Marvels (2023)

Toxický film, který v západní kultuře utvrzuje nerealistický standard, podle kterého by žena měla být schopná zároveň znovu zažehnout umírající slunce a zároveň být disney princezna na planetě bollywood.

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál) odpad!

MAGA demonstrace v Númenoru a incel Sauron černopilulkovaný odmítnutím od Chlap-adriel. Nemůžu se dočkat druhé řady, kde tvůrci slibují, že Sauron bude něco mezi Walterem Whitem, Tonym Sopranem, Satanem z Miltonova Ztraceného ráje a Jokerem.

Jasmíniny slzy (2013)

Cate Blanchettová hraje skvěle, ale trochu mi přijde, že nehraje ani tak postavu ve filmu, jako spíš hezčí verzi Judy Davisové, jiné herečky z dřívějších Allenových filmů, kterou byla také radost nesnášet a to např. v Manželích a manželkách, ve filmu Pozor na Harryho nebo v Celebritách.

Cokoliv (2003)

Podle hodnotících tady je to jen "modrý" film, ve skutečnosti ale Woody Allen nenatočil nic, co by bylo podobnější Annie Hallové.

Hollywood v koncích (2002)

Snížil jsem hodnocení o hvězdičku kvůli tomu, že Woody Allen ve scénáři téhle zhůvěřilosti vymyslel prokleté jméno "Xindl X".

Automat na lásku (2000)

Hodně hodně volná adaptace, která z Cizince od Camuse dělá romantické drama a která se nebojí nahoty. Film je z Finska roku 2000, takže všichni vypadají jako z klipu Bomfunk MCs.

Pustina (2016) (seriál)

Nejkrásnější kamera jakou jsem kdy v TV seriálu viděl.