mikessc

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.10.2019  23:11
    My (2019)

Každopádne dobrá hudba aj slušne natočené. Ja sa už nad pointou pre istotu nezamýšlam čakal som takú ako bolo v noci s nabrúsenou britvou, ale pointa je úplne iná.

• 6.10.2019  20:58
    Calibre (2018)

Vytvorí sa tu dosť slušné napätie ,ktoré sa nejak výrazne nestupnuje dalej ,ale aj tak dobré.

• 19.5.2019  19:50
    8MM 2 (2005)

Ej bistu ja to zdvihnem na4 hviezdy mne sa to páčilo, príjemná oddychovka a že koniec sa dá predpokladat ako to dopadne mi vobec nevadilo.

• 13.12.2018  22:20
    Halloween (2018)

Asi najsilnejšý halloween u mna až ma to zarazilo akú hutnú atmosféru vzbudovali tutok . Sila .

• 4.11.2018  22:30

Trochu iný scenàr tu je ich viac než 3 kusy aj tu padajù životy vrahov.

• 25.1.2018  22:38
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Strašná namotávka toto a Dexter sú moje 2 najlepšie seriály čo som videl. Zlo trestá zlo a to sa nedá nemat rád:-) Prvá séria fantastická a už finišujem druhú a stále kvalitka,

• 12.1.2018  22:21

Pre mna najlepšia čast celej prvej série . Nemám slov ...

• 12.1.2018  20:12
    Lucifer - Série 1 (série) (2016)

Prvá séria bola tažká bomba pre mna ,a to mám pred sebou poslednú čast na z nej na dopozeranie z ktorej som videl 5 minút a teším sa jak ju buchnem :-)

• 26.10.2017  20:50
    Jigsaw (2017)

4 hviezdy tomu strelím lebo nato aké horory posledné roky točia to bolo celkom fajn. Tobinko si tu zahral ale nechcem písat nato tažké spojlere. A za titulkami nič nie je zbytočne nečakajte jak ja :-)

• 4.5.2017  01:16

4* so zodretými ušami, vo filme sa mihli aj Stallone a Hasselhof čo ma až zarazilo . . .

• 22.4.2017  17:16
    Mimi šéf (2017)

Velmi vtipná rozprávka nabitá akciou a navyše Timova fantázia nepozná žiadne hranice . V mojich očiach najlepšý animák čo som tento rok videl. 100%

• 25.3.2017  22:48

Vizuál to tahá velmi ,ale velmi hore. No texty piesní strašne sprosté bohužial som to pozeral v dabingu,ale pod 4*hviezdy nejdem . Jeden z filmov ktoré sa oplatia pozriet v IMAXE .

• 16.2.2017  00:09
    I.T. (2016)

Tažká nuda po hodine príde trochu malé napatie no, ale to nestačí . 45%

• 5.2.2017  10:07
    Rozpolcený (2016)

Na tú prepálenú stopáž (2 hodiny) v tom filme bolo pre mna málo napatia, no zas netvdím že to bolo zlé.

• 22.12.2016  21:18
    Zpívej (2016)

Všetky postavy v tomto filme dostali rovnako vela priestoru akurát koala Buster Moon možno trochu viac, ale tá divákov najviac zabáva tým ako daleko je schopný zájst aby udržal chod divadla . Z každej postavy je teda kúsok takže ked čakáte ,že Drobná vám vám bude vyspevovat celý film tak budete trochu sklamaný.Celkom sympatické postavy a hlavne je to celé vtipné. Ja som sa bavil 75% Cinema City. Chválim slovenský dabing ,čo sa skororo nikdy nestáva.

• 19.12.2016  00:00

Zatial táto čast sa mi z prvých 18 najviac páčila . Flash a Supergirl proti dvom záporákom to bola fakt riadna zábava. Triky by mohli byt lepšie ale je to len seriál ,ktorý ma zatial napriek trápnosti ktorá tu je asi aj trochu zámerne neskutočne baví a nedá mi neudelit tejto časti plnú palbu *****

• 11.12.2016  23:16

Ben Affleck ako autista ,ktorému ide likvidovanie ludí od ruky a nenechá si len tak srat na hlavu :-D Pre mna najlepšý akčný thriller roka 85%

• 9.12.2016  15:35
    Sinister 2 (2015)

Nebolo to vobec zlé,čakal som podla recenzií niečo ovela horšie. Ked bludite medzi horormi a nachádzate iba samé sračky a nevideli ste sinister 2 tak odporúčam, pekný priemer . 55%

• 4.12.2016  12:09

Zlé to zas nebolo ,Selene a David bavili (aj hlášky) ,ale prišlo mi to ako velmi rýchlo nakrutený film. Prebudenie bola o dost lepšia čast, toto pre mna iba bolo také nostalgické pokračovanie . 50%

• 19.11.2016  23:34

Sklamaný som ,prvý kontakt so záporákmi kde im treskla také detské ,,za ucho'' a tým sa jej podarilo vyliezt von oknom a od tej chvíle som filmu neveril už absolútne nič.

• 17.11.2016  01:36

Pekné prekvapenie po nepodarenej jednotke. A ten koniec za titulkami, ja len zo srandy že to je ... ..... a ona to bola vážne :-D

• 15.11.2016  21:27

No musím povedat ,že trailer bol lepší než film :-(

• 14.11.2016  19:16
    Final Girl (2015)

Ako som čítal niektoré komentáre tak vela ludí si pochvaluje vizuál, a ten musím pochválit aj ja. Na to že sa vyvraždovačka odohráva v noci v lese je tu všetko velmi dobre osvetlené a velmi dobre vidiet (ten vizuál sa mi zdá bol pekný ešte aj pred tými halucináciami nielen počas nich),ale zas to celé tahá dolu to že nás tvorcovia ochudobnili o krvavé scény ktoré sú vyslovene slabé. 50%

• 12.11.2016  23:41

No poriadne si tu ten Caprio teda vytrpel a na tú scénu s grizzlym tak rýchlo asi nezabudnem. Trochu pridlhé, ale velmi dobre natočené 85%

• 12.11.2016  17:21
    February (2015)

Áno zaujímavá pointa ,ale to nijak neovplyvní že som sa prvých 50 minút nenormálne nudil.

• 30.10.2016  00:34

Somnia je ako horor slabý,jedna lakačka tu bola sice taká že som sa normálne mikol ,ale z tohoto nápadu sa dalo vytažit ovela viac. Prvá polovica fimu je skor až taká rozprávková a to ,,zlo´´ sa dostavý až v dalšej polovici filmu. 50%

• 29.10.2016  22:10

Jaj toto strašná vtákovina, ale jako jednorázová záležitost to nebolo zlé, nechápem prečo som ten film tak dlho odkladal. No ani krvou sa tu nešetrilo :-) a na Gemmu Arterton sa velmi dobre pozeralo, neuveritelne jej to seklo v tomto filme.

• 29.10.2016  03:19

Dvojka je dobrá, bez pochýb. Na Jacka samozrejme nahádzali plno špiny a postupom času je obvinený z nejednej vraždy a ešte idú po jeho ,,dcére" ktorú ani nemože nikam schovat lebo ich na každom mieste vysledujú takže o napatie a akciu je postarané. Ja som sa nenudil 4* :-)

• 25.10.2016  21:51
    Ant-Man (2015)

No príjemná zábava to bola,tie necelé dve hodiny som sa vobec nenudil. Som sa bál zo začiatku že to po tehnickej stránke bude dost odfláknuté, a ono predsa nie :-D Čím išiel film dalej tak naberal na obrátkach .

• 18.10.2016  23:40
    Neon Demon (2016)

Hudba parádná ,po vizuálnej stránke perfektné ,ale strašne nudné. Malu ulohu si tu zahral aj Keanu Reeves ,nie velmi sympaticku ako správca motelu tu ponukal nejaku 13ročnu Lolitu, WTF?

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8