lucky.loo

lucky.loo

Tomáš Tóth

okres Praha
milovník filmu, sportu a dobrého jídla :)

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 16.3.2019  14:15
    Aquaman (2018)

V půlce filmu vypnuto, sorry jako.

• 9.12.2017  11:41
    Dunkerk (2017)

Zkuste si představit tento film bez podmanivé hudby Hanse Zimmera. Víc asi po všech komentářích není třeba dodávat.

• 25.12.2017  17:27
    John Wick 2 (2017)

Asi už začínám být na tyhle čistokrevné akčňáky trochu starý. Scény s přestřelkami ve mě evokovali Equilibrium, byli celkem zajímavé, ale vše příliš prvoplánovité. V tomto žánru nejde ale asi příliš jinak.

• 25.12.2017  19:39

Američané udělali z Běloruska zemi plnou terorismu🤣. Jinak celkem vtipně pojatá akční komedie.

• 14.7.2016  10:42

Obavy, že by Ben Affleck nebyl vhodným "kandidátem na Batmana" se v žádném případě nenaplnili a já jsem měl spíše pocit, že jsem naopak viděl jednoho z nejlepších Batmanů. Temnější podání příběhu, to je to čeho by se měli tvůrci určitě držet. Některé herecké výkony mne zaujali např. Jesse Eisenberg. I když velký fanda komiksovek nejsem, tak i přes to musím dát 4 za snahu. Hodnocení: 79%

• 20.8.2016  22:34
    Imperium (2016)

Celou dobu mne film držel v napětí proto mne mrzel možná trochu nevyužitý potenciál. Hodnocení:75%

• 27.8.2016  19:13

Celkem sranda, udělat si legraci sám ze sebe umí málokdo, takže za to hvězda navíc😄. Hodnocení: 80%

• 6.8.2016  01:27
    Jedna noc (TV seriál) (2016)

Seriál dokoukán a opravdu mne chytil a nepustil Turturro, Ahmed, Williams i Karan bravurní výkony, ale i vedlejší role bravurně podané Hodnocení: 93%

• 21.5.2016  10:45
    Miliardy (TV seriál) (2016)

Damian Lewis se stává jedním z mých oblíbených herců, skvělý byl v Homeland i zde. Po celou dobu série jsem se těšil na další díl. Dvanáctý díl měl ten samý efekt a budu se tak těšit co tvůrci vymyslí v dalším pokračování. Hodnocení 81%

• 6.9.2016  00:10
    Polednice (2016)

Tak jsem po delší době shlédl něco z našich luhů a hájů nebo v tomto případě spíše polí a chalup. Určité napětí to snad mělo i když polednice na mne ve scéně v koupelně působila jako by jí vytáhli zaprášenou ze skladů v ateliérech z před třiceti let. Nicméně přimhouříme nad triky oči, protože nemáme finance na drahé hollywoodské technologie. Co ale nemáme v "hardwaru" mohlo by se dohnat jinde? Asi bych chtěl moc, ale Aňa na mne působila, že po většinu filmů produkovala úsporné herectví. Samozřejmě přehrávat asi také nemá smysl, ale hrát tak, že to herci/čce nevěříte bohužel také ne. No co už, další kousek ze kterého zbyde pouze vzpomínka na mé rozčarování po zjištění, že starostu nehraje umě namaskovaný Jirka Lábus, ale ve filmových rolích méně známý přesto však kultivovaný Zdeněk Mucha.

• 2.8.2016  23:49
    Preacher (TV seriál) (2016)

Šokující, úchylné, demoralizující, přesto originální a skvělé. Hodnocení: 89%

• 7.8.2016  16:00

Rádoby komedie, která mne bohužel nijak neoslovila i když místy to nebylo až tak zlé. Hlavním postavám není co vytknout jen ten děj byl pofidérní. Jinak příjemné překvapení pro mne hlavně Angourie Rice. Hodnocení: 60%

• 13.9.2016  15:30
    Teorie tygra (2016)

Za snahu se musí dát pět. Oddechovka příjemná, lehká ze života, která měla hlavu a patu. Herecké výkony skvělé. Je videt, že i v Českých luzích a hájích jde udělat dobrý film. Hodnocení: 80%

• 4.5.2016  15:29
    The Boy (2016)

U filmu jsem s napětím čekal co bude, nenašel jsem moment kdy bych se nudil, takže 3 a půl 😉

• 29.8.2016  12:12

Nemůžu říct, že zklamání, spíše naopak a kdyby šla udělit půlhvězda byla by tam, musel jsem se kouknout kolikátý ročník vlastně Mell je a na 60 let má pořád fazónu😉. Hodnocení: 70%

• 29.10.2015  02:45

Po Usamově smrti číslo 1. FBI Most Wanted Whitey Bulger velice věrohodně ztvárněný Johnny Deppem. Opravdu jsem to Johnnymu věřil a musím říci, že ve mě vyvolával přesně ty smíšené emoce, které vyvolávat měl. Hodnocení navyšuje fakt, že se jedná o příběh dle skutečnosti. Hodnocení: 80%

• 21.3.2016  17:47

Will Smith špičkový výkon a to včetně Nigerijského akcentu. To musím zmínit hned na začátku, protože si zkrátka myslím, že s jeho výkonem a přesvědčivostí film stál a padal. Příběh ve kterém je narýsován klasický "The american dream" neboli, že i Nigeriec z Afriky může všem ukázat jak se věci mají. Riskovat vše a stavět se proti systému (to platí v USA v souvislosti s NFL jako národním sportem dvojnásobně) ne všichni dokáží, Bennet Omalu ve velice povedeném podání Smithe to však dokázal. O to více byl příběh silný. Za mne jeden z těch lepších filmů co jsem kdy viděl a velmi blízko pěti hvězd. Jednu mu ubírá jistá fádnost, která je ovšem vzhledem k vědeckému prostředí pochopitelná a v podstatě i nutná. Hodnocení: 81%

• 22.8.2016  16:42

Mě to celkem bavilo, mám slabost pro filmy dle skutečnosti. Jen kdo pro boha vybíral náhradu Krejčířova jména na Kraviec😂....?

• 22.6.2015  13:36

Režizér u mne asi přesně vychytal ten moment, kdy jsem chtěl film vypnout, protože jsem se v něm ztrácel( u starého červeného veterána vše vysvětleno ;) ). Žádný velký zázrak, ale akce diváka drží alespoň trochu při životě. Sean na 55 let v úžasné fazóně. Hodnocení: 60%

• 29.10.2015  14:56

Musím přiznat, že western horor jsem ještě neviděl. Jeden z finálních citací ke konci filmu "say goodbye to my wife, I will say hello to yours." Ten mě dostal. Patrik Wilson i Kurt Russell dobré výkony. Hodnocení: 75%

• 26.5.2016  18:30
    Mamon (TV seriál) (2015)

Norský originál jak je zde mnohokráte řečeno jsem nevidel, takže nemám s čím srovnávat, mnohokráte se mi například u písničky stalo, že remake se mi líbil více po té co jsem slyšel originál. Na naše poměry absolutní nadstandard a poku by takhle vypadala česká tvorba jsem jejím fandou. Za snahu 5

• 3.1.2016  00:05
    Marťan (2015)

Na to, že film byl pojat téměř jako "One man show" a měl celkem odvážnou stopáž, tak jsem se nenudil. Bavila mě "uvěritelná chytrost" botanisty, který si za každé situace věděl rady v podání Matta Damona. Nicméně nic z čeho bych vřískal nadšením jsem zde bohužel neshledal. Hodnocení: 75%

• 31.8.2016  13:48

Film, kde nikdo nic nepokazil. I když je dle skutečností, tak se nemohu zbavit dojmu určité předvídatelnosti. Hanks tentokrát nepotřeboval na roli Donovana žádné superherectví. Hodnocení: 78%

• 29.11.2015  19:43
    Méďa 2 (2015)

Kombinace absurdity s jednoduchým humorem je asi to co mi na komedii sedí. :D Jinak pro lidi co na Teda koukají a třeba se jim to nezdá úplně ono myslím, že je nutnost film vidět v původním znění. V českém dabingu jsem to zkoušel a vydržel jsem dvě věty, není to prostě ono. Hodnocení: 80%

• 20.7.2016  23:21
    Narcos (TV seriál) (2015)

Shlédnuta první série a hlavně díky Mourovi skvělé. Hodnocení:94%

• 2.1.2016  13:31

Urputně zdlouhavé, kdy pokud bych nevěděl, že je film je od Quentina tak bych ho asi po hodině vypnul. Nakonec se mu z filmu povedlo vyždímat poměrně slušnou řezničinu. Celkové pojetí s až téměř úchylným závěrem, to bych asi okomentoval slovy "to je prostě Tarantino". Hodnocení: 75%

• 9.7.2015  13:04

Nebylo to strašné, nebylo to výborné, trošku mi přišlo, že to zabil ten otevřený konec, ale budiž. Hodnocení: 67%

• 22.9.2015  11:53
    Rudyho má každý rád (TV seriál) (2015)

Předtím než jsem se kouknul sem na hodnocení na databázi tak jsem se docela bavil. Mno budu se muset naučit sem koukat méně :)

• 25.8.2016  23:11
    Spectre (2015)

Už na tenhle typ pohádky pro dospělé začínám být asi trochu starý. Dlouho jsem se do Spectera přemlouval, nakonec se to i celkem dalo. Jen ten děj zdá se mi být poněkud povědomý. Danieli, děkujeme, stačilo😁 Hodnocení: 72%

• 27.8.2016  15:23
    Suburra (2015)