Horký kafe (2011)

Devětasedmdesátiletá Američanka si v roce 1992 vylila do klína horkou kávu a utrpěla tak popáleniny třetího stupně. Následně udělala jedinou logickou věc, kterou v USA udělat mohla - zažalovala řetězec McDonald's, u kterého si tuto kávu koupila chvíli před tím, než se incident odehrál. Dostala celkem 2.9 milionu dolarů. Dokument se staví na její stranu a na stranu všech, kterým bylo omezeno jejich právo na zažalování kohokoliv kdykoliv či jim byla snížena odměna "vyhraná" u soudu, jelikož právě kvůli takovýmhle případům diskutabilních žalob byla upravena legislativa mnoha amerických států. Stačí pár smutných pohledů nebohé stařenky či malá ukázka z každodenního zápasení v životě mentálně postiženého klučiny a soudní systém spočívající v získání co nejvíce popularity votes u poroty složené z obyčejných (čti blbých jak vypnutá žehlička) občanů opět ukazuje svou tvář.

Jesus Camp (2006)

'merica, fuck yeah! Tohle bylo skoro tak zábavný jako koukání na dvouhodinovou smyčku desetisekundového klipu s typickým americkým tlustým prasetem projíždějící na svém elektrickém vozíčku skrz McDonald's drive-thru.

Zářijové číslo (2009)

Natočené docela dobře, ale obsah je teplejší než moje ranní stolice