lucky.loo

lucky.loo

Tomáš Tóth

okres Praha
milovník filmu, sportu a dobrého jídla :)

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 13.9.2016  15:30
    Teorie tygra (2016)

Za snahu se musí dát pět. Oddechovka příjemná, lehká ze života, která měla hlavu a patu. Herecké výkony skvělé. Je videt, že i v Českých luzích a hájích jde udělat dobrý film. Hodnocení: 80%

• 28.8.2016  11:46

It's meant to ne like that. Tak bych nazval důvod proč mi film tak dlouho unikal až v dozrálém věku si mne našel. Nemám slov, skvělé výkony Russella Crowea a Jenn Conelly dostali film na jiný level a postarali se mi tak o nadstandardní filmový zážitek, který lze bez nadsázky řadit k těm nejlepším. Hodnocení: 91%

• 27.8.2016  19:13

Celkem sranda, udělat si legraci sám ze sebe umí málokdo, takže za to hvězda navíc😄. Hodnocení: 80%

• 27.8.2016  15:23
    Suburra (2015)

Mrazivě strhující podívaná dokreslená skvělou hudbou. Hodnocení: 85%

• 8.8.2016  10:08
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Není co dodat silný příběh inspirovaný skutečností o soudržnosti E company v 2.sv. válce. Výborně zpracovaný seriál. Hodnocení:90%

• 6.8.2016  01:27
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Seriál dokoukán a opravdu mne chytil a nepustil Turturro, Ahmed, Williams i Karan bravurní výkony, ale i vedlejší role bravurně podané Hodnocení: 93%

• 2.8.2016  23:49
    Preacher (TV seriál) (2016)

Šokující, úchylné, demoralizující, přesto originální a skvělé. Hodnocení: 89%

• 20.7.2016  23:21
    Narcos (TV seriál) (2015)

Shlédnuta první série a hlavně díky Mourovi skvělé. Hodnocení:94%

• 7.7.2015  23:40
    Byeonhoin (2013)

Vše už tu bylo řečeno, film je opravdu silným zážitkem a Kang-ho Song v něm podal opravdu famózní výkon. Hodnocení:91%

• 19.6.2015  17:36
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Dokoukáno komplet momentálně 10.díl 5 série. musím říci, že spousta věcí zůstává otevřených. A některé věci postrádají logiku, ale v tom je ta opravdovost Her o trůny. Těším se na další pokračování plánované na rok 2016. Hodnocení: 5. série 92%. 6. série nezklamala i když si člověk říkal, že nebude snadné tempo udržet, ovšem opět petelice. Hodnocení 6. série 94% celkově:95%

• 9.2.2015  13:17
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Shlédnuta poslední série, trošičku slabší než předchozí 3 ale dalo se to :) Hodnocení 78% Jinak jako celek 90% a pět hvězd.

• 8.1.2015  16:42
    Kód Enigmy (2014)

Vše mými předřečníky nebo "předepisci :)" sděleno. Nicméně položil bych si otázku, která mne zkrátka donutila dát plný počet, jak se z takovéhoto nabízelo by se jednostranného tématu podařilo vyždímat takhle silný snímek. Benedict Cumberbatch ač nevím co si mám o něm myslet vynikající herecký výkon. Smekám před celým ansáblem před i za kamerou a uděluji pět hvězd. Hodnocení: 90%

• 30.12.2014  13:55

Moje nejoblíbenější pohádka. :) Hodnocení: 97%

• 27.12.2014  15:44
    The Fall (TV seriál) (2013)

Shlédnuty obě série. Výborné až na ten velice náhlý konec v lese. Hodnocení: 88%

• 24.11.2014  01:35

Mě z tohoto snímku snad jen vyplývá snad jen myšlenka, že není větší lásky než sebelásky. Nevím možná jen z mé strany špatně pochopeno, nicméně velmi slušný příběh a pět hvězd ode mne. Hodnocení: 85%

• 14.10.2014  00:54

Zatím shlédnuta I. série tedy XII dílů. Velice stylová a precizní záležitost se vším všudy. Smekám klobrc. Hodnocení: 94% Shlédnuta II. série XII dílů. Chloupek slabší než první, ale stále velmi nadstandardní podívaná 90% bravo Martin Scorcese Shlédnuta III. série XII dílů. Zase to nabralo grády a proto 94%

• 29.8.2014  02:29
    Sinsegye (2013)

난 정말 그것을 즐겼다. 이 영화는 관통하고 별 다섯 개를받을 자격이 있었다 평가 : 90 %

• 15.3.2014  23:46
    Temný případ (TV seriál) (2014)

K tomuhle počinu není co dodávat McConaughey and Woody Harrelson předvedli oba skvělé výkony a doslova zde excelují. Mrazivě drsná detektivka a vyšetřování plné zvratů se stará o kvalitní zábavu po celou dobu osmi dílů. To z nejlepšího co jsem měl možnost shlédnout. Hodnocení: 96% Dokouknuta druhá série: Stále jsem doufal, že se z celkem nudného průběhu vyklube něco víc a ono hle a osmý díl a konec. Takže bohužel nevyklubalo :( Hodnocení:60%

• 2.2.2014  18:30

Tenhle film si zaslouží absolutorium a divil bych se kdyby si McConaughey neodnášel za za Woodroofovu roli sošku. Matthew smekám klobouk. Hodnocení:92%

• 28.1.2014  08:50

Film z kategorie Must see! Pokud se v souvislosti s tímto filmem mluví o Leovi jako o kandidátu na Oscara, říkal jsem si, že asi akademie cítí dluh vůči DiCapriovi z předchozích let a snímků, které si z jeho strany ocenění zasloužili a jak bude možné u role floutka z Wall Street excelovat. Po shlédnutí filmu jsem názor zcela změnil. Víc už psát nebudu, protože všem vřele doporučuji shlédnout. Hodnocení:91%

• 11.1.2014  23:54
    Gravitace (2013)

Co se týče komentáře asi bych těžko napsal něco co už tu nebylo k vidění. Co mne však napadá je snad to jak málo stačí aby si člověk řekl "to byla jízda" a odcházel od filmu spokojen. O příběhu to tu není a také je pravda, že pokud si film pustíte na VHS ce na 6 hlavém videu s jednohlasím dabingem z osmdesátek tak pravděpodobně dáte jednu hvězdu a možná si i odplivnete :D..... Ale tento snímek je právě ukázkou současných filmových možností a ty jsou dnes bohužel nebo bohudík neodmyslitelně spjaty s možnosti finančními, které Holywood zajisté má. Nicméně aby to nevyznělo degradačně jeden z nejsilnějších filmových zážitků poslední doby. Hodnocení: 89%

• 9.12.2013  23:40

Perfektně a realiticky natočená sonda do speciálních jednotek v Riu, které je proslulé svojí abnormální kriminalitou. Silný a dle skutečných výpovědí podaný příběh. V daném žánru mi nezbývá než ohodnotit absolutoriem. Hodnocení:90%

• 19.8.2013  11:21
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Vynikající zpracování o několika desítek let trvajících sporech mezi velkými rodinami, který se nesmazatelně zapsal do americké historie. Vynikající herecké výkony a to nejen Kevina Costnera.

• 17.8.2013  00:18
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Bravo Kevin Spacey, kterému je role jako by vystřižena na míru, bravo Dobbse, bravo, scénář a režie. První série je ve srhujícím tempu a nemá slabých míst, už se nemohu dočkat dalších dílů. Dokoukal jsem 2. sérii tedy 13. dílů, byla dle mého o malinko horší než ta předchozí, ale Spacey opět exeloval, bravo! P.S: Mr. Underwood you have finaly made it :). Hodnocení druhé série: 89%

• 13.7.2013  23:29
    Očista (2012)

Drsné, sugestivní, mistrně zkonstruované. Hodnocení: 90%

• 4.7.2013  19:01
    Práskač (2013)

Mě už se líbil Waughův Fellon, takže Snitch jenom kvalitou navázal. Jak vidíte dal jsme Snitchovi „protestních“ pět hvězd. Proč? Protože mě začíná vadit přílišná ne vždy opodstatněná kritika komentujících ČSFD. Možná kdyby jen věděli, že příběh byl inspirován skutečností poukazující mimo jiné na nesmyslnost některých soudních rozhodnutí v USA, možná by nehodnotili tak nízko. Navíc nemůžu si pomoct, ale kromě wrestlingu( také určitý typ divadla) umí Dwayne Johnson prostě výborně a věrohodně zahrát i ve filmu. Hodnocení: 78%

• 31.8.2016  13:48

Film, kde nikdo nic nepokazil. I když je dle skutečností, tak se nemohu zbavit dojmu určité předvídatelnosti. Hanks tentokrát nepotřeboval na roli Donovana žádné superherectví. Hodnocení: 78%

• 30.8.2016  00:51
    Tah pěšcem (2014)

V rámci daného žánru by to mohlo být i na 5 hvězd, ale popravdě kdo by zrovna ve filmu o šachu čekal nějaká složitá rozuzlení. Všichni 4 hlavní herečtí protagonisté se mi líbili. A zdálo si mi to nebo Liev Schreiber mluvil plynně rusky a to dokonce s velmi slušným přízvukem? Smekám a děkuji. Hodnocení: 80%

• 22.8.2016  16:42

Mě to celkem bavilo, mám slabost pro filmy dle skutečnosti. Jen kdo pro boha vybíral náhradu Krejčířova jména na Kraviec😂....?

• 17.8.2016  01:19
    Zabijáci (2014)

Mne to vtáhlo více než A Conspiracy of Faith. Seversky chladné a temné s propracovanou psychologií postav. Hodnocení:81%

<< předchozí 1 2 3 4 6 7