LadyPupu

LadyPupu

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 1.3.2018  18:11
    Vkladní knížka (TV film) (1972)

V podstatě pitomou baka povídku s ještě pitomější zápletkou (s Haničincem v roli českého Columba) vytahuje nad průměr přítomnost skvělé Slávky Budínové. Nebýt jí ani bych to nedokoukala.

• 23.2.2018  16:58
    Profíci (TV film) (1985)

Jediný smích, který u této "komedie" zazní, je smích plný úlevy u závěrečných titulků, neboť je divák rád, že to ve zdraví a s minimem následků přežil.

• 22.2.2018  15:20
    Nádobí (TV film) (1973)

Škoda slov...

• 21.2.2018  15:57
    Shetland (TV seriál) (2013)

S čím by se Seveřani babrali minimálně 8 dílů, vyřeší Perez za dva díly. Což je neskutečně sympatické, ale bohužel to platí pouze pro první dvě série. Ve třetí už je jeden případ natáhnutý do dílů šesti a to osobně vidím pro napětí a celkové vyznění lehce likvidační. Nicméně pořád se jedná o nadstandardní záležitost a já se hodně těším na čtvrtou sérii, která se právě začíná vysílat...

• 2.2.2018  17:39
    PopStory (TV seriál) (2016)

Netančím, nemám rytmus, občas se ráda zakymácím, přesto mám k hudbě velmi silný vztah a i proto mi udělaly neskutečnou radost taneční "kreace" některých účinkujících, na jejichž tvorbě jsem (jako malé dítě) ujížděla a dle jejichž vzoru jsem se snažila o jakousi formu pseudotance... Pro mě pěkný dokument a zároveň připomínka hitů let minulých.

• 30.1.2018  16:22

Dokoukat tenhle film do konce je jako vrcholné zenové cvičení. Nezvládla jsem to napoprvé... Ani napodruhé...

• 25.1.2018  15:32
    Vrátný (TV film) (1984)

Tito Bakaláři mají jediné plus a tím je jejich podtitul "Když jsem přestal věřit na zázraky", neboť já jsem na ně díky této povídce přestala taky věřit a žádný zázrak už od nově reprízovaných starých baka povídek do budoucna nečekám. Velmi slabý příběh...

• 25.1.2018  15:15

Herodes to byl král...

• 16.1.2018  13:22

Krása. A komu se to nelíbí, tak je zrezlá plechovka :-)

• 16.1.2018  13:18

Krobota mám sice ráda, ale jeho variace na režiséra Krejčíka byla spíš než vtipná dost trapná. Zlatej Barťák v prvním dílu.

• 9.1.2018  14:37
    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Jaromír Soukup sám o sobě řekl, že je moderátor z leknutí. Dalo by se to brát jako sympatická sebereflexe, kdyby se v souvislosti s ním dalo o nějakém moderování mluvit...

• 9.1.2018  14:28

Všiml si vůbec někdo, že oproti umírněnému Ustinovovi či elegantnímu Suchetovi připomíná Finneyho Poirot v některých momentech gesty, dikcí (o knírku ani nemluvím) Hitlera? Při jeho závěrečné řeči jsem se nemohla soustředit v podstatě na nic jiného než na tu strašidelnou podobnost... To je ale jediná vada na kráse téhle klasiky, která (obzvlášť s původním dabingem) jinak nemá chybu.

• 9.1.2018  14:07

Atkinsonovi role Maigreta sluší čím dál víc...

• 9.1.2018  14:02
    Čára (2017)

Jsem z toho trochu zmatená, protože první polovinu jsem víceméně protrpěla, ovšem druhá je za plný počet.

• 2.1.2018  11:44
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Proč to má dva díly, když se v tom prvním celkem houby dělo? S hodnocením počkám. Tu jednu hvězdu můžu doplnit vždycky...

• 2.1.2018  11:39
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Na tom si zase někdo zlomil hlavu... Uznávám, že peklo bylo ztvárněno moc pěkně, ale jinak se teda jedná o další vánoční opruz, který si rozhodně v repríze nepustím.

• 2.1.2018  11:34
    Velká plavba s Waldemarem (TV pořad) (2017)

Cesty osudu mě nedávno zavedly do Benešova na vlakové nádraží, kde mají ceduli: Zákaz kouření!!! Kuřák je toxikoman, který vážně ohrožuje zdraví a pohodu lidí ve svém okolí. A někdo k tomu přisprejoval: JSI ČURÁK. Pod tou cedulí stála baba a hulila jak starý kamna. Tak tohle mi přišlo daleko víc zábavnější, než tenhleten pořad, kterej jsem vůbec nepochopila a jehož natáčení se buď a) nikdo nechtěl účastnit b) ty, co Waldemara pamatujou, jsou už skoro všichni mrtví. Jinak nedovedu pochopit to směšně poloprázdné studio. Jo a btw. sledování tohoto pořadu taky ohrožuje zdraví a pohodu lidí ve svém okolí.

• 2.1.2018  11:23
    Sněhulák (2017)

Po přečtení zdejších - povětšinou negativních - komentářů jsem se docela bála, co za sra*ku si to zase pustím. A tak jsem projekci odkládala... Jenže silvestrovský televizní program byl natolik příšerný, počasí venku jako na jaře, že pohled na sníh (alespoň v rámci filmu) byl dost lákavý. Za mě spokojenost, i když od teď už nechci mít asi nikdy postaveného sněhuláka u domu...

• 18.12.2017  14:37
    Dům (TV film) (1975)

"Mně stačí normální rodinný domek o dvou bytových jednotkách..." Skromná Bohdalová natupírovaná tak, že vypadá, jako když se zkoušela česat ručním granátem, táhne tuhle baka story stejně jako stavbu s grácií sobě vlastní. Nebýt jí, nebylo by na co koukat.

• 11.12.2017  11:42
    Žlutý kvítek (TV film) (1982)

Text k obsahu psal evidentně někdo barvoslepej, protože balónek byl modrý, ne zelený, to ale nic nemění na tom, že příběh je to opravdu poetický... Čti nemastně neslaný, poetikou odpovídající 80. létům, kdy se takovéhle filmy točily, neboť vyhladovělý divák byl rád za cokoliv, co se na obrazovce hýbe. Zde vybočuje z nudy maximálně tak výkon Moniky Kvasničkové, která byla nejen hezké děvče, ale docela nadaná herečka a přítomnost Martina Krba, kterého jsem platonicky milovala už od dob My všichni školou povinní.

• 6.12.2017  23:16
    Jen se spolehni (TV film) (1983)

Umístění v červených číslech je nesmysl, zas tak úchvatná podívaná to není, ale koukat se na to těch 40 minut v klidu dá.

• 6.12.2017  22:09
    Na rohu kousek od metra (TV film) (1977)

Možná ze mě mluví zášť, kterou aktuálně cítím vůči poště, neboť už 3 týdny čekám na balík, který někde zašantročila, takže zde zobrazené oddělení lemplů, jejichž pracovní náplní je šifrování adres psaných analfabety, mě až drásavě irituje. Nicméně pokud se filmařiny týká je tahle povídka jasným důkazem, že i přes skvělé obsazení lze stvořit příběh slabý jak 5x vylouhovaný pytlík s čajem. Pár opravdu vtipných dialogů celkovou plytkost a banální pointu opravdu nezachrání.

• 27.11.2017  16:19
    Polda (TV seriál) (2016)

Jak mě první série víceméně srala, tak mě druhá bavila. Matásek má navíc dar "zrání", díky čemuž vypadá líp než před dvaceti lety. A to mě taky ba.

• 1.11.2017  16:32
    Tři chlapi a dáma (TV film) (1988)

Oficiální text distributora je slušně napsaný, ale v podstatě jde o to, jak se tři nadržení puberťáci snaží dostat do postele Vilmu Cibulkovou a tím se zbavit břímě svého panictví. Pár highligtů to má, stopáž je únosná, tzn. lepší průměr.

• 3.10.2017  14:33
    Bába z ledu (2017)

Krásné dny, krásné chvíle... Jen oni dva. Dva osamělí lidé, kteří se potkali, protože to tak mělo být. O kolik jinak člověk vnímá krásu, když je sdílená. Silná, až do bolesti. Že je pomíjivá? Ne. To, co v člověku zůstane, i když třeba jen v záblescích vzpomínek, se stává jeho součástí a zničí je až smrt. Slámovi se podařilo skrze ledovou vodu vytvořit film plný hřejivých momentů. Pro mě důkaz, že s novodobým českým filmem to ještě není tak úplně špatné.

• 3.10.2017  13:26
    Muzzikanti (2017)

Bezobsažný nelogický blábol, který by možná nebyl tak zlý, nebýt příšerného scénáře, neumětelské režie, totálně šíleného střihu a recyklace béčkových "hvězd". Pavel Kříž s bizarním účesem vypadá celou dobu, jak když se trápí (což je jeho standardní herecký kukuč) a jeho obsazení do role rockera je úplný fail. Vlastně vůbec nechápu obsazení rolí, když půlka herců je předabována, za druhou zpívá někdo jiný a u některých je dokonce použit dabing i zpěv někoho jiného zároveň. Ztráta času.

• 30.9.2017  03:20

Drha měl rozhodně napozorováno a nažito a dokázal to ve svých filmech zužitkovat beze zbytku. První polovinu jsem sledovala bez dechu, neboť to je život sám. Perfektně vykreslené charaktery, emoce, zoufalé kroky, směšné činy, které je jedinec schopen udělat v případě, že toho druhého ztrácí. Drásavě nepříjemné. Jenže pak přišla tahanice o děti a s tím spojené (pro mě) nepochopitelné jednání Víznera, který sveřepě trval na tom, že chce do své péče syna, dcera ho vlastně přestala úplně zajímat a to mi přišlo nesmyslné a v rámci jeho jednání odporné. Každý milující rodič bojuje přece o všechny své děti a ne jen o jedno. Jeho afektované výlevy směrem k manželce "chci Míťu, dej mi Míťu" mi začaly po několikátém opakování lézt na nervy a původně pětihvězdové hodnocení sunout níž a níž. Samotný (velmi nepravděpodobný, potažmo nelogický) závěr vyššímu hodnocení nepomohl...

• 29.9.2017  22:00

Děkuji (!!!) Cinemartu, že mě nepozval na projekci. Při představě, že bych musela sledování tohohle plytkého, unylého blábolu s kostrbatým scénářem a chybějící dramaturgií absolvovat v kině, na mě jdou mdloby. Hvězda za pěknou výpravu a lokace. Jinak je to čiročiré peklo u kterého mě zajímala celou dobu jedna jediná věc - hráli v tom ti herci dobrovolně?

• 29.9.2017  20:51

Já evidentně nejsem duchovně připravená adeptka, protože když slyším slova jako citová propast, tantragram, kundalinní energie atd., směju se jak debil. Slečny se nesmály, zato se nechávaly dobrovolně odháčkovat, což v případě guru Polívky lze pochopit. Vzhledem k jeho přítomnosti a k tématu, které mě zajímá (ať již pro naivitu věřících, či schopnost jedince manipulovat s davem) pro mě zatím nejlepší díl druhé řady.

• 27.9.2017  18:22
    Botulin (TV film) (1983)

Dva smradi sežerou kus uzenýho, nůž po krájení fláknou neumytej zpátky do zásuvky, matka pak zbytek mastnýho uzenýho jebne na váhu a tu taky neumyje a pak přijde domů otec a oznámí, že v mase byl "botulin", načež se snaží jed z těla jednoho ze synů vyhnat lehce gestapáckýma metodama. Kdyby se šlo do detailů, tak by zrovna týhle rodině mohl bejt nějakej botulin ukradenej, poněvadž by dřív než by se otrávili, nakazili žloutenkou. Baka jednohubka na téma "Našim ani muk."

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54