Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 25.12.2020  12:08
    O vánoční hvězdě (TV film) (2020)

Ano a dám ráda 4*, protože konečně po dlouhé době nápaditá pohádka. Jak to vlastně vypadá ve hvězdném nebi? A konečně vím, k čemu slouží Malý a Velký vůz a když spadne hvězda, jak ji zachránit? T. Ramba byla skvělá, bavila mě a V. Kotkovi role sedla.

• 22.4.2020  12:40
    Ulice v karanténě (TV film) (2020)

Herci už musí být úplně v nouzi, když chtěli být v něčem takovým...to bylo úplně o h.o.v.n.ě.

• 6.3.2020  21:06

Jako fanynka jediné postavy z celé řady Avengers, Iron Mana musím říct, že jsem ráda, že to byl on, kdo to celé skončil. Nebula a Marvel zbytečné postavy. Thor jak malej usmrkanec. Kapitán stále trapně moudrý a zelenáč přecitlivělý. The End.....????

• 6.3.2020  20:55
    Captain Marvel (2019)

Marvel, to se ti nepovedlo!!!

• 26.12.2020  11:54
    Hodinářův učeň (2019)

Tento styl pohádek není můj šálek kafe. A byla to vůbec pohádka???

• 4.5.2019  19:42
    Hra o trůny - Dlouhá noc (S08E03) (epizoda) (2019)

Propadák!!!

• 8.5.2019  14:04

"S rytířem jsem ještě nespal." Konečně Brienne už není panna. Sanse bych přála aby byla ona královna, Daenerys je mi čím dál víc nafoukanější. A Arya doufám dokončí svůj seznam...

• 20.4.2019  22:01

Obkecávaná nuda. 1* za úvodní znělku, která mě nikdy neomrzí. Kam se podělo to kouzlo prvních sérií???

• 18.5.2019  17:44

Tady snad nebyl nikdo ve své kůži. Jen snad konečně se dočkal pomsty Clegan s bratrem. Jon stále měl růžové brýle. Arya se moc nepředvedla, což mě zklamalo nejvíc.Tyrion změknul. A nejtrapnější byla Cersey(čekala jsem ji drsnější) s bratříčkem.

• 3.3.2020  20:50

Velký mínus - hodně mooooc zpěvu. Mnohem více než v jedničce. Děj zajímavý, vlastně tady nebylo už co dál vymýšlet, v jedničce se vše ukončilo. Tady se otevřely brány z minulosti... nebyla jsem zklamaná, ale ani nadšená.

• 23.1.2019  20:05
    Rodinné případy (TV seriál) (2019)

Z velké nudy a ze zvědavosti jsem všecky díly viděla. Vše se točilo v jednom domě, u jednoho hrobu, atd. Zkrátka šetřilo se kde se mohlo. Ono by to špatné nebylo, kdyby tam nehráli amatéři a vložili do všeho více.

• 6.3.2020  20:40
    Skleněný (2019)

Oproti filmu Rozpolcený bych hodnotila takto : Skleněná nuda.

• 3.1.2021  08:23
    Vlastníci (2019)

Kdybych neznala schůze z vlastní zkušenosti, řekla bych, že i přehání, ale je to přesné! Vystihuje to jednotlivé postavy, které se vždy najdou na každé schůzi. Super!!!

• 6.3.2020  20:17

Skvělý Vetchý a Úžasná Kostková = dvě hvězdičky. Za mě rozhodně na jedno shlédnutí, očekávala jsem více, velká škoda, námět byl skvělý. Do konce filmu jsem vydržela jen proto, zda během maratónu náhodou neklepne pepka Adamovské🤭

• 28.5.2018  08:31
    Black Panther (2018)

Nepovedená marvelovská scifárna. Během filmu jsem pospávala, lepší než prášek na spaní. Žádný drama, akce, napětí co by mě drželo při vědomí. Chaos všeho možnýho a Black Panter neutkví vůbec v paměti, žádná extra schopnost. Už dost Marvel!!!! Stačí. Díky.

• 8.9.2018  19:02
    Děsivé dědictví (2018)

Kinobox hlásí 10 nejlepších hororů za posl.10 let a druhé místo si zasloužil tento horor a ten přece musím vidět, to dá rozum. První polovinu jsem se nudila, probrala mě rozbitá hlava, pak zas dlouho nic a nakonec mě zaujala šílená matka, že by se něco dělo? Ne, konec to úplně zazdil. Žádné vysvětlení neočekávejte.

• 1.3.2020  10:51
    Hotel Mumbai (2018)

Krutá realita dnešní doby. Nemilosrdný Džihád. Film na jedno shlédnutí.

• 24.12.2018  10:01

Podprůměrná komedie o sebevědomí. Párkrát se zasmějete, ale přišlo mi to víc trapné než vtipné. Bridget Jones je mnohem zábavnější.

• 25.12.2018  11:11
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Celé se to nepovedlo, ať už to bylo obsazením, zdlouhavým dějem, či hudbou. Nesmrtelná Bohdalka ať se na to už vyprdne. Na Štědrý den bych čekala rozhodně něco jinýho.

• 7.3.2020  21:17
    Miss Hanoi (2018)

Vůbec mě to ničím nezaujalo.

• 27.12.2018  18:06

Průměrná nenáročná pohádka o slepém Martinovi, který se rozhodne hledat princeznu. Pohádek s podobným tématem je vícero a přece je to jiné. Škoda jen, že nebylo více efektů jako na začátku a Vaculík, kdyby více exceloval bylo by to na vyšší úrovni. Oceňuji krásnou přírodu, pozvolný děj a sympatické tváře.

• 14.11.2020  13:06

Hodně povedené a vtipné zároveň. Rozhodně se ráda podívám znovu.

• 9.9.2018  18:57

Trochu jsem se bála, počítačové hry a scifi nejsou můj šálek kafe. Ještě na začátku jsem si říkala, že to nedám, ale chtě nechtě mě to do děje vtáhlo. Názvy her jsem nepobírala, ale líbilo se mi celkově smysl celého filmu, ať se stane zázrak a PC hry zruší doopravdy nejen v úterý a čtvrtek...

• 8.9.2018  19:12
    Tiché místo (2018)

Pochopila jsem, že museli být ticho a že museli přizpůsobit k tomu celý svůj život, ale odkud potvory se vzaly a proč tam byly? Roky čekaly než jim jen ustřelí hlavy a pustí pisklavý tón? Ne, ani porod mě nepřesvědčil. Dítě neřvalo po celém dni hlady? Odpad.

• 3.1.2019  16:37
    Venom (2018)

Další marvelovka? To snad už ne, kde ty nápady furt berou. A ejhle, mě se to líbilo. Manžel říkal, že Venom je záporná postava a já jsem nakonec ráda, že tady nebyla. Líbil se mi příběh, spojení člověka s symbiontem, jejich sblížení a kamarádičkování bylo zábavné. Postavy byly sympatické.

• 7.3.2020  21:22

Nudná slátanina.

• 25.6.2019  15:29
    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)

Všechno co mám ráda si uvařím, upeču, vyrobím, vypěstuji, ušiji, atd.atd.atd. .Vše co k tomu potřebuji mám doma a vše se mi povede a všechno zvládnu raz dva. Pořad jsem viděla párkrát a nic mě nezaujalo a nenadchlo. Taky je to samá reklama např. Na Rohlík.

• 13.3.2019  18:31

Začátek mě nenadchl, ale zvědavost mě udržela se dívat. Rasismus je stále aktuální téma. Postupně mi dvojice byla sympatická a přála jim přátelství až za hrob.

• 15.5.2020  16:04
    Špatné básně (2018)

Komedie? Ani nahodou...Drama? To rozhodně, ale nudné a to dost, postrádala jsem zde smysl a myšlenku, né, že bych to nepochopila, ale prostě mě to vůbec nebavilo a bylo mě úplně jedno, jak to dopadne, hlavně jsem už chtěla konec.

• 6.10.2018  19:48
    7 životů (2017)

Napínavý až dechderoucí thriller. Tady je toho nádherná ukázka jak by to vypadalo v případě přelidnění a jak se to snaží řešit. Nějaká nesympatická babizna slibuje nádhernou budoucnost,ale realita je jiná. Sedm dívek a sedm dní. Každá je jiná a přitom stejná...

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18