Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

• 25.6.2019  15:37
    Pánská jízda (TV film) (1983)

Typická československá komedie, jako kulisa celkem dobrý.

• 25.6.2019  15:34
    Karolína, domácí kuchařka (TV pořad) (2014)

Ze začátku mi vadilo její kývání hlavou a neustálý zvláštní úsměv, ale její recepty oproti ostatním rádoby kuchařům mi příjdou lákavější a opravdu jak říká sám název domácí kuchařka, takže jsem si na ni zvykla a občas se na ni ráda podívám.

• 25.6.2019  15:29
    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)

Všechno co mám ráda si uvařím, upeču, vyrobím, vypěstuji, ušiji, atd.atd.atd. .Vše co k tomu potřebuji mám doma a vše se mi povede a všechno zvládnu raz dva. Pořad jsem viděla párkrát a nic mě nezaujalo a nenadchlo. Taky je to samá reklama např. Na Rohlík.

• 8.6.2019  20:30

Beanovy grimasy jsou už okoukané z minisérií a nic nového zde nepředvedl.

• 29.5.2019  15:03
    Kutil Tim (TV seriál) (1991)

Tento sitcom mám ráda. Je neokoukaný jako např. Přátelé či Dva a půl chlapce. Sledovala jsem ho s mamkou a vždy se těšily na další díl, na Tima a jeho potrhliny. Nyní jsem shlédla pár dílů a opět jsem se pobavila.

• 18.5.2019  17:44

Tady snad nebyl nikdo ve své kůži. Jen snad konečně se dočkal pomsty Clegan s bratrem. Jon stále měl růžové brýle. Arya se moc nepředvedla, což mě zklamalo nejvíc.Tyrion změknul. A nejtrapnější byla Cersey(čekala jsem ji drsnější) s bratříčkem.

• 13.5.2019  10:04
    Decibely lásky (2016)

S čistým svědomím, že jsem vydržela až do konce můžu dát odpad. Písničky ani Gott to nezachrání.

• 8.5.2019  14:04

"S rytířem jsem ještě nespal." Konečně Brienne už není panna. Sanse bych přála aby byla ona královna, Daenerys je mi čím dál víc nafoukanější. A Arya doufám dokončí svůj seznam...

• 5.5.2019  11:29

Bláznivá a příšerná dovolená.

• 5.5.2019  11:27

Viděno podruhé a celkem povedený příběh. Jen mi tu stále vadí Miley Cyrus. Její ksichty jsou otřesný. Poslední melodie nádherná, chytne u srdce.

• 4.5.2019  19:42
    Hra o trůny - Dlouhá noc (S08E03) (epizoda) (2019)

Propadák!!!

• 20.4.2019  22:01

Obkecávaná nuda. 1* za úvodní znělku, která mě nikdy neomrzí. Kam se podělo to kouzlo prvních sérií???

• 20.4.2019  21:55
    Unforgettable (2017)

Z těch dvou "héreček" nevím, která byla hloupější. Jeden z nejhorších a nejstupidnějších thrillerů, co jsem viděla.

• 18.3.2019  17:29

Dobře promyšlený plán. Občas jsem se zasmála.

• 13.3.2019  18:35

Graguluji!!! Toto je pro mě thriller jak má být. Napínavý a spát jdete zamyšlení, že smrtku zkrátka nelze obejít.

• 13.3.2019  18:31

Začátek mě nenadchl, ale zvědavost mě udržela se dívat. Rasismus je stále aktuální téma. Postupně mi dvojice byla sympatická a přála jim přátelství až za hrob.

• 13.3.2019  18:24

Nevím proč tyto filmy na podobné téma kazí zdlouhavý a zbytečný úvod( téměř hodinu a půl). Škoda, jinak by to nebylo špatné, samotná akce ušla.

• 13.3.2019  18:19

Ani jsem nevěřila, že mě film o boxu s dědouškama vážně bude bavit. Zasmála jsem se!

• 19.2.2019  16:13

Kristen není pro mě herečka, kterou bych obdivovala a dala roli Sněhurky, ale tady jsem přimhouřila oči. Zato Lovec celý film oživil, ráda se na něj dívám. Královna excelovala. Celkově děj byl zajímavý a bavil mě. Fantasy, efekty a hudba byla skvělá. Dabing příšerný.

• 17.2.2019  18:15

Že je toto prý silný drámo neznamená, že z toho padnu na zadek a dám 5*. Za mě dlouhý, nudný film, který už vidět nechci. Dramata mám ráda, ale toto mě nechytlo.

• 16.2.2019  20:59

"SELHAL TI ŠULÍN, ŽE JO!!!HAHAHA!!!" A spousta dalších hlášek od dvou dědoušků, kteří se kamarádičkují, přitom soupeří a dělají si naschvály. Nakonec silné přátelství zvítězí. Příjemná a inteligentní komedie.

• 13.2.2019  13:03
    Drsňačky (2013)

To teda byly mega drsňačky. A už dle obsazení a jejich předešlých filmů ( Slečna drsňák, Špión) jsem věděla, že se nudit nebudu. A opravdu ty dvě spolu skvěle fungovaly a těch hlášek!!!

• 6.2.2019  17:46

Trochu strašidelné to bylo, předvídatelné momenty a někdy i nepochopitelné řešení situací. Trapné chování maminy, že jsem byla i ráda za její konec. Vražedné chování ženy s miminem chápu, ale proč zase ten zabitej konec?

• 2.2.2019  11:04

Super, konečně horor, u kterýho jsem se bála a občas i lekla. Povídky byly zajímavé, napínavé a nenápadně na sebe navazovaly. Bohužel konec to zabil. Nepochopila jsem to. Asi si to někdy pustím ještě jednou a snad porozumím.

• 24.1.2019  13:57
    Anděl v utajení (TV film) (2017)

Zfilmovaná naivní pohádka. Tady vás nic nepřekvapí.

• 23.1.2019  20:05
    Rodinné případy (TV seriál) (2019)

Z velké nudy a ze zvědavosti jsem všecky díly viděla. Vše se točilo v jednom domě, u jednoho hrobu, atd. Zkrátka šetřilo se kde se mohlo. Ono by to špatné nebylo, kdyby tam nehráli amatéři a vložili do všeho více.

• 21.1.2019  16:11

Jeden z nejlepších dílů této série. Odlehčení od stereotypu ostatních dílů věčně hledajíc způsob jak zvítězit poslední boj. Vidět a slyšet zpívat piráta nemá chybu😉

• 21.1.2019  16:07
    Bylo, nebylo - Série 7 (série) (2017)

Proč další série po zdárném ukončení ??? Nové postavy jsou ošklivé a nesympatické. Nové příběhy už ztrácí kouzlo starších epizod. I když se tam pohybují staré hrdinové , tak už to není vůbec ono. Opakování neustále dokola zda "věřit či nevěřit" je už tak otravná fráze, že máte chuť tv rozbít. 1*za konec velkého Rampelníka a šťastný konec Golda s Belle.

• 20.1.2019  15:04
    Bylo, nebylo - Série 5 (série) (2015)

Poslední díl byl přesně takový jak by měl v pohádkách skončit. Velmi šťastně....

• 20.1.2019  15:00
    Rukojmí (2005)

Bruce přesně takový jak ho známe a milujeme. Nezklamal. Bonus na začátku filmu: Bruce s vlasama a s vousy😃