Jasmíniny slzy (2013)

Komedií bych tento film snad ani nenazýval, celý je tak trošku smutný. Nicméně Cate Blanchett jsem její postavu opravdu věřil a je podle mne v této roli žhavou kandidátkou na ocenění filmové akademie. A tak i když mne film svým dějem zase až tolik neuchvátil tak Cate ho vyzdvihla na vyšší level. Hodnocení 79%

Jean-Claude Van Johnson - Pilot (2016) (epizoda)

Celkem sranda, udělat si legraci sám ze sebe umí málokdo, takže za to hvězda navíc😄. Hodnocení: 80%

Jedna noc (2016) (seriál)

Seriál dokoukán a opravdu mne chytil a nepustil Turturro, Ahmed, Williams i Karan bravurní výkony, ale i vedlejší role bravurně podané Hodnocení: 93%

jOBS (2013)

Na to, že film nebyl až tak krátký, tak toho dle mého názoru mohl říci trošičku více. Kutcher, ačkoli to není žádnýveleherec se role podle mne zhostil slušně. Hodnocení:68%

John Wick (2014)

S vypětím všech sil dokoukáno do konce s nadšenými hodnoceními se příliš neztotožňuji. Krom střílení prakticky bez příběhu a tentokrát jsem Reevsovi styl alá Komando ani moc nevěřil. Hodnocení: 30%

John Wick 2 (2017)

Asi už začínám být na tyhle čistokrevné akčňáky trochu starý. Scény s přestřelkami ve mě evokovali Equilibrium, byli celkem zajímavé, ale vše příliš prvoplánovité. V tomto žánru nejde ale asi příliš jinak.

Klub poslední naděje (2013)

Tenhle film si zaslouží absolutorium a divil bych se kdyby si McConaughey neodnášel za za Woodroofovu roli sošku. Matthew smekám klobouk. Hodnocení:92%

Kód Enigmy (2014)

Vše mými předřečníky nebo "předepisci :)" sděleno. Nicméně položil bych si otázku, která mne zkrátka donutila dát plný počet, jak se z takovéhoto nabízelo by se jednostranného tématu podařilo vyždímat takhle silný snímek. Benedict Cumberbatch ač nevím co si mám o něm myslet vynikající herecký výkon. Smekám před celým ansáblem před i za kamerou a uděluji pět hvězd. Hodnocení: 90%

Komorník (2013)

Výborně podané drama a Forest Whitaker u mne opět nezklamal. Hodnocení:78%