy a někdy i rodinné záležitosti spojené taky s démony...jsem fanynka Deana😊

• 19.8.2017  15:04
    Pod černou vlajkou (TV seriál) (2014)

Dobrodružný, napínavý seriál o pirátech, který mě nadchnul, bavil a i když poslední díl mě po shlédnutí celého seriálu hodně zklamal,tak i přesto si zaslouží plný počet a doporučila bych ho vidět. Piráti jsou drsní, ženský vychytralé, skvělá hudba, kostýmy, děj napínavý,láska, atd. atd. atd. Podívejte se na tento seriál a určitě vás překvapí osudy jednotlivých pirátů...

• 4.8.2017  19:56

Roztomilý animák, kde se zasmějete, ale naopak vás i dojme. Miš maš ukázka superhrdinů na konci dle mého názoru ani být nemuselo, ale až tak filmu neuškodilo.

• 16.7.2017  18:01
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Seriál jsem začala sledovat na základě přečtení knih od Georga R.R.Martina, které doposud napsal. Fantasy seriál je plný intrik, akce, smrti, atd., zkrátka se stále něco děje. Zvláštností seriálu je, že není "hlavní hrdina", sympatie jednotlivých postav se v průběhu života mění nebo umírá...(Viz Deníček)

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18