Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

• 24.12.2016  09:32

Veselá česká pohádka s andělem Petronelem, který domotá a poplete co se dá, ale právě proto je to celé vtipné. Líbí se mi, že je tu náš Ježíšek a ne ohraný americký Santa Claus.

• 24.12.2016  09:11
    Jack Frost (1998)

Nízké hodnocení mě dost překvapuje. Já u tohoto filmu vždy vyměknu a i když je sněhulák vtipný, pro mě je to doják jako žádný jiný film.

• 20.12.2016  17:27

Jak nedoceněná pohádková postava Jack Mráz chce ze žárlivosti za každou cenu zkazit vánoce...

• 20.12.2016  16:23

Jak zvládnout všecky rodinné návštěvy o Vánocích. Nic moc, nenaladí do vánoční nálady, jak bych očekávala od těchto filmů.

• 18.12.2016  17:32

"Svítí, svítí slunce nad hlavou, nad hlavou. Svítí až háj se zelená...." klasická česká pohádka o nebojácném Honzovi, který dá na zadek proncezně,aby vydala hlásek, to snad musí znát každý.

• 18.12.2016  17:23

Naivní drama s válečnými prvky, kde farmář hledá po smrti své manželky během války proti Turkům své syny doufajíc, že nějaký přežil. . .

• 18.12.2016  10:22

Hezký animák, mohlo tam být více děje a kratší cesta vlakem. Rozhodně dobrý nápad jak dětem říct, kdo a jak nosí dárky pod stromek.

• 17.12.2016  11:34
    Ledové sny (2010)

Obdivuji krasobruslení a když je to spojené s romantikou a nečekanou nehodou, tak nemůžu hodnotit jinak než kladně.

• 17.12.2016  09:25
    Ďáblovy zlaté vlasy (TV film) (2013)

Jedna z lepších německých pohádek...

• 13.12.2016  15:28

Jak Santa hledá manželku a na Severním póli se vše obrátí vzhůru nohama...kapku horší než jednička, ale i tak jsem se nenudila.

• 11.12.2016  08:54

Dobrá rodinná komedie o panu tělocvikáři, kterého by nechtěl nikdo zažít, je to jako noční můra a když ho budete mít pak neustále doma, tak to je peklo😃

• 8.12.2016  18:31
    Casanova (2005)

Na jedno shlédnutí celkem ucházející, chvílemi zábavné, Benátky nádherné. Ledger mě jako Casanova moc nepřišel, hold mám jiný vkus 😃

• 8.12.2016  14:33

Zbytečný a úplně trapný film s ohranými hláškami, které tady ale nejsou vůbec na místě.

• 4.12.2016  05:00

Podprůměrná komedie o hledáním ukradeného prstenu při krádeži. Pár vtipných momentů, ale celkově mě to neuchvátilo.

• 3.12.2016  18:23

"Všichni jsou šťastní." Krásná vánoční animovaná pohádka o tom, jak Santa Claus rozdává dárky, jó, někdy je to fakt fuška to vše včas stihnout..

• 1.12.2016  12:45

Hubená Bridgetka,hmm,víc se mi líbila baculatější. Pan Darcy už taky nic moc...A teď klady, stále srší vtipy a o trapasy tu není nouze. Bavila jsem se. Určo pustím znova.

• 29.11.2016  18:08

Pro mě celkem strašidelný horor, takovou černou potvoru bych rozhodně ve tmě potkat nechtěla, už bych svítila všude furt. Konec uzavřený, což je další plus.

• 28.11.2016  18:47
    Chained (2012)

Ten film se tááák táhl...osobně bych to zažít nechtěla, pro kluka strašný muka a slizkej úchyl byl fakt hnusnej, ke konci už to začalo mít zajímavý zvrat, který skončil nevyřešený a nedoladěný. Ve skutečnosti by to asi proběhlo úplně jinak...

• 26.11.2016  20:17
    Pán Domu (2005)

No tááák, vždyť je to super komedie, kde starší dědoušek hlídá pár sexy zlobivých školaček. Nelehký úkol je naučit dodržovat pravidla, ale po čase zjistí, že je to prima a budou si navzájem pomáhat. A držet při sobe.

• 26.11.2016  20:09

Jak najít pro mámu chlapa. Typická americká teenagerská blbina, ale dodívala jsem se do konce, což sama nechápu. Ale po práci ke kafi, proč ne? Vidět Lockleart v kladné roli není obvyklé. Lepší je jako potvora 🙂

• 25.11.2016  18:23
    Smrt ve tmě (2016)

Vykrást slepého může se zdát být jednoduché, ale veterána se zlým čoklem a s touhou získat spravedlnost z minulosti se partičce opravdu hodně vymstí. Ani jsem se nehla, super thriller.

• 24.11.2016  09:14

Klidně mě ukamenujte, těšila jsem se hafo až to uvidím, ale jak se začalo mluvit o Supermanovi a hned poté se objevil Batman, hned jsem věděla, že je zle. Partička vytvořena rádoby drsnou paní mě ničím neuhranula a spíše byla směšná.Líbila se mě čarodějnice, škoda že to víc nerozproudila.

• 22.11.2016  15:55

Neskutečně velké srdcervoucí drama, shlédnuté několikrát a pokaždé jsem do filmu plně ponořená a na konci vždy hluboce dojatá.

• 20.11.2016  09:55
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Do městečka přijíždí agent vyšetřovat vraždu jedné dívky a během vyšetřování vyplouvají na povrch záhadné a temné skutečnosti až vám mrazí po zádech. Neskutečně mě to bavilo, ale poslední díl mě doslova nas...

• 5.11.2016  22:47
    Převrat (2015)

Na začátku jsem si říkala:"Už se začne něco dít?" A jak jsem řekla, tak se dělo a to doslova. . .a pak jen přemýšlíte, co byste dělali vy na jejich místě. Skvělý, napínavý thriller.

• 5.11.2016  19:22

Jak Hitch, Will Smith radí jak získat svou vyvolenou lásku a přitom si sám neumí dát svůj osobní život do pořádku. Vtipná, romantická a zábavná komedie se sklenkou vína je na večer ideální.

• 5.11.2016  19:07

Romantická a pohodová komedie s milou Amandou Bynes hledajíc svého otce Colin Firth. Ač je to hodně naivní a pohádkový děj, mě se to líbí.

• 30.10.2016  16:41

Stačí říct :"Igor Hnízdo" a každý si vybaví tento film se spoustou dalších známých hlášek. Klasika, ktetou musíte znát. Jen kdyby to nedávali tak často, stačí 1.9. 😊

• 30.10.2016  07:23

Začátek filmu byl brutální, dokonale vyjádření pocitů hnusné války, proklínala jsem toho, kdo dal příkaz k vylodění ...nechtěla jsem srovnávat, ale seriál Bratrstvo neohrožených je pro mě stále vítěz.

• 29.10.2016  17:10

Prima komedie s princem Eddiem, kdy si se svým kámošem vyzkouší život v chudé čtvrti, práci ve fast foodu a bojuje o srdce své vybrané královny.