Jumanji (1995)

Jak já ten film milovala! A na vhs jsem na to koukala pořád dokola.

Simpsonovi (1989) (seriál)

jako malá jsem to milovala a sledovala každé úterý. Teď už mi to zas tak vtipné nepřijde a jediné, co oceňuju a co tomuhle průměrnému seriálu přidává tu čtvrtou hvězdičku jsou ti slavní lidi, kteří si sami ze sebe dělají srandu. Ale jinak to je pořád to samé dokola, to morální ponaučení... Futurama je lepší.

Futurama (1999) (seriál)

Lepší než Simpsonovi. Sorry. Vesmír mi je holt bližší než průměrná americká rodina. ''Bite my shiny metal ass!''

Ztraceni (2004) (seriál)

Tenhle seriál mi toho dal opravdu hodně: Spoustu skvělých charakterů, se kterýma jsem prožívala každý jejich prožitý moment na Ostrově, smála jsem se s nima a brečela jsem s nima. Každá smrt někoho mě neskutečně poznamenala. tenhle seriál jsem vážně silně prožívala. A taky jsem se více začala zajímat o seriály, takže díky lost jsem začala sledovat i heroes a prison break, etc. Ale ani jeden z těhle serálů na mě neměl takový vliv jako lost. Pamatuju, jak jsem šla na sraz lost.cz. To byl taky zažitek. Ale k samotnému hodnocení; první série byla výborná, mělo to grády, bylo to tak moc záhádné, až z toho šel mráz po zádech. Druhá byla trochu slabší, ale pořád stejně dokonalé. Live together, die alone. Třetí série byla zklamání a přestala jsem to tolik prožívat. A se čtvrtou to zase začalo nanovo. Ta posedlost tu byla zase, ještě silnější a to týdenní čekání mě vážně zabíjelo. A pátá... bože, je to trochu přitažené za vlasy, ale zažili jste někd tak moc promyšlený seriál? Nedočkavě očekávám finální, šestou sérii. A jsem si naprosto jistá, že až skončí poslední díl, skončí tím pro mě i tahle krásná, pubertální seriálová mánie.

Záhada Blair Witch (1999)

Viděla jsem to v 8 letech, na chalupě uprostřed lesa. A tu noc jsem nezamhouřila oko a spala se setrou v posteli. Ještě dlouho potom jsem to rozdejchávala. O pár let později jsem to viděla znovu, přišla mi to jako totální sračka, ale ohodnotím jen první dojem z filmu. Na ten strach, co jsem tu noc měla, nikdy nezapomenu :D

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Uf. Já to prostě miluju. Jackson je fakt týpek, je to taky šílenec, ale je to taky rejža, kterej je totálně nadšenej a zapálenej a podařilo se mu něco neopakovatelnýho. Fantasy film, co vyhraje 11 Oscarů, sakra! Je to velký a je to krásný, a patří to mezi ty nezapomenutelný filmový zážitky, na který se nezapomíná, protože si prostě pamatujete, jaký to bylo, když vám bylo 10 a seděli jste v třetí řadě odspoda v kině Galaxie a přes tři hodiny vás bolelo za krkem, ale bylo to prostě skvělý, a ani jste nevěděli, že u filmu můžete takhle brečet, ale aspoň vás to naučilo brát do kina příště kapesníky. A bitva na Pelennorských plání je epic. Nikdy nebylo nic víc epic. A nikdy nebude!!!