John Wick 3 (2019)

Po shlédnutí dvojky jsem se na trojku i těšila a byla jsem zklamaná. Akční střílečky jsem čekala, ale ta neskutečná řezba už odtrhávala oči z obrazovky a ztrácela smysl myšlenky Johna Wicka.

Smrt ve tmě 2 (2021)

Málokdy se stane, že dvojka je stejně dobrá jako jednička. Tady to bylo více o citech a  konec mě celkem mile překvapil, byť to bylo zasloužené a spravedlivé.

V domě (2012)

Neobvyklý a neokoukaný scénář. Seděla jsem s napětím jak se děj bude vyvíjet, občas mě napadlo, co asi bude a ono se to pak stalo, ale i tak to bylo koukatelné, závěr filmu už byl zvrhlý a nelíbil se mi.

Věc: Počátek (2011)

Původní film byl sice starý, ale rozhodně napínavější a propracovanější, více emocí a strachu.

Lorax (2012)

Poučný pohádkový příběh o stromech a zničené přírodě nejen pro děti.

Pobřežní hlídka (2017)

Pár vtipných momentů se najde, ale Pamela a Hasselhoff to dost zabili.

Čachtická paní (2009)

Nudné, zdlouhavé...na to, jak se o hraběnce říkalo, že je masová vražedkyně, tak bych čekala více akce a drama. Čarodějka mi byla sympatická 🙂

matka! (2017)

Jennifer Lawrence se tvářila pořád nešťastně a někdy i neadekvátně k dané situaci, až mě to dost kazilo film. Celkem dlouho jsem přemýšlela zda se mi film líbil či ne, bylo to celkem dramatické, chaotické a emocionální... nakonec podruhé to vidět nechci!