comicsJan

Jan Květ

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 4.1.2017  19:23

Vizuálně skvělá podívaná se skvělými herci a pěkným příběhem. Jelikož však zápletka nebyla nic unikátního dávám stříbrné 4 hvězdy.

• 4.1.2017  19:04

Rozhodně lepší díl než většina posledních epizod.

• 3.1.2017  22:23

Nebýt Fassbendera, film bych hodnotil mnohem hůře. Náboženský + zmateně zpracovaný snímek, který by bez špetky skvělých hereckých výkonů neměl nic do sebe. Film jsem měl to štěstí (ne)vidět na předpremiéře, protože tu noc jsem byl mimo Prahu a jsem za to neskutečně rád, protože bych z kina odcházel akorát zbytečně zklamán. Každopádně 60% za Fassbendera a fakt, že je to pořád jeden z nejlepších filmů podle hry, pokud nepočítám Warcraft, který asi opravdu jen tak něco nepřekoná.

• 3.1.2017  22:19
    Wolverine (2013)

Tento film budu nenávidět do konce svých dnů a to hned ze dvou důvodů: 1. Byl to jeden z mých nejvíce očekávaných filmů roku 2013. 2. Komiks tohoto filmu byl naprosto perfektní a tenhle snímek mi naprosto dokonale zničil názor na něj. #RIPWolverine2013

• 3.1.2017  19:46

Docela dost děkuji za přepsání postav a zavrhnutí tohohle pilotu. S ním by seriál nebyl vůbec tak skvělý, jako doposud je.

• 3.1.2017  19:43

Další artový kousek, jenž originalitu nabírá na unikátnosti hlavní postavy a ztrácí na zápletce, která sestává pouze z fanatické honby za vytvořením nejdokonalejšího parfému světa. Nebýt tak zbytečně brutálního průběhu a mnoha (ne)dokonalých hereckých výkonů, hodnotil bych lépe. Za mě 4/10

• 29.8.2015  00:17
    Matrix (1999)

Jeden z nejlepších přelomových sci-fi akčňáků, které skoro nejde překonat. Jednička byla jednoznačně tím nejlepším co Wachowští v trilogii předvedli, ale ačkoli dvojka ani trojka se tomuto snímku nevyrovnají, jako celek působí Matrix ještě lépe než samotný první díl. Navíc film potvrdil i úžasný talent Keanu Reevese, jehož herecký um doplňuje už tak nepřekonatelný svět Matrixu.

• 29.8.2015  00:02

Sice nepřekonává očekávání, které jsem dostal z velice podařené dvojky, ale je pravda, že snížení hodnocení způsobilo hlavně absolutně nelogické přesuny armád(Jednou je trpaslíků všech 500 a jakmile se vrátí kamera o pár minut později zase k nim je jich přespolovina pobitá a armáda je přesunuta nějak příliš vepředu než by měla být. Snad vystřižené záběry bude řešit rozšířená edice.

• 28.8.2015  23:51

Velice podařená druhosvětová řežba se známými a sympatickými herci, kde všechno šlape jako hodinky a realističnost smíšená s ukrutným štěstím zde překvapivě dobře působí i funguje. Je to jeden z těch atmosféricky temných, válečných bijáků, které podrobně ukazují hrůzy druhé světové i odhodlání vojáků stojících proti mnohonásobné přesile.

• 28.8.2015  23:21
    Avatar (2009)

Avatar byl jeden z prvních filmů, které jsem shlédnul v IMAXU a zážitek to byl opravdu skvělý. Vydařenou sci-fi podívanou: To je pro mě Avatar.

• 28.8.2015  23:11
    Vetřelec (1979)

Kdo by neznal Vetřelce? Neexistuje snad nikdo kdo by alespoň nezaslechl něco málo o téhle kultovní sérii. Za nejbravůrnější kousek, považuji navození děsivé atmosféry i bez vidění Vetřelce samotného. Skutečně mistrovské dílo.

• 28.8.2015  03:14

První ze série Jurský Park/Svět kde se raptoři ocitají na straně člověka a vylepšený T-Rex, taky docela zaujme. Jurský svět byl jedním z těch skvělých filmů, u kterých však nesmím řešit logiku věci a pravděpodobnost je to možné/není to možné, protože pak bych si z těch všech nelogičností musel vytrhat všechny vlasy. A abych nezapomněl na efekty, ty byly samozřejmě skvělé.

• 28.8.2015  03:02
    King Kong (2005)

Na tomto filmu mě asi nejvíce bavili pasáže z Ostrova Lebek, po příjezdu do města mě už příběh tak nezaujmul a jasně mířil jen k jedinému: Kongovu ničení města a jeho smrti(která ovšem poměrně zamrzela). Necítil jsem však z filmu jiný účel než divákům naservírovat další jednorázový velkofilm, na který zajdou do kina a během deseti minut po promítání zapomenou co vlastně bylo zápletkou.

• 28.8.2015  02:53
    Já, robot (2004)

Velice pěkně zpracováný efekty prošpikovaný akčňák s Willisem v hlavní roli a jeho robo-parťákem. Rychlost příběhu nespěchala, ale zároveň se nesnažila brzdit, takže konečný dojem nebyl rozhodně špatný. Dokonce i závěr mě překvapil, ačkoli u mnoha filmů už mám o konci celkem jasnou představu u Já, robot nikoli. S chutí bych klidně zkouknul druhý díl.

• 28.8.2015  02:45
    Méďa (2012)

Teda jsem viděl teprve nedávno(a ani mě to nemrzí). Film byl takovým zahulíme, uvidíme s větším rozpočtem a známějšími herci, jinak vcelku to samé až na pár skvělých hlášek.

• 28.8.2015  02:26

Rozhodně nemůžu říct, že by to bylo nějaké velkolepé zakončení jinak skvělé trilogie. Bane byl skvělý záporák, Catwoman děsná mrcha a Bruce je celkem dost znevýhodněn slabostí pro ženské(když ho podrazí dvě za celý film a jedna ho dokonce přizabije). Podle mě mohlo být povstání zpracováno mnohokrát lépe.

• 25.8.2015  23:01

Očekával jsem opravdu hodně hodně strašný film a v jistém smyslu to očekávání naplnil. Na druhou stranu to však nebylo nic tak šíleně špatného jako třeba Almighty Thor či původní ''IRON MAN''. Triky podprůměrné, ale nic hrozného, herci snaživí, ale nic moc. Velká škoda, být dobrého režiséra a kvalitní scénář, dalo by se z toho vykouzlit rozhodně vykouzlit víc než 23% hodnocení.

• 25.8.2015  22:40

Příběh odehrávající se(jako jediný z Terminátorů) celý v postapokaliptickém světě, v době předcházející odeslání T-800 do přítomnosti v prvním díle. Film samotný začíná povedeně a Christian Bale v roli Connora taky neurazí, jenže po zhruba deseti až dvaceti minutách se všechno začíná propadat do kytek, zápletka ještě ujde, ale kromě ní a těch prvních pár minut je Salvation pouze trikové a herecky nějak příliš nevýrazné nic. Nejslabší díl celé série.(Zatím)

• 25.8.2015  22:33

Ačkoli T3 si u diváků nevysloužilo takovou oblibu jako první Terminátor, mě poutavou akcí a dobrými hláškami bavil mnohem více než T1. Jistěže se zde nezmiňuji o dvojce, protože tomu žádný z ostatních Terminátorů nesahá ani po kolena. Ale i tak je třetí díl podařený sci-fi akčňák.

• 25.8.2015  22:28

Často bývá, že první díl je skvělý a druhý už jen většinou nezajímavé pokračování, které shlédnete jednou a už nikdy více, ovšem u T2 tomu je přesně naopak. Nazval bych ho srdcem sci-fi a akce a přelomové efekty mě v tom jen utvrzují. Den Zúčtování je skutečně jeden z nejlepších filmů tohoto žánru a rozhodně nejlepší díl celé série.

• 24.8.2015  02:49
    AC/DC - Play Ball (hudební videoklip) (2014)

Jedna z mála skladeb, ve kterých se skupina skutečně vyhrála se zeleným plátnem a i přes klip, se kterým si jistě dali hodně práce mě píseň nenadchnula více nežli například Rock or Bust.

• 23.8.2015  14:17
    Zaklínač (TV seriál) (2002)

Přestože toto s knižní předlohou srovnávat nelze, na tv seriál se Zaklínač povedl vskutku dobře. Pilotní díl mě vskutku nadchnul, dobře zpracovaný příběh, začínající od počátků Geraltova života je přesně to v co jsem doufal, obával jsem se, že nás seriál vrhne hned před jeho známou tvář z her, Geraltovo mladé já přeběhne stejně rychle jako ve filmů a z jeho minulosti se tudíž dozvíme pramálo.

• 21.8.2015  01:20
    Profesionálové (TV seriál) (1977)

Je to skoro 40 let co se Profesionálové poprvé objevili a musím přiznat, že ačkoli jsem již všechny díly shlédnul, pořád mě baví sledovat je dokola mnohem více než seriály a akční snímky dneška. Smutné, když si uvědomím jak se kvalita mnoha nových filmů zhoršila.

• 15.8.2015  17:36

Ačkoli se v tomto snímku s označením žánru: AKČNÍ bojové části objevili snad jen na 5 nebo 6 minut, film byl zajímavý a i přes značný odstup od původní komiksové MARVEL předlohy kvalitně zpracovaný, zaujmul mě například mnohem více nežli předchozí dva díly hlavně novým pojetím i designem obleků, apod. Je možné že mou absenci akčních scén vyřeší následující díl.

• 15.7.2015  22:25
    Ant-Man (2015)

Velice působivě zpracovaný příběh Ant-manova původu. Film byl vtipný a akční a ani k tomu nepotřeboval sprostá slova, uchylnosti, či krvavou brutální konfrontaci, ale zároveň to nebyla vycenzurovaná verze pro malé děti. Skutečně jednička posledních let mezi superhrdinskými filmy Marvelu.

• 13.7.2015  00:17
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Narozdíl od dalších filmově zpracovaných fantasy románů se seriál drží své knižní předlohy a velice věrně vystihuje atmosféru jednotlivých kralovství a osobnosti postav a až na pár drobných nesrovnalostí se režie do děje nesnaží nějak zasahovat zkracovat děj nebo vynechavat jednotlive scény. První série má ode mě 100% a jediné co mi scházelo byl nějaky ten výraznější střet(když nepočítám Neda s Jaimem). Druhá série za celkový děj 80% ale jelikož poslední 3 díly byly opravdu skvělé( za nejlepší považují 7 díl kde se střetne Stannis s Tyrionem, který nahradi zbabělého Joffreyho v čele vojska.) 3. Série 90% hlavně i za omezení sexu v celé sérii. Nejoblíbenější postavy. 1. Série - Eddard 2. Série - Tyrion, Arya a Jon 3. Série - Tyrion, Daenerys, Arya a Jon 4. Série Jon, Tyrion, Arya a 5. Série Jon, Tyrion, Daenerys.

• 12.7.2015  02:00

Po naprosto zbytečném a nudném Salvationu se sága vrací tam kde ji mají fanoušci nejraději: k Arnoldovi a Sáře. Zajímavé zpracování alternativní minulosti ale i tak se zde jedna nebo dvě nezajímavé pasáže našli.

• 24.6.2015  11:11
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

První série mě nenadchnula, proto jsem to po pár dílech vzdal. O pár týdnů později jsem ji dokoukal a pustil se do druhé série, která zaujmula mnohem více, zvláště kvůli bojům proti HYDŘE a později v sérii i proti samotným INHUMANS.

• 24.6.2015  01:33
    Star Wars Povstalci (TV seriál) (2014)

Nechápu to snížené hodnocení oproti ostatním SW. Jistěže kvalita animace je průměrná, ale dá se přežít a příběh má rozhodně lepší spád a zajímavější děj než 70% Clone Wars(až na 5 a 6 sérii). Povstalci nejsou až tak moc zacílené na malé děti, mě děj sednul rozhodně mnohem lépe než CW a to také proto že v CW se většinou snažili tvořit vážné a někdy i děsivé scény. Postavy prvních sérii byly ovšem tak nepropracované, že to působilo více než komicky. Zde se o dramatický nádech nikdo nesnažil, takže konečná podívaná nedopadla vůbec špatně. Navíc je dobře konečně opustit svět už tak dost rozpitvaných CW, přestože všichni ví, jaký bude osud hlavních postav (Grievous zemře, z Palpatina bude Imperátor, z Anakina Darth Vader,....). Clone Wars měli tu nevýhodu, že se v nich pracovalo s postavami, které už měli svou budoucnost stejně určenou (vyjma Ahsoky a pár dalších POUZE seriálových postav). V povstalcích se pracuje s postavami, které původní ani nová trilogie vůbec neobsahovala, tudíž jejich osud se neřídí podle nastavených linií.

• 24.6.2015  01:16
    Sherlock - Unaired Pilot (TV film) (2010)

Sherlock s nižším rozpočtem a menším stylem než jaký měl zbytek seriálu, avšak i přesto je to kvalitní podívaná.

<< předchozí 1 2 3