Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>
    • 7.9.2015  14:09

Kdo nemá rád filmy o robotech, tak ať se nedívá. Viděla jsem podruhé a někdy ještě podívám. Ve srovnání s Transformers méně akce, méně napětí, méně legrace, ale zato pěkný boxer Hugh Jackman a doják na konci, že i slza ukápla.

• 6.9.2015  19:42

Průměrný akční film, který je akčnější až v druhé polovině filmu, začátek se táhne nostalgickými řečičkami . .a ruku na srdce, kdyby tam nehrál miláček Smrtonosné pasti Bruce Willis, který to svými hláškami kapku oživil, tak teda nic moc.

• 6.9.2015  19:31

Film, který už vidět nechci. Začátek vypadal nadějně, celkem dobrý nápad na komedii, ale pak se to táhne a táhne a táhne. . . . .a dál? Jednu hvězdičku za píšťalku, kdo viděl, pochopí :-)

• 2.9.2015  18:13
    Pretty Woman (1990)

Pretty Woman = Moderní Popelka = Pohádka pro dospělé. Romantická, vtipná komedie se skvělou herečkou Julii Roberts. Richard Gere není můj oblíbenec, ale tady přimhouřím oči. Co k tomu dodat? Jednou za pár let se na to ráda podívám :-) " Svině klouzavý..."

• 1.9.2015  18:00

Když mám chuť na akční film, tak jedině drsňák John McClane (Bruce Willis). Vždy mě faschinuje jeho bílý, propocený a špinavý nátělník, sprosté a vtipné hlášky a jak bosky chodí po skle. . . "Jupikajej, šmejde"

• 26.8.2015  14:47
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Dr.House a jeho černý humor, arogance, smysl pro detail a hlavně upřímnost, která je většinou krutá. . .za to ho buď milujete nebo nenávidíte. "Všichni lžou. . ." Já ho prostě žeru ;-)

• 26.8.2015  14:13

Nejlepší katastrofický a napínavý film, který jsem viděla. Na svou dobu kvalitně natočený a již od první minuty jsem s napětím hltala každou scénu...klasika,kterou by měl vidět každý. "Doufám,že nikdy nebudu hasit v mrakodrapu..."

• 26.8.2015  13:56
    Pelíšky (1999)

Ráda se na tuto komedii dívám každý rok během vánočních svátků. Nemám v oblibě moc české filmy, ale tento je výjimka a zaslouží si ji. Nezapomenutelné hlášky a skvělé herecké obsazení. ... "Kdo se ptal na tvůj názor?... A komu tím prospějete?... Maminko, ty nám úplně hoříš... Já, válečný invalida a hekám snad?... Rozkaz zněl jasně...Proletáři všech zemí..":-) Je snad někdo, kdo to ješte neviděl?

• 26.8.2015  13:53

"...Nech ňa, nic nebude...Ty pudeš !...To je vůl, kaviárový tousty...Však vašu p**u sem taky neviděl a věřím, že ju máte !...Bez bab, chlapi, řeklo sa bez bab...Můj hadraplán?...":-) a plno dalších nezapomenutelných hlášek v této vtipné komedii s Bolkem. Viděla jsem ho už tolikrát, že bych ho mohla dabovat. Ač musím přiznat,že druhá půlka filmu mě už tolik nebaví.

• 26.8.2015  13:50
    Žralokonádo (TV film) (2013)

To byla ale blbina:-) od hororu bych čekala, že se budu minimálně lekat. Ještě bych hodně pochopila,kdyby tento film byl natočený v minulém století,některé scény,efekty a hlavně žraloci by té době odpovídali. Celý film jsem se buď smála nebo kroutila hlavou,jak toto mohli tak zkonit...takže lidičky,jestli chcete vidět těžkou parodii na Pobřežní hlídku se Stevem ze seriálu Beverly Hills 90210 s motorovou pilou,tak do toho...:-))))

• 26.8.2015  13:49
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Vtipný, zábavný, romantický seriál plný hlášek, výrazů a vtipů. Je to moje srdcová záležitost, viděla jsem ho několikrát a věřím, že se ještě na něj dívat stále a dokola budu a neomrzí mě to snad nikdy. Vřele doporučuji na relax:-)

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>