Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

• 28.5.2018  08:31
    Black Panther (2018)

Nepovedená marvelovská scifárna. Během filmu jsem pospávala, lepší než prášek na spaní. Žádný drama, akce, napětí co by mě drželo při vědomí. Chaos všeho možnýho a Black Panter neutkví vůbec v paměti, žádná extra schopnost. Už dost Marvel!!!! Stačí. Díky.

• 21.5.2018  16:03

Na začátku jsem trošku nechápala dění, po nástupu Pitta to začalo být zajímavější a bylo i celkem dobré sledovat jak se mění po uvolnění endorfinů povahy jednotlivých postav, zejména Jacka. Po zjištění pravdy se to celé zvrtne a je z toho chaos a dost nechápajících scén. Škoda.

• 20.5.2018  17:09

Mnoho povyku pro nic. Tady mně bavil akorát Bruce Willis, on film dost oživil a Travolta svým tancem rozesmál.

• 28.4.2018  19:21

Super komedie, která po x shlédnutí pokaždé pobaví. Jaké by to asi bylo být v " jiné kůži" a tady si to vyměnily nechtě matka s dcerou a taho zkušenost je sblížila.

• 23.4.2018  15:32
    Šílenství (1994)

Je to opravdu nekonečné šílenství...

• 22.4.2018  13:09
    Černá labuť (2010)

To byla nuda a i přes vysoké hodnocení jsem stále čekala, co se konečně bude dít a proč je to tak skvělý. Není to vůbec skvělý, je to nudný, strašný ...pointa by se možná našla, láska k baletu a láska k sobě samé, ale proč a zda vůbec měla halucinace doteď nevím...no, za mě celkově film hážu do odpadu.

• 12.4.2018  10:21

Už při prvním pohledu na mrtvou ženu je zřejmé, že vypadá nedotčeně, skoro jako živá a při pohledu do jejích očí čekáte, kdy na vás mrkne. Během pitvy se postupně zjišťují dost podivností a celá jsem napjatá co vyplave dál na povrch. Napínavý povedený horor s duchařinou.

• 8.4.2018  17:00

Chválím námět, hudbu a chvilky napětí v animusu. Jinak děj se hodně ztrácel a chybělo dosti vysvětlení.

• 2.4.2018  19:10
    Nenávist (2004)

Místy jsem se i bála, děj napínavý a strašidelný. Dobře vysvětleno, proč se tu děje to, co se děje. Povedený horor.

• 31.3.2018  09:45
    Řachanda (2016)

Proč točite za každou cenu něco, co neumíte. Nebylo tam nic Řachandního. Děj je slátanina všeho možného a nepřinesl nic nového a zásadního a hlavně je nelogický. Postavy v Černém lese taky nic moc nepředvedly. Děsná sračka.

• 25.3.2018  09:32
    Goon (2011)

Doug vychován zřejmě ze staré školy. Udělal by pro kamarády vše. Nevidí ovšem, že je občas i za blbce. Je vám ho líto, ale pointou je, že síla přátelství a lásky vždy vyhraje. A nejlepší je, že je dle skutečné události.

• 24.3.2018  06:56

Směs povídek, které nám ukazují reálné situace ze života. Otázka je, zda je to opravdu tak, jak bychom se takto zachovali také. Přemýšlíte nad tím. Každý příběh bych hodnotila jinak a proto dávám slabší průměr. Nejvíce se mi líbila první z letadla a pak i svatební.

• 11.3.2018  13:03
    Whiplash (2014)

Hudební silné drama. Co vše musí vydržet, aby byl nejlepší? Stojí to opravdu za to? Skvělé bubeníkovo představení až do krve. I tak nízké hodnocení dám, není to můj šálek kafe.

• 11.3.2018  11:57
    Vybíjená (2004)

Slušná komedie, pobavíte se a zjistíte trošku jiná pravidla vybíjené než se hraje u nás. Ben Stiller je opět debilní šašek. Hasselhoff a Norris tomu dali třešničku na dortě😃

• 5.3.2018  16:45

Jedna velká rodinka žijící v přírodě na divoko. Dokážou si poradit úplně se vším, ale opravdový skutečný svět je pro ně velká neznámá. Lepší průměr.

• 3.3.2018  22:04

Tady se povedla jen jedna věc a to, že to bylo přesně podle knižní předlohy. Celé to na mě působilo bez emocí. Nepřesvědčilo mě to. Jednou to nechce, podruhé to chce. Celé je to na hlavu postavené. Nejhorší je Dakota, neumí vůbec hrát, na castingu zřejmě jen vzdychala.

• 25.2.2018  07:05
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Scifi serál nebo pohled do budoucnosti? Já jen doufám, že scifi a tento seriál nás ponaučí a snad to tak v budoucnu nebude, moc tomu ale nevěřím. Každý díl má svou myšlenku a je jen na nás jak ji pobereme. Ne každý díl mě zaujal. A taky konce každého dílu mohl někdy skončit dobře, vše mě přijde až moc negativní a my přece jen chceme někdy dobré konce....

• 22.2.2018  07:25
    Uteč (2017)

Od začátku je vidět, že se něco divného děje. A tipujete kdo v tom má prsty. Ve finále jsem ani nebyla překvapena tím, kdo za tím vším vězel, ale co a jak to dělali.

• 18.2.2018  07:45

Výpravný dobrodružný film. Kapitán byl nesympatický a chamtivý. Touha po úspěchu vytěžit co nejvíce na plavbě dohnala posádku spíše k záhubě. Celkem povedené zpracování, ale.... Chtěla bych více záběru na Bílou velrybu. A proč tam vlastně byla a kde se vzala?

• 17.2.2018  20:51
    Bright (2017)

Fantasy propojená s realitou. Elfové a především silní "šrekové"žili s námi. A najednou honba za kouzelnou hůlkou. Kde se vzala, tu se vzala a co vše uměla? A kde se vzal tu se vzal Temný pán a dál? Nuda, nuda, nuda. Nepropracovaný děj ,málo akce a chybí detaily o jednotlivých postav.

• 16.2.2018  16:17

Skvělé a dokonce krapátko i lepší a akčnější než jednička. Napínavé a i zároveň hororovější, strašidelnější a tajemnější. Musím přiznat, že se už těším na trojku a věřím, že bude skvělá. Jen doufám, že obsazení zůstane nadále stejné, všichni jsou úžasní.

• 11.2.2018  20:07
    Brimstone (2016)

Dlouhý, úchylný, a prapodivný psycho drama. Toto si určitě už nikdy nepustím. Ano, námět je emotivní a silný, pánbičkáři jsou zde úchylní a padlí na hlavu. Celkově se mi nelíbilo zpracování filmu.

• 11.2.2018  16:45

Ano, tyto filmy mě berou. Silné a vážné téma, které vás vtáhne plně do děje a díváte se až do konce nehnutě. Od začátku je vám někdo sympatický a na konci se dozvíte, že zdání klame...

• 11.2.2018  16:33
    Chvění (1990)

Průměrný horor s podzemními ještěrkami, jejich krev mají šílenou barvu. Chvílemi i napínavé. Sympatické obsazení.

• 10.2.2018  09:42

Tento napínavý fantasy seriál mohu jen doporučit. Vystupují zde 4 chlapci a jejich rodiny, kdy jejich životy zasáhne tajemné ZLO a dívka El...není co dodat, musíte vidět.

• 5.2.2018  04:42
    Zocelovací kúra (2015)

Komedie, u které jsem nezasmála, nudila se a pak usínala.... James King (Will Ferrell )je nesympatický, nudný, hloupý, že mu přeji ve vězení úplně vše nejhorší. Nic tady nezachránilo.

• 28.1.2018  13:37

Kdyby film trval max hodku a půl, tak by to byl možná lepší průměr, teď ale musím hodnotit zdlouhavý nudný slabý příběh. Akce bez napětí, žádný šmrnc, bylo mě úplně jedno jak to dopadne.

• 27.1.2018  10:32

"Tutty-kurva-frutty!" Na tento nechutný, nelítostný a psycho horor musíte mít silný žaludek. Kdyby polda dodělal pořádně jsou pomstu, dala bych i lepší hodnocení. Konec to zabil.

• 22.1.2018  14:23

Romantická pohodová, příjemná komedie, výborná pro odpolední odpočinek.

• 21.1.2018  15:22
    Wonder Woman (2017)

Při shlédnutí půl hodinky jsem se i nudila ....a pak se něco trochu začlo dít pomalým tempem, ale smysl to dávalo. Hlavním tématem byla válka, zlo či dobro lidí a samozřejmě láska. Pomalých záběr bylo až moc, ale film mě celkově mile překvapil.