lucky.loo

lucky.loo

Tomáš Tóth

okres Praha
milovník filmu, sportu a dobrého jídla :)

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 2.1.2014  15:05

Mrazivé drama dle skutečnosti. Nicméně, že se v tehdejších dobách kdy korupce a otrokářství vzkvétalo a jediným prostředkem v komunikaci s okolím byl papír a pero něco takového stávalo je naprosto nasnadě. Steve McQueen režíruje málo, ale stojí to za to. Chiwetel Ejiofor zahrál roli citlivě a perfektně, Brad si tam taky štěknul :DDD. Jinak Marty89 souhlasím s částí, kdy i já se hodně těšil co se stane až se od tyrana dostane a ono kromě šťastného shledání se nic moc nedělo, nicméně je fakt, že by pak museli dát i to jak vlastně i se svými únosci i tím tyranem (Fassbender) soud prohrál a tak, takhle to byl alespoň ten american perfect happy end :D ...

• 10.11.2013  23:00
    2 zbraně (2013)

Překvapivý kriminální propletenec a kombinátor různých pozoruhodných událostí, který na mě fungoval. Ačkoliv to místy komediální bylo, nebál bych se doplnit do žánru vzhledem k některým událostem, které se ve filmu přihodili i drama. Za mě určitě 4 hvězdy. Hodnocení: 79%

• 23.8.2014  15:07

Na to jaké je tu hodnocení pro mne příjemné překvapení. Postava Rennera v podání Costnera příjemně vybalancovaná, nic nebylo přestřelené do očí bijící. Dějově přímé, jednoduché, příjemné. Prostě oddechové akční krimi. Hodnocení: 77%

• 11.1.2015  18:01

Taková oddechovka mě se to celkem líbilo :) Hodnocení: 69%

• 3.1.2015  18:19
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Kvalitní seriál, z mé strany spokojenost. Hodnocení: 79%

• 20.1.2015  00:11

Co mě skutečně zaujalo až v závěru filmu tak byl casting, který byl výběrem Bradleyho Coopera zvládnut famózně. Měl film upoutal, bavil i dojmul, čili všechny emoce jež si u filmu představuji. Paradoxy se v životě dějí a smrtí "legendy" po splněných životunebezpečných 4 misích, po návratu domů se ta z nejsmutnějších naplnila. Smekám i před režijí Clinta Eastwooda, ale to bych se u tohoto režizéra už po několikáté jen opakoval. Hodnocení: 80%

• 16.8.2013  15:34

Působilo to na mě až dojmem nějakého jednoduchého nezávislého filmu. Nicméně celkem slušná duchařinka. Chlapík si myslel, že pobyt v domě, ve kterém se předtím přihodilo mnoho zlého a mnoho různých nájemníků se z něj vystěhovalo využije k publikaci duchařského bestselleru, ale celkem situaci podcenil. Nicméně chvílemi na mě některé scény působily malinko komediálním dojmem a pointa se jednoznačně nabízela. Neurazí, nepotěší. Hodnocení: 60%

• 9.8.2013  14:32
    Apač (1954)

Dějově zvláštní, ale ten happy end ten je z oblasti snů, zvlášť v tehdejší době :)

• 12.10.2013  19:22

To byla taková blbost až to bylo dobrý :DDD

• 16.3.2019  14:15
    Aquaman (2018)

V půlce filmu vypnuto, sorry jako.

• 10.7.2013  23:50

Cesta do hlubin svědomí brokerů na Wall street a dalších mnohdy pochybných a nijak neregulovaných obchodníků jejichž jedinou motivací je vidina zisku. Díky nadstandardním informacím dostali mnoho "neinformovaných" lidí do těžkých životních situací. Pro tyto lidi musí působit postava, kterou zde Dominic Purcell ztvárňuje jako balzám na duši. Jednoduchý předvídatelný příběh, který mě správně vtáhnul. Na Wall street bych obchodníkům film zavedl jako povinnou látku :DD Hodnocní: 80%

• 13.7.2013  18:22

Originální kousek, velice chytře a vtipně pojatý, motiv filmu zajímavý. Kamera a některé záběry velice působivé. Na svůj věk velice sexy působící Kara Hayward dává filmu šmrnc. Já jsem se bavil :) Hodnocení: 78%

• 25.11.2014  11:49
    Babadook (2014)

Napětí fungovalo, ale pro mne tam přeci jen malinko něco chybělo aby si film zasloužil lepší hodnocení. Essie Davis podala slušný výkon.

• 8.9.2013  17:14
    Babovřesky (2013)

:( 133 minut to fakt nejde, vydržel jsem 90.

• 3.8.2014  00:05
    Baekyahaeng (2009)

Krásné dílko s fantastickým hudebním podkresem Petra Iljiče Čajkovskijského a jeho Labutího Jezera. Za mě hodnocení: 80%

• 25.7.2013  11:23

Jeff Nichols opět zaválel s tímto scénářem i režií. Příběh o několika láskách, mladické naivitě a čistotě mysli dvou mladých kluků, kteří chtějí pomoci jejich životem zmítanému a trochu zvláštnímu novému kamarádovi. Herecké výkony všech zúčastněných v hlavních rolích výborné hlavně mladého Tye Sheridana, Matthew McConaugheyho (který dostal pro film i drobný facelift :) ) Reese sice menší rolí ale odvedenou také výborně. Musím říci, že rozhodně jeden z lepších kousků posledních let. Hodnocení: 87%

• 14.7.2016  10:42

Obavy, že by Ben Affleck nebyl vhodným "kandidátem na Batmana" se v žádném případě nenaplnili a já jsem měl spíše pocit, že jsem naopak viděl jednoho z nejlepších Batmanů. Temnější podání příběhu, to je to čeho by se měli tvůrci určitě držet. Některé herecké výkony mne zaujali např. Jesse Eisenberg. I když velký fanda komiksovek nejsem, tak i přes to musím dát 4 za snahu. Hodnocení: 79%

• 29.10.2015  02:45

Po Usamově smrti číslo 1. FBI Most Wanted Whitey Bulger velice věrohodně ztvárněný Johnny Deppem. Opravdu jsem to Johnnymu věřil a musím říci, že ve mě vyvolával přesně ty smíšené emoce, které vyvolávat měl. Hodnocení navyšuje fakt, že se jedná o příběh dle skutečnosti. Hodnocení: 80%

• 8.8.2016  10:08
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Není co dodat silný příběh inspirovaný skutečností o soudržnosti E company v 2.sv. válce. Výborně zpracovaný seriál. Hodnocení:90%

• 7.7.2015  23:40
    Byeonhoin (2013)

Vše už tu bylo řečeno, film je opravdu silným zážitkem a Kang-ho Song v něm podal opravdu famózní výkon. Hodnocení:91%

• 7.9.2016  10:59

Dlouho se mi nestalo, že bych něco nedokoukal, ale něco nevysvětlitelného mne brzdí to dokoukat. Hodnocení: 19%

• 1.10.2013  22:01

Navoněná Holywood produkce to tedy není, ale je vidět ,že nepotřebujete spoustu exteriérů a velký počet lidí abyste udělali poutavý příběh. Dokonce příběh ani nějak zvlášť promyšlený. Nevím co mě bez problémů u filmu udrželo až dokonce, ale něco to bylo. Jinak liga pro ochranu žen by si tento film pouštět neměla, protože už jsem dlouho ve filmu neviděl, že by takhle trápili něžné pohlaví (nepočítám-li horory). Ryan Robbins, slušný výkon příkladná drsná policajtka s velkou mírou ženskosti.

• 12.10.2014  13:01

V těchto duchařinkách se nedá až zase tak převratně nového vymyslet. Každopádně napětí a duchařina malinko v civilnějším hábitu na mě fungovala. Eric Bana a Édgar Ramírez slušné výkony, ve spojení s "brutální" hudbou (a tím nemyslím The Doors) celkem spokojenost. Hodnocení: 72%

• 17.10.2013  16:56

Omlazený se týče vzezření a efektů působící Chucky, ale chováním stejný jako v minulosti. A jak už to v remake filmech či pokračováních bývá, bylo i zde trošku vysvětlení odkudpak se Chucky vyloup. Jinak své napětí to mělo, ale tak vystrašený jako když jsem byl malý a sledoval jsem 1. díl jsem zase nebyl :). Ze zvědavosti jsem shlédl a vše podle očekávání. Hodnocení 68%

• 7.3.2015  19:18
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Celkem slušný historický seriál podpořený krásnou irskou přírodou. Červená knihovna to trochu je, ale už dlouho jsem žádnou neviděl tak to celkem bodlo. Uvidíme co další díly. Zatím slušné hodnocení: 78%

• 2.8.2014  13:02

Vynikající, smutné, emotivní, poučné, ze života. Hodnocení: 83%

• 4.7.2013  18:58
    Crazy Joe (2013)

Redemption Jsem rád, že Steven Knight dal svým scénářem a režií větší možnost Jasonovi Stathamovi k hereckému vyjádření. Ten se ho zhostil se ctí. Film o válečném veteránovi, který se díky nočním můrám nemůže zpět vyrovnat s běžným životem v civilu, ale zoufale touží před finální sebedestrukcí ještě přeci jen prožít a udělat něco dobrého. Akční film, obsahující drsné scény, úsměvné momenty, romanci a do sebe velice hezky nenásilně zapadající příběh mne skutečně oslovil proto dávám. Hodnocení: 83%

• 21.3.2016  17:47

Will Smith špičkový výkon a to včetně Nigerijského akcentu. To musím zmínit hned na začátku, protože si zkrátka myslím, že s jeho výkonem a přesvědčivostí film stál a padal. Příběh ve kterém je narýsován klasický "The american dream" neboli, že i Nigeriec z Afriky může všem ukázat jak se věci mají. Riskovat vše a stavět se proti systému (to platí v USA v souvislosti s NFL jako národním sportem dvojnásobně) ne všichni dokáží, Bennet Omalu ve velice povedeném podání Smithe to však dokázal. O to více byl příběh silný. Za mne jeden z těch lepších filmů co jsem kdy viděl a velmi blízko pěti hvězd. Jednu mu ubírá jistá fádnost, která je ovšem vzhledem k vědeckému prostředí pochopitelná a v podstatě i nutná. Hodnocení: 81%

• 2.8.2014  12:50
    Divergence (2014)

Kvůli konci,který je opravdu hooodně otevřený dávám 3, jinak aspirant na 4ku. Hodnocení:74%

• 19.8.2013  16:36
    Dluh (TV film) (2003)

Překvapivě příběhově povedená záležitost se vším co má správná krimi mít. Propletenec několika současně vyprávěných příběhů, ve slušném tempu s velmi příjemnými zápletkami oživujícími celý thriller a podněcující tak naši zvědavost. Z mé strany spokojenost. Hodnocení: 82%

<< předchozí 1 2 3 4 6 7