Awerin

Awerin

Adam Labuť

okres Hradec Králové

3 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Alenka v říši divů (2010)

 • poster

  Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

 • poster

  Poslední prázdniny (2006)

 • poster

  Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

  "Dámy a pánové, vítejte v 76. Hladových hrách," řekl Finnick a na jeho tváři se objevil ten známý pobavený výraz, který však tentokrát jenom skrýval jeho strach. Jakmile jsem to viděl na několik metrů dlouhém plátně, zamrazilo mě. A pak to začalo. Výstřely, výbuchy, křik, strach, beznaděj, krev, jekot a smrt. Už od začátku je film nabitý napětím, které vám nedovolí se ani na vteřinu odtrhnout od obrazovky. Velkolepý závěr série, který nelze hodnotit jinak než plným počtem bodů. Už od začátku se vám svírá hrdlo, jak lidé bojují, zoufale chtějí skončit ten teror a jsou kvůli tomu schopni udělat cokoliv. Bijí se do posledního dechu a každou vteřinou sílí jejich nenávist vůči prezidentu Snowovi. Byl to opravdu hodně emotivní, napínavý a zábavný díl, který přinesl zcela nečekaný konec a nádherný epilog, jenž byl docela smutný, ale přesto jsem se musel usmát. Francis Lawrenc by zasloužil nějaké ocenění, protože s tímto dílem se popral výborně. Vrátím se li zpátky ke konci, obával jsem se, že to bude hodně problémové, ale bylo to o hodně lepší, než jsem si představoval. FAKT BOMBA!!!

 • poster

  Černobílý svět (2011)

  Tohle je skvělá ukázka toho, že lidská debilita a nenávist nezná hranic. Film s rozsáhlým příběhem, který geniálně představuje rasovou nesnášenlivost, jenž bílý chovají k černým. Nenajdete tam jedinou pěknou věc, která by vydržela až dokonce a vám tak přijde, jako byste se vrátili do minulosti, ačkoliv se jedná o pouhý film. Ukáže vám hned několik jednotlivých příběhů, které však splývají v jeden.Herecké výkony jsou úžasné, scénář výborný a obsazení jakbysmet. Nečekejte šťastný konec, protože ten k takovým filmům nepatří. Je otevřený a smutný. A život smutný je a lidi by někdy měli zapomenout na sci-fi a fantasy a podívat se na film, který zobrazuje skutečnou realitu. Mně tedy nezbývá nic jiného, než všem tento film doporučit.

 • poster

  Kolonie (2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace