xmatysekx

Matěj Dalibor

okres Praha-východ

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 27.6.2019  21:37

Jako není to uplně můj oblíbenej film, ale jako dobrý. Hlavně se mi líbily ty příšery, jak byly udělaný. Jako byly strašidelný, ale nebyly tak jako nepřirozený jako to obvkle bývá. Zajímavostí je, že film měl velice nízký rozpočet. Není divu: film se celý odehrává v noci a nebo na poušti, takže se nikdo nemusel extra dělat s kulisama a Densel Wahington v plavekcých brýlých doakzuje náročnost kostýmů.

• 16.6.2019  23:04

Jako zajímavý to bylo jen chvíli; od začátku jsou karty na stole a nikdo s nimi nijak ani nehraje. Poměrně nudná druhá polovina filmu. Bohužel, no.

• 5.5.2019  17:57

Lákavý název Gangy z Birminghamu mě přiměl si po několika měsících váhání seriál pustit. Zklamán jsou rozhodně nebyl. Cillian Murphy to hraje velmi pěkně a role mu sedne. Moc nemluví, nesměje se. Je to sním všechno napínavé. Na další sérii jsem zvědav velmi. Emoce to má, koule to má, dobrý charaktery. Velmi mě baví postava Sama Neilla, kterého znám od dinosaurů a velmi mě překvapil jeho skutečný přízvuk. Svoji roli také hraje velmi dobře, postava se nečekaně vyvíjí až do úplného konce série. Paráda. Prostředí začne být po pár dílech trochu okoukané, ale naštěstí se plní novými zápletkami, které tenhle nedostatek vyvažují. Dlouho jsem takový seriál neviděl, a nejspíš ani neuvidím.

• 3.5.2019  21:35

Jsem tvrdej, takže nemlžu dát víc jak tři. Jsou mi tři.

• 1.5.2019  21:09

Jako na to, jak zajímavé a důležité téma to je, si myslím, že z toho udělali docela frašku. Leonardo tam chodí jako naprostý negramot a ptá se divných lidí a přitom pokrytecky cestuje kolem světa a točí pohromy, které tak nějak navozují pocit leonardovo Titanicu: ti nejchudší to poznávají jako prnví. Celé to tak nějak špatně ukončí pozitivním poselstvím, které neguje předešlých 90 minut. První Leornadova chyba, upřímné zklamání. Bohužel.

• 29.4.2019  22:09
    Tau (2018)

Je to klasická únikovka, ale upřímně jsem nečekal, že to skončí takhle. Čekal jsem spíš něco na způsob stockholmského syndromu a ono je to vlastně uplně naopak. Celé je to ale nesnesitelně dlouhé. Kdyby tohle byl například díl Black Mirror, dávalo by to větší smysl. Maika to sehrála dobře, Ed už tak ne a vzhledem k tomu, že další postava je počítač, tak to je trochu blbé. Nicméně konec mě potěšil, takže hodnocení zvednu.

• 29.4.2019  16:47
    Bonding (TV seriál) (2019)

Jako seriál, který si pustíte k obědu, čemuž ta stopáž nasvědčuje, to moc nefunguje a že by to nějak extra rozvířilo vody anomálních způsobů sexuálního uspokojení a s nimi spojená společenská tavu, to se vlastně také říct nedá. Nejhlouběji se to dostane na úroveň líbání dvou homosexuálních mužů a močení na chlápka v obleku. Nevím, na koho Netflix cílí ale mám pocit, že mládež už tohle téma dneska nijak nepohorší a starší generace se na to v téhle formě nepodívají. Osobní příběhy a motivace jednotlivých postav se nijak nevysvětlí. Nicméně, je to velmi krátká série, kterou shlédnete za odpoledne, ne-li rychleji a místy i pobaví.

• 24.4.2019  20:06

Endgame jsem shlédl v Nizozemsku, s nizozemskými titulky. Byl to opravdu jiný zážitek než v Čechách. Bylo do určité míry skvělé, že tam byla atmosféra jako na stadionu - lidé skandovali, když jejich oblíbený hrdina udělal něco hustého, smáli se a tleskali povedeným gagům. To bylo trochu horší, protože oni si to přečetli v titulkách dřív než to hrdinové řekli, což jsem pak přes smích neslyšel. Takže vtipné to asi bylo, ale nevím jak. Co se týče těch hustých věcí, tak těch je tam nad míru. První třetina filmu sice byla poměrně táhlá, ale nutná. Přinelsa i tak na plátno věci, které jsem od Marvelu ještě pořádně neviděl. Každý hrdina se představil zároveň i jako člověk. To jsem čekal. Nečekal jsem ale, že druhá třetina filmu bude až tak moc protkaná odkazy na předešlých 12 let filmů, což mě ale potěšilo. Třetí třetina už bylo takové shromažďování celého vesmíru a epická bitva zakončená rozhřešeními životů jednotlicých postav. Některé skončí lépe, některé hůř.

• 22.4.2019  22:57
    Outlaw King (2018)

Pěkná zotavovačka. Krutý, špinavý, plný krve. Je to prostě ono. Bitvy? Top. Do toho ti Skoti. Aye, to můžu.

• 21.4.2019  23:57

Naprostá paráda od začátku do konce. Čekáš, že to přijde, ale chceš to a těšíš se na to. Chceš, aby tomu hajzlovi rozbil ksicht. Je to tvrdý a plný. Zároveň mě začíná bavit Ryan Gosling. Emma Stone pořád nic moc. A samozřejmě jsem rád i za další známé tváře. Fakt nabitý a dobrý!

• 21.4.2019  13:09

Jako dobrej nesmysl. Proč není na plakátu i to malý afrodítě? Je to rasistický. Dal jsem čtyři hvězdičky jenom proto, že jsem viděl dvoje kozy.

• 20.4.2019  16:31

Docela vtipná vykrádačka ještě více okolních pohádek. Jen mám trochu zmatek v tom paradoxu, že se nikdy nenarodil, tam to trochu pokulhává. Jinak vtipný to nijak extra není. Ale zase už je to poslední díl, tak už je klid. Ne počkat, koukám, že se ještě něco chystá. A sakra...

• 19.4.2019  10:51
    IO (2019)

Celý je to takový tuhý a pomalý. To, že se ve filmu objevují všehovšudy tři postavy by nemuselo nutně být na škodu, ale tady to po chvíli začne být nuda. Já jsem nikdy Sam nevěřil, že to udělá. Nebylo to tam dostatečně vyjádřené. Věděl jsem jak to dopadne a momnet překvapení je ve filmu podobné atmosféry to jediné, co by vás mohlo držet u obrazovky, co by mohlo držet vaši pozornost. Respektive jinak, ono vás to drží a čekáte, že se něco stane, ale ono se nestane a vy shlížíte titulky velice zklamaní. A to i já, který si post-apo filmy hodně užívá. Ocenil bych u tohohle filmu lehce banálnější konec. Možná je to moc deep a to jsme všichni čekali.

• 18.4.2019  21:57

Do kina jsem se vážně těšil jako ještě nikdy teď o prázdninách a lituji jen toho, že jsem se na to nedostal. Každopádně na Neflixu taky dobrý. Náramně jsem se pobavil. Hodně mě to překvapilo. Nebylo tam slabé místo. Oba hlavní protagonisté jsou top, takže ani nejsem překvapen. Klape jim to. Super.

• 18.4.2019  20:03

Caprio potvrzuje svoji formu (u mě, není to chronologicky seřazeno). Nečekal jsem, že ten film bude zrovna tohle, ale konec se mi zase hrozně líbil. Tom Hanks je tam taky naprosto úchvatný. Mám rád tyhle scénáře založené na skutečných příbězích. I kdyby to nebyla pravda, když to tam napíšou, hned mě to zajímá.

• 18.4.2019  00:18

Je to tak strašně klišovité. Když bych pominul začátek, kde se chová jako taková ta drsná Ňůjorčanka (čti: pi:cha) a část, kde se jí splaší hormony a před zbytkem rodiny ostentativně opustí Elej i Justina, protože se domluvili, že budou mít sex bez emocí a právě to včera měli a vlastně cokoliv, co ona udělá potom, tak to mezi Justinem a Milou neskutečně klape. Takže dávám 1,5 za to a půl hvězdičky za Justina. Ne za Milu, za Justina. Je to sympaťák. Má ale na víc. Heh.

• 17.4.2019  22:02

Svět je tak nějak celý nelogicky komponován jako moře betonu a mnoha holografických projekcí propagujících cokoliv robotickýho. A celý je to jakoby v Asii. Proč je všechna sci-fi budoucnost za Uralem? Ale jako pro mě za mě, pokud tam takovouhle budoucnost chtějí, ať si ji mají. Mně nijak nekonečná tma, déšť a lidi oblečený do mechasraček nijak nechybí. Pointa filmu je celkem předvídatelná, takže jsem se snažil v tom najít něco víc, ale nepovedlo se. Skončil jsem u observace vizuálu a ten mě, jak naznačuje první část komentáře, nenadchl. A hlavně jsem se těšil na kozy a ty jsem tedy opravdu nedostal. Alespoň párkrát zadek, takže 3. Konec šmitec.

• 16.4.2019  19:19

Caprio není schopen hrát blbě asi. A vybrat si blbý scénář. Prostě asi ne. Miluju Vlka, těším se na medvěda a povodeň a tohohle psychopata už mám teď taky dost rád. Je to udělaný naprosto pekelně. Nevím, co víc se k takovému veledílu dá říct... byl jsem celou dobu dost napjatý a přestože jsem čekal, že to nějak celý smrdí, nečekal jsem jak moc. Zlí, hodní... tady prostě člověk neví. Jo a konec dělá film, to já říkám od jaktěživa. A tohle je konec, který jsem si ani ve snu nepředstavil. A těch skvělých myšlenek v tom filmu? Hladina je fakt vysoko!

• 15.4.2019  15:41

Klasika s Jimem Carreym. Dobrý nápad, někdy ale trochu neseděl a bylo to na sílu. Náramně jsem se pobavil a to je hlavní.

• 15.4.2019  12:20
    Bird Box (2018)

Nemám rád horory a neukončený filmy, tudíž nemůžu dát 5, ale jako bylo to dost hustý.

• 14.4.2019  17:54
    Bright (2017)

Superdivný a nečekamý. Jako slabších pět, ale ten svět se povedl, jen moc magie.

• 14.4.2019  15:22
    Shrek (2001)

Tohle a Pán Prstenů jednička byly jediné dvě věci, co jsme měli na VHSkách a řeknu vám, že nebudu lhát, když budu tvrdit, že jsem na to koukal 4x týdně. Nikdy se to neokoukalo. Skvělý film. Stejně tak Pán Prstenů.

• 14.4.2019  15:20
    Shrek 2 (2004)

Po jedničce zklamání.

• 7.4.2019  19:46

To je teda... velký špatný, no.

• 7.4.2019  14:27

Zase takový ten film, který musí nějak dopadnout a všichni vědí jak. Hraje se tedy jen o to, jestli udržíte divákovu pozornost až do chvíle, kdy se to stane. Tady se to povedlo. Fakt mě to bavilo. Ale na druhou stranu, to byl jeden z těch filmů, kde jsem docela předpokládal i zápletku (opět tedy i díky tomu, že jsem znal 'budoucnost' toho filmu). Pak ale nedává moc smysl, proč se nějak nedomluvili lépe, dřív, nedošlo by k tolika ztrátám. No nic, to je prostě složité, ale i tak mě to moc bavilo a určitě se na ni těším v Avengers: Endgame. Akorát konstelace sedaček, dveří, sluníčka a plátna byla taková, že když barbaři odcházející v sekundě počátku titulků nechali otevřené dveře, kterými sluníčko krásně ozářilo plátno, na kterém jsem hledal krásné umělecké titulky, potažmo potitulkovou scénu, kterou jsem také mimochodem odhadl.

• 6.4.2019  18:43

Jako vlastně nuda. Vzhledem k tomu, že se jedná o film zobrazující historické události, o kterých tak nějak všichni víme, jak skončí, čekal bych, že nám nabídne něco víc než dva chlápky v autě. Čekal bych, že se více rozvine jeden nebo druhý charakter ale ne, od začátku do konce je to stejné. Jede si to v klidu, nic moc se nemění, není to extra drama... čekal jsem víc.

• 6.3.2019  16:15

Dělá si to prdel z romantických klišé, do kterých se to na posledních deset minut docela zásadně potopí, ale furt je to sranda. Jedna z těch lepších. Znovu to vidět nepotřebuju.

• 6.3.2019  16:13

Klasická romanťárna, nic extra. Ta hlavní ma nějak obří kozy.

• 2.2.2019  10:02

Je to první film, který jsem podobného druhu viděl. Pro mě tak první půl hodina opravdu zajímavá. Po hodině, kdy se vracíte v ději (nebo vlastně nevracíte) a ono vám to dává jiné možnosti, tak mě to celkem přestalo bavit, ztratilo to drive a rozhodování bylo již motivováno spíše chutí to už dokončit, než opravdu zjistit, co by kdyby...

• 1.2.2019  23:47

Celkem creepy přijít po zhlédnutí tohohle dílu na ČSFD a dát tomu 4 hvězdičky.

<< předchozí 1 2 3 4 5