Dagoussek

Dagoussek

Dagmar Valentová

okres Brno
"Přemýšlej o včerejšku, sni o zítřku, žij pro dnešek!"

16 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Ulice (TV seriál) (2005)

  Málokdo to přizná, že tuto nekončící českou telenovelu sleduje. Ať už jako kulici či se mrknete jednou za měsíc, zkrátka nevěřím, že se nikdo nepodivá. Mě se to líbí, odpočívam u toho.

 • poster

  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

  Vtipný, zábavný, romantický seriál plný hlášek, výrazů a vtipů. Je to moje srdcová záležitost, viděla jsem ho několikrát a věřím, že se ještě na něj dívat stále a dokola budu a neomrzí mě to snad nikdy. Vřele doporučuji na relax:-)

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

  Dr.House a jeho černý humor, arogance, smysl pro detail a hlavně upřímnost, která je většinou krutá. . .za to ho buď milujete nebo nenávidíte. "Všichni lžou. . ." Já ho prostě žeru ;-)

 • poster

  Upíří deníky (TV seriál) (2009)

  Když začínal tento seriál, byla jsem úplně na něm závislá a nemohla se dočkat až příjde další a další díl. Tématika upírů mě fakt baví a zajímá. Do třetí řady bych hodnotila pěti *,ale další řady už jen natahují a už mě příjde trapný, jak každý kdo zemře, tak obživne. A jako správná fanynka se poctivě dodívám až do konce a přiznám se, že i hlavně kvůli Damonovi. Žeru ho :-)

 • poster

  Vikingové (TV seriál) (2013)

  Kdo má rád středověkou kulturu s nádhernou hudbou, dobové kostýmy a severskou dobrodružnou, vikingskou a napínavou atmosféru s nepředvídatelným dějem, musí vidět. Hlavní hrdina je neuvěřitelný sympaťák.(viz Deníček)

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Seriál jsem začala sledovat na základě přečtení knih od Georga R.R.Martina, které doposud napsal. Fantasy seriál je plný intrik, akce, smrti, atd., zkrátka se stále něco děje. Zvláštností seriálu je, že není "hlavní hrdina", sympatie jednotlivých postav se v průběhu života mění nebo umírá...(Viz Deníček)

 • poster

  Lovci duchů (TV seriál) (2005)

 • poster

  Odložené případy (TV seriál) (2003)

  Tato kriminálka u mě vítězí, soundrack úplně hltám a už jen vychutnávám jednotlivé příběhy. Nevyřešené případy vyšetřuje symptatická Lilly. A nejlepší jsou scény do minulosti s vybranou dobovou hudbou a to nemluvím o dojemném zakončením každého dílu. Fakt bomba.

 • poster

  Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

  Nejlepší válečný seriál, nostalgicky vyprávěný příběh jedné roty E...oko nezůstane suché ani nejsilnějším. Úžasná melodie, která vás silně zasáhne už při titulkách a během příběhu se ani nehnete. Více slov není třeba, musíte vidět...(viz Deníček)

 • poster

  Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)