lucky.loo

lucky.loo

Tomáš Tóth

okres Praha
milovník filmu, sportu a dobrého jídla :)

homepage

3 body

• 30.12.2014  13:55

Moje nejoblíbenější pohádka. :) Hodnocení: 97%

• 30.12.2014  13:50

Naprosto banální jednoduchoučký a navíc i předvídatelný děj. To ale nevadilo, protože to byl film, který svou místy hutnou atmosférou s vydatným přispěním Toma Hardyho skrátka upoutal. Hodnocení: 79%

• 29.12.2014  17:26
    Interview (2014)

Na můj vkus dost ulítlý, myslel jsem, že to bude spíš taková ta klasická komedie s nějakým nápadem navíc, ale to se mi nevyplnilo. Navíc mě tam rušily ty Francovi ksichty. Hodnocení: 60%

• 29.12.2014  00:16
    Interstellar (2014)

Shlédnuto v kině. Silný zážitek, ale co se týče pochopení tak v něm jsem zůstal trochu na štíru. I když je fakt, že pokud člověk tak jako já někdy koukal na nějaké dokumenty o teoriích černých děr a fungování vesmírů tak úplně ztracen nebyl. Co se týče emocí tak ve filmu poměrně dobře fungovaly, ale přeci jen jsem v určitých momentech filmu trpěl pocitem zmatenosti, tak proto něco mezi 3-4 hvězdami. Hodnocení: 79%

• 27.12.2014  15:44
    The Fall (TV seriál) (2013)

Shlédnuty obě série. Výborné až na ten velice náhlý konec v lese. Hodnocení: 88%

• 21.12.2014  18:12
    The Guest (2014)

Podobný prožitek jako u Drive kde nebýt dokonalého soundracku k filmu film a tímpádem celý prožitek z něj by byl asi poloviční, jednu pecku ze soundracku bych zdůraznil a to, Annie - Anthonio (Berlin Breakdown Version). Jinak film obsahoval určité okamžiky a detaily, které byly výborně zvládnuty. Z mého pohledu slušný akční Thriller. HodnocenÍ: 77%

• 21.12.2014  14:11

hloupější pohádku jsem dlouho neviděl :( Hodnocení:30%

• 17.12.2014  14:06

Roztomilé :), 3 a půl hvězdy. Hodnocení: 75%

• 14.12.2014  23:33
    Equalizer (2014)

Jsem rozpolcen a nevím jestli dát 3 nebo 4 hvězdy. Je fakt, že tady déle chyběla takováta klasická akční one man show na kterou jsme v minulosti byli zvyklí. Nicméně akční sekvence se mi líbily a měli onu potřebnou dynamiku, Denzelovi jsem to věřil, protože dle mého názoru ten téměř nestárne. Hodnocení: 3,5 hězdy, 77%

• 7.12.2014  19:51
    Slídil (2014)

" I will never ask you to do anything I wouldn´t do myself :D". Neboli závěrečná věta takříkajíc charakterizovala celý film, který byl zářným příkladem úspěšného investigativce :). Film měl spád a držel člověka ve správném napětí Gyllenhaal mne jako zatím snad nikdy nezklamal. Hodnocení: 80%

• 4.12.2014  12:11

Ve stručnosti, splnilo to veškeré mé požadavky na povedený snímek. Kromě poslední dlouhé scény, která naštěstí nedopadla úplně po americku se film dle mého názoru povedl. Hodnocení:79%

• 1.12.2014  01:02

Procítěný film, kde bych volil i 4 hvězdy kdyby se konec Mii jež byla v komatu netáhnul jako sopel. Hodnocení: 70%

• 25.11.2014  12:57
    Operace E (2012)

Tomu se říká cokoli udělám, udělám špatně a krutě na to dojedu a to díky válečnému stavu v zemi. Velice smutný příběh, který ovšem vypovídá o drsné realitě, kterou si mi v mírumilovné střední Evropě dokážeme jen stěží představit.

• 25.11.2014  11:49
    Babadook (2014)

Napětí fungovalo, ale pro mne tam přeci jen malinko něco chybělo aby si film zasloužil lepší hodnocení. Essie Davis podala slušný výkon.

• 24.11.2014  01:35

Mě z tohoto snímku snad jen vyplývá snad jen myšlenka, že není větší lásky než sebelásky. Nevím možná jen z mé strany špatně pochopeno, nicméně velmi slušný příběh a pět hvězd ode mne. Hodnocení: 85%

• 29.10.2014  00:19

Na můj vkus oproti minulému dílu příliš jednotvárné. Na jednu stranu chápu, že díl těžko mohl být ve stejných intencích dílu minulého nicméně tady tomu kromě akce "něco" chybělo. Hodnocení: 72%

• 27.10.2014  20:44
    Život a doba soudce A. K. (TV seriál) (2014)

Shlédnut jeden díl. Jak se říká někdy je v jednoduchosti krása. Hodnocení:75%

• 14.10.2014  00:54

Zatím shlédnuta I. série tedy XII dílů. Velice stylová a precizní záležitost se vším všudy. Smekám klobrc. Hodnocení: 94% Shlédnuta II. série XII dílů. Chloupek slabší než první, ale stále velmi nadstandardní podívaná 90% bravo Martin Scorcese Shlédnuta III. série XII dílů. Zase to nabralo grády a proto 94%

• 12.10.2014  13:01

V těchto duchařinkách se nedá až zase tak převratně nového vymyslet. Každopádně napětí a duchařina malinko v civilnějším hábitu na mě fungovala. Eric Bana a Édgar Ramírez slušné výkony, ve spojení s "brutální" hudbou (a tím nemyslím The Doors) celkem spokojenost. Hodnocení: 72%

• 6.10.2014  15:28
    Rohy (2013)

Taková 3 a půl hvězda. Celkem se mi to líbilo a kdyby nebylo mnoha překombinovaností ke konci včetně shootout ve stylu Terminátor v závěru, bylo by to celkem fajn. Vyjímečně mi nevadil ani Radcliffe o kterym přád nevim co si mam myslet. Hodnocení: 74%

• 6.10.2014  00:34
    Lucy (2014)

Jediné co bych filmu vyčetl je jeho krátká stopáž, ale díky tomu jsem měl alespoň pocit, že film neměl mrtvé místo. Bavil jsem se jím možná i o to více, že jsem od něho nic, díky někdy až přespříliš velké kritice místního velenáročného osazenstva vůbec nic neočekával. Hodnocení: 80%

• 22.9.2014  22:51
    Oculus (2013)

Na mě napětí ve filmu fungovalo, je fakt, že variací na to co by se mohlo stát v pozměněných stavech mysli může být miliony a zde se to navíc povedlo vhodně nakombinovat. Hodnocení: 78%

• 15.9.2014  22:08

Mno vytuněněná nebo jaksi zremixovaná šípková Růženka alias Aurora. Přespříliš kudrlinek a rádoby vylepšováků ne vždy dobře funguje a toto Disneovské dílko je toho důkazem. Navíc mam zásadní problém citlivé dušičce Auroře/Růžence zemře na konci táta a on se směje od ucha k uchu...., no to jsou mi tedy věci. Hodnocení: 65%

• 6.9.2014  14:46

Originální, vtipné. A Tildu Swinton alias Madame Céline namaskovali opravdu úchvatně :D Hodnocení: 81%

• 1.9.2014  21:50

Promyšlené, na můj vkus možná přespříliš kruté, ale na to jsem si již u korejkého filmu taknějak zvyknul :) Hodnocení: 80%

• 29.8.2014  02:29
    Sinsegye (2013)

난 정말 그것을 즐겼다. 이 영화는 관통하고 별 다섯 개를받을 자격이 있었다 평가 : 90 %

• 23.8.2014  23:46

V závěru už jen chybělo aby se objevil Fredy :D. Každopádně celkem v pohodě krimi podle skutečné události a Ricci se do role vážně hodila i když podle dochované fotografie si nejsem jist jestli potencionální vražedkyně byla takhle drobounká jako právě Christina. Za mě ale v celku spokojenost. Hodnocení : 76%

• 23.8.2014  16:06
    Tokarev (2014)

Nicku Nicku, kde jsou ty časy když jsi točil filmy se smysluplnýma scénářema. Málem jsem u toho usnul :(, děsná slátanina. Hodnocení: 20%

• 23.8.2014  15:07

Na to jaké je tu hodnocení pro mne příjemné překvapení. Postava Rennera v podání Costnera příjemně vybalancovaná, nic nebylo přestřelené do očí bijící. Dějově přímé, jednoduché, příjemné. Prostě oddechové akční krimi. Hodnocení: 77%

• 23.8.2014  15:01
    Godzilla (2014)

V podstatě jsem se 3/4 filmu pronudil. Úroveň ať už dějová či výběrem postav bych téměř hodnotil až odpadově protože se člověk ve 3/4 filmu rozmýšlel, zdali si chvíli nezaplnit nějakým dílem House of Cards nebo American horror story nicméně, překousl jsem to a poslední část filmu byla trošku záživnější a to i proto, že se konečně neodehrávala ve tmě. Nejsem totiž velký milovník filmů, které se odehrávají ve tmě a to především u těch filmů, které by měli vizuelně uchvátit. Proto za efekty a monstrózní souboje v závěrečné části navyšuji hodnocení ze dvou hvězd na tři. Hodnocení 65%