96 (2018)

vlastně by to byla trochu ostuda, kdyby měl film o fotografovi jinou než per-fekt-ní kameru

Místo (1961)

Páni... on je DOSLOVA já!

Návrat sedmi statečných (1966)

Nápad na nový díl Sedmi statečných: banditi odvlečou všechny muže z vesnice do pouště, o ženy se nezajímají, nechají je ve vesnici. Ukáže se, že banditi je unesli, aby jim muži z vesnice vařili a tancovali pro ně. Jsou to GAY BANDITI. Podaří se Sedmi statečným zachránit je?

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Docela dobrý díl, ale ten konec je strašně, ale strašně neuspokojivý. Našlí jsme Svatý Grál, jsme nesmrtelní! ... 👀 .... Ach né, zakutálel se! ... *odjezd do západu slunce*

Rain Man (1988)

Proč mě tak iritují retardi? 🤔

Sociální dilema (2020)

První "psychologická" polovina prima, je tam Jonathan Haidt a všechno, druhá "politická" polovina je odpad. Pointa dokumentu v podstatě je, že liberálové musí mít na sociálních sítích právo cenzurovat názory, se kterými nesouhlasí, jinak zanikne demokracie. lol. (((Netflix))) se křečovitě snaží tvářit, že nemá politickou agendu, takže si krkolomně za padouchy hraných vsuvek vymýšlí "radikální centristy", kterými se nechá zmanipulovat syn z rodiny, kde černoch a běloška mají asijskou dceru.

Ningen no yakusoku (1986)

Velké oof. Nejtěžší film od Bergmanových Šepotů a výkřiků.

Láska je slepá (2020) (pořad)

Angela Saini napsala celou knížku o tom, že neexistuje nic jako ženský mozek. Pokud ale ženský mozek neexistuje, tak co má v lebce Jessica? V podstatě jsou to Manželské etudy, ale úplně naruby. V prvním díle jsem si nejvíce oblíbil Barnetta (jako každý), od druhého dílu jsem ale začal mít nejraději Damiana a pak ho měl s každým dílem raději a raději. Ten certifikovaný královský okamžik, když před oltářem zpatroloval tu instathotku byl jen třešničkou na dortu. Absolutní Chad. [x]