Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

• 11.1.2019  15:17
    Vévodkyně (2008)

Keira na mě vždy působila chladně, žádná empatie a na vévodkyni moc vychrtle. Vlastně celý film působil studeně, nikoho si neoblíbíte a nikomu nefandíte. Čas běží, nikdo nestárne, jen účesy a krásné kostýmy se dle doby mění, což asi jediný plus.

• 3.1.2019  16:57

Průměrná komedie na jedno shlédnutí. Víckrát snad ani ne. Tučňáci roztomilí, to ano. Jim se snažil jak mohl, ale k němu se opravdu hodí jen komedie, kde může ukázat co nejvíce grimasí, což na konci trochu předvedl.

• 3.1.2019  16:48

Film, který by měl vidět každý. Musí zasáhnout i těm největším drsňákům nejen příběhem, humorem, ale i tím, zda je to vůbec možné a reálné. A že je to na základě skutečných událostí mě to dojímá ještě víc. Určitě doporučuji všem.

• 3.1.2019  16:37
    Venom (2018)

Další marvelovka? To snad už ne, kde ty nápady furt berou. A ejhle, mě se to líbilo. Manžel říkal, že Venom je záporná postava a já jsem nakonec ráda, že tady nebyla. Líbil se mi příběh, spojení člověka s symbiontem, jejich sblížení a kamarádičkování bylo zábavné. Postavy byly sympatické.

• 27.12.2018  18:06

Průměrná nenáročná pohádka o slepém Martinovi, který se rozhodne hledat princeznu. Pohádek s podobným tématem je vícero a přece je to jiné. Škoda jen, že nebylo více efektů jako na začátku a Vaculík, kdyby více exceloval bylo by to na vyšší úrovni. Oceňuji krásnou přírodu, pozvolný děj a sympatické tváře.

• 25.12.2018  11:35

Jedna z nejhezčích pohádek s krásnými písničkami a hudbou. Čert a vodník jsou úžasní a neokoukaní.

• 25.12.2018  11:11
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Celé se to nepovedlo, ať už to bylo obsazením, zdlouhavým dějem, či hudbou. Nesmrtelná Bohdalka ať se na to už vyprdne. Na Štědrý den bych čekala rozhodně něco jinýho.

• 24.12.2018  10:01

Podprůměrná komedie o sebevědomí. Párkrát se zasmějete, ale přišlo mi to víc trapné než vtipné. Bridget Jones je mnohem zábavnější.

• 21.11.2018  13:21

Za mě nejlepší ze série Rec! Napětí a akce po celý film, tak jak to má být. Žádný trapný nářek jak u předešlých dílů. Samozřejmě konec otevřený, ale to už u hororů bývá pravidlem.

• 19.11.2018  16:55
    Rec 2 (2009)

Dvojka je téměř stejná jako jednička, akorát trocha vysvětlení navíc. Jinak stejný nářek, řev, panika apod. už mě i lezla na nervy...vždy si musím počkat až na závěr filmu, kdy to je to mazec!!

• 19.11.2018  16:53
    REC (2007)

Reportážní filmy nemusím, ale dodívala jsem se. Celkem to šlo, zvlášť ke konci mě to začalo bavit.

• 18.11.2018  16:04

Ben Stiller mě baví více v komediích, ale snaha o romantického snílka, který se ztrácí ve svých představách, zas tak nebylo špatné. Přesto bych něco střihla a někde víc přidala na síle myšlenky děje.

• 18.11.2018  15:55

Ani 3 ani 4. Nadprůměrná scifárna s charismatickým Dieselem. Jediný, kdo mě ve filmu udržel ve střehu. Ostatní už šlo mimo mě, ale i tak podstata děje a napětí se drželo slušně.

• 18.11.2018  15:50

Během filmu jsem odbíhala, ani jsem o moc nepřicházela, jako kulisa při vaření snesitelné.

• 17.11.2018  09:44

Hasič převezme do svých rukou povinnost, kterou nezvládla policie. Bruce Willis je tam jen na oko, škoda, že neukázal víc, aby měl zase špinavé bílé tričko.

• 14.11.2018  13:44

Měla jsem obavy, že to bude bez Briana divný a o ničem, ale musím říct, že mě tam ani nechyběl. Stará parta se sešla a nezklamala svými hlášky. Největší zábava pro mně byla, kdy Jason Statham, největší záporák dostane za úkol zachránit mrně. A samozřejmě skvělá akce po celou dobu.

• 14.11.2018  13:21

Celá série Rychle a zběsile mě bavila( krom Tokyjské jízdy, myslím si, že byla nejslabší). Někdy jsem přemýšlela, zda je veškerá akce reálná, ale když vezmu v úvaze Kobru 11, tak se nebudu divit ničemu. Jak řekl můj manžel, u toho vypnete a bavíte se. Celý tým si zamilujete a s odchodem některého z členů vás i zamrzí. Konec mě samozřejmě i dojal.

• 14.11.2018  13:15
    Temné kouty (2015)

Obyčejná nudná detektivka bez napětí, akce a udržení zájmu vydržet sedět na jednom místě. Hlavní hrdinka se na to nehodila a nepřesvědčila mě svou rolí. Celé se to nepovedlo.

• 6.10.2018  20:00
    Jetelín (TV seriál) (2016)

K tomu se ani nebudu vyjadřovat.

• 6.10.2018  19:58

O tom, kdy se opravdu jedné rodince v jeden den pokazí vše co se pokazit dá. Místy jsem se i zasmála, ale v realitě by to určitě dopadlo úplně jinak. Podruhé to vidět nechci.

• 6.10.2018  19:55
    The Ritual (2017)

Opravdu jsem se i bála, při představě že bych zabloudila v lese, strávila noc v opuštěné chatě a měla takové noční můry a pak postupně přicházela o přátele kvůli velké potvoře, brrr...konec to bohužel při zjištění pravdy zabil. Kdyby to bylo více promyšlenější až do konce, mohl to být hodně dobrý horor.

• 6.10.2018  19:48
    7 životů (2017)

Napínavý až dechderoucí thriller. Tady je toho nádherná ukázka jak by to vypadalo v případě přelidnění a jak se to snaží řešit. Nějaká nesympatická babizna slibuje nádhernou budoucnost,ale realita je jiná. Sedm dívek a sedm dní. Každá je jiná a přitom stejná...

• 6.10.2018  19:39
    Helena (TV seriál) (2012)

Po shlédnutí pár dílů jsem si řekla, že už další český sitcom nechci nikdy vidět. Je to snad trapnější než Nováci.

• 9.9.2018  18:57

Trochu jsem se bála, počítačové hry a scifi nejsou můj šálek kafe. Ještě na začátku jsem si říkala, že to nedám, ale chtě nechtě mě to do děje vtáhlo. Názvy her jsem nepobírala, ale líbilo se mi celkově smysl celého filmu, ať se stane zázrak a PC hry zruší doopravdy nejen v úterý a čtvrtek...

• 8.9.2018  19:21

Vetchý a Stašová tuto komedii dost zachránili. Občas jsem se i zasmála.

• 8.9.2018  19:18

Nuda a hodně nereálné. Proč utrácíte za natáčení takové hovadiny??? A udivuje mi, že i herci nemají coudnost a berou každou roli.

• 8.9.2018  19:12
    Tiché místo (2018)

Pochopila jsem, že museli být ticho a že museli přizpůsobit k tomu celý svůj život, ale odkud potvory se vzaly a proč tam byly? Roky čekaly než jim jen ustřelí hlavy a pustí pisklavý tón? Ne, ani porod mě nepřesvědčil. Dítě neřvalo po celém dni hlady? Odpad.

• 8.9.2018  19:02
    Děsivé dědictví (2018)

Kinobox hlásí 10 nejlepších hororů za posl.10 let a druhé místo si zasloužil tento horor a ten přece musím vidět, to dá rozum. První polovinu jsem se nudila, probrala mě rozbitá hlava, pak zas dlouho nic a nakonec mě zaujala šílená matka, že by se něco dělo? Ne, konec to úplně zazdil. Žádné vysvětlení neočekávejte.

• 30.6.2018  11:55

Jedna z mála českých komedií co mě rozesmála a i dost bavila. Přitom zde stačila menší zápletka, svěží humor a super herecké obsazení. Viděno na letním kině😊

• 8.6.2018  18:26

Na další sérii jsem se hodně těšila a mile mě překvapila, že úvodní znělka zůstala původní. A vlastně znělkou dychtivost a plná očekávání, kdy uvidím staré známé tváře, humor, tajemno, kafe a koblihy, tím veškerá radost skončila. Celých 18 dílů čekáte na zázrak. A ten se nestane. Ani staré tváře to moc nezachrání, jen se chvílemi mihnou. A moc se tam nemluví. Občas jsem si myslela, že se zblázním. Moc mi chybí staré městečko Twin Peaks.