Dunkerk (2017)

Zkuste si představit tento film bez podmanivé hudby Hanse Zimmera. Víc asi po všech komentářích není třeba dodávat.

Dva nula (2012)

Připadal jsem si trošku jak šmírák, který pozoruje lidi a jejich konverzace, reakce a malé příběhy během derby :) Dost měl bavilo pozorovat naprosto rozličné skupinky různých etnik, pohlaví, zaměstnání a jejich reakce na dění na stadionu a drobné konverzace. Oceňuji originalitu nápadu rozmístit 22 kamer a spoustu mikroportů, aby zážitek mohl být úplný. Hodnocení: 80%

Dvojnásobná vražedkyně Lizzie Bordenová (2014) (TV film)

V závěru už jen chybělo aby se objevil Fredy :D. Každopádně celkem v pohodě krimi podle skutečné události a Ricci se do role vážně hodila i když podle dochované fotografie si nejsem jist jestli potencionální vražedkyně byla takhle drobounká jako právě Christina. Za mě ale v celku spokojenost. Hodnocení : 76%

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Trošku šílený na můj vkus :D. No nicmně herecké výkony na úrovni a ve finále, když už jsem si říkal hodnocení na 3 hvězdy tak to i nějakou pointu mělo. Hodnocení: 70%

Ecce homo Homolka (1969) odpad!

Dříve jsem neviděl a teď jsem si říkal co si asi mladí o nás pomyslí když se na toto "dílo" kouknou v dnešní době čim že jsme se to byli schopni kdysi bavit :D

Eden (2005) (seriál)

Sledoval jsem díl o vraždách taxikářů a ani jsem to nedokoukal, scénáristicky opravdu nepovedená záležitost. Hodnocení 19%

Elitní jednotka (2007)

Perfektně a realiticky natočená sonda do speciálních jednotek v Riu, které je proslulé svojí abnormální kriminalitou. Silný a dle skutečných výpovědí podaný příběh. V daném žánru mi nezbývá než ohodnotit absolutoriem. Hodnocení:90%

Equalizer (2014)

Jsem rozpolcen a nevím jestli dát 3 nebo 4 hvězdy. Je fakt, že tady déle chyběla takováta klasická akční one man show na kterou jsme v minulosti byli zvyklí. Nicméně akční sekvence se mi líbily a měli onu potřebnou dynamiku, Denzelovi jsem to věřil, protože dle mého názoru ten téměř nestárne. Hodnocení: 3,5 hězdy, 77%

Ex Machina (2014)

Tady je vidět, že není nutně třeba gigantickou výpravu a efekty za miliardy, aby vznikl zajímavý film. Snímek svým pojetím originální. Dává prostor k velkému přemýšlení. Hodnocení: 84%

Frajeři ve Vegas (2013)

Sympatická oddechovka kde se potkali legendy stříbrného plátna pospolu aby si užili jako kamarádi Billyho (Michael Douglas) rozlučku se svobodou a rozvzpomněli se tak na mladá léta. Z hlediska děje samozřejmě prvoplánovité, ale zároveň uvolněné, pohodové a nenucené herecké výkony filmu určitě pomohly. Z mé strany hezké tři hvězdy :) . Hodnocení: 72%