kolemjdouc

LinkedIn: kolemjdouc

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59
    • 10.8.2020  15:22
    V mene zákona (TV seriál) (2009)

za mě plný počet.Jednoduchý scénář který neoblbuje diváka zbytečnými otočkami tam a zpátky :aha,tu je vrah?! Kdo si pamatuje knižní detektivní příběhy na cesty?Tak takhle mi to připadá natočené.Příjemná slovenská mluva.Paráda.Nehledě na to, že se mění tváře herců v epizodách.V poslední době je móda vidět herce všude v reklamách v televizi ,v talk show a většinou stále a stále jedni a ti samí.Tečka.

• 10.8.2020  10:40

nevím nakolik tento film nadsadil samotný reálný příběh.Olivetti měl zřejmě pestrý životní příběh.Na mě film udělal svým zpracováním obrovský zážitek.Nadchl mě scénář,výběr herců,kostýmy,masky,exteriéry...Výborné slovenské dialogy.Vše v uvolněném tempu...až do doby kdy děj dospěl do etapy kde se zaobírá snahou firmu nepřátelsky převzít ať Američany kteří na něj nasadili ten nejhorší kalibr anebo konkurencí doma.Úspěch se neodpouští ,nepřeje ale závidí a i se pro něj zabíjí....Výborné zpracování a vynikající slovenský dabing.Tradičně

• 9.8.2020  18:22

já jsm to zkrátka celé nedala.Primitivní scénář,Dubosc který přehrával ,přešponované situace(vyšetření u doktora, kdy je prostata v cajku a jízda může začít) kde kdyby tvůrci ubrali na grádech bylo by dílko stravitelné

• 8.8.2020  14:26
    Nová zahrada (TV pořad) (2015)

velice zajímavý pořad.S velmi příjemnými moderátory a oceňuji i názvy rostlin s poznámkou o jejich pěstování zobrazených i na obrazovce.Moderátoři někdy mluví dosti rychle a není čas na vstřebání informací :-))

• 6.8.2020  13:07
    Le Prix de la vérité (TV film) (2017)

odpad to zas až tak není ale celé dílko zachránila kamera.Tam se musel kameraman obzvlášť nadřít aby postavičku Mathy zakomponoval do obrazu tak aby z toho vyšla s grácií.Přece jen bylo znát že se snaží upozadit její bolestivou chůzi způsobenou jejím postižením.Ale očima a mimikou a pohyby hrála dobře všechna čest.Ostatní jí to spíš kazili.K tomu tentokrát slabota scénář to ještě podtrhl.Ale tradičně pěkné záběry na krajinu z výšky na městečka nalepená v kopcích s vinicemi.Prosluněné olivové háje...

• 6.8.2020  12:59

scénář průměrný a zfilmování jedna katastrofa.Tak slabé výkony herců, že by jeden zaplakal.

• 5.8.2020  13:21
    Odznak cti (2015)

hodnotím to jako B-éčkové .jinak je to řádná slátanina ale se vcelku neznámými herci (až na Sheena) se tomu dá ledacos odpustit.-Vzhledem k tomu že i když jsem si dvakrát zdřímla jsem se dočkala nepřekvapivého konce.Každý dostal co mu patřilo.Dobro vítězí nad zlem.protivná kamera bez stativu, se záběry až moc zblízka,nevýrazné výkony herců ale děj zasazen do prostředí vágusů čemuž byly přizpůsobeny masky a kostýmy.Slabý dabing tomu dvakrát nepomohl.Např dýchavičný Sheen.Jakoby mlel z posledního

• 3.8.2020  18:44

nelíbí semi zpracování pořadu.neustálé přeskakování od tématu navíc proložené reklamami neustálé omílání toho samého....přespříliš mluvení kdy slyšíte původní komentář a na něm "položený "český dabing.Hrůza

• 3.8.2020  09:14
    Smutek černé vdovy (TV film) (2018)

průměrná detektivka která působí jako skládačka puzzle = tenhle dílek se nehodí tak se hledá dál a už ...ale ne ne to se ,diváku,mýlíš....tak to nebylo a postupně se rozplétá (zbytečně dlouho)zápletka.Poměrně překvapivě dobrá herečka Erin Karpluk

• 3.8.2020  09:00

zase něco jiného než klasika plná nagelovaných,našminkovaných paňáců styl:my jsme Canada!Do těch čtyř co dávám, to má daleko ale zaujal mě jak výběr herců (exoticky působící Momoa který se choval před kamerou velmi profesionálně ,přirozeně), kamera a i některé vytuněné situace.Jinak thrillery zpoza louže nemusím...Herci se chovali přirozeně,kamera neposkakovala jak při čardáši,výběr exteriéru.Silně pokulhával dabing což už začíná být česká klasika.

• 3.8.2020  08:47
    Hedi (2016)

příběh kluka svázaného konvencemi ,kulturou a z toho se odvíjející životní styl.Kultura ve které se zvyky,náboženství dědí z pokolení na pokolení.A není úniku.I za cenu vlastního sebemrskání.Svým rozhodnutím zlomí srdce nejen sám sobě.Hlavně když zvítězí tradice.Otázné je,jak bude žít s poznáním, jak chutná skutečné štěstí.....

• 1.8.2020  16:04

neprofesionálně udělaný pořad.Kdy se vymezují tvůrci na pár okamžiků (třeba srdcovce na rozbočce kolejí) a tu neustále dokola omílají.záběry přírody jsou úchvatné ale taky toho moc navíc neuvidíte.

• 31.7.2020  23:38
    Princezna (2010)

medicína byla a je cesta pokusů a omylů.Nakonec ani sami nebudete chápat jak to doopravdy bylo.Budete na pochybách.Drastické léčebné pokusy přece nikdo dobrovolně nepodstoupí...

• 31.7.2020  23:32

klasická jednoduchá,groteskní, italská komverzačka.Plná pitoreskních postaviček.Když ženská rozhodne že si chlap užil dost..... a šmyk.. problém je i 180 stehů... .Neříkám já ,ale ten advokát.Myslím,že scénář vlastně popsal chování kudlanky nábožné:přilákat,použít a sežrat.

• 30.7.2020  12:11
    Díky za vzpomínky (TV film) (2018)

Když dělá romantiku Německo a Británie je to hrůza.Výběr herců jedna katastrofa.Herečka v roli Joyce je fakt tak upištěná?.Nepomohl aninápad zasadit děj zčásti i do Oxfordu.Tentokrát to scénarista s tou bujnou fantazií přehnal.

• 28.7.2020  16:13
    Nebezpečná láska (TV film) (2010)

Jednoduchý scénář jehož jedoduchost je umocněna výkonem mladých hereček.samozřejmě motiv děje je stále aktuální,psychopatů je na světě stále dost ale nechat se až takhle ovládat třeba jen na jedno pokynutí hlavy si jít jak ovce pro další výprask???ale no tak!

• 26.7.2020  11:10

Docela fajnově udělalaná gangsterka která se držela linie kde šlo o přátelství tří kluků vlastně až za hrob.Nenabalovaly se tam další příběhy.Dobrý dabing i scénář.Děj částečně prokládaný vyprávěním jedním z hlavních aktérů je dobrý počin.

• 26.7.2020  07:13
    Vojna a mír (TV seriál) (2016)

Další plagiát kterému do originálu spousta chybí.Nevěděla jsem jak to popsat ,ale asi na to sedí komentář z 5.1.2016 uživatele DaViD'82.Slabá práce kamery a nevýrazný dabing to poslaly celé do kytek.O hercích ani nemluvě.

• 25.7.2020  23:29

Novodobý příběh Romea a Julie.Brnkačka na city.jednoduchý až naivní scénář.Výkony herců nejsou nijak velkolepé ale dávám čtyři za nápad s roboty.To jsem ještě neviděla .Aby to bylo jen ve scifi a le tvůrci to zasadili do reálu.Za mě dobré.

• 25.7.2020  16:16
    Hudson a Rex (TV seriál) (2019)

Komisař Rex byl jen jeden.Tenhle plagiát je jedna katastrofa.

• 25.7.2020  16:13

Já jsem se pobavila, připomíná mi to Lapálie.Báječná kamera ,výběr interiérů.Groteskní situace.Neseděla mi Tautou v roli neurotické matky.Ale já ji jako herečku ani moc nemusím.Ti dva kluci byli boží!

• 23.7.2020  05:58
    Crime dans les Alpilles (TV film) (2017)

Tak tady se nepovedlo vůbec nic!

• 22.7.2020  00:07

dávám čtyři v očekávání,že se další díly nezvrhnou do nějaké laciné linie.U Němců v poslední době člověk nikdy neví.Většinou dohánějí slabý děj sexistickými,jakoby nenápadnými záběry na určité partie nebo vilnými pohledy....Tady je obzvlášť vynikající kamera a kvalitní a to velmi, slovenský dabing.Velmi rušivý element byla figurka baby která pracovala jako sociální pracovnice a odcizila knihu....to už nemají mezi herci odpudivější zjev????Scénárista se může strhnout a být jakkoliv dobrý ale podělají mu to výběrem herců a možná se ještě plácají po zádech.Nejsem extra náročná ale co je moc to je moc.

• 19.7.2020  06:30

Sympatická,jednoduchá duchařina.O tom jak ublížená duše hledá klid.Herečka, Anna Proclemer,která se ve své roli postarala o rozuzlení , které vlastně bylo klíčové,byla ve své krátké ,ale náročné roli velice uvěřitelná.Bylo jí v té době přes 80 let a za rok po natáčení zemřela.Potěšilo mě že se ve filmu sešli moji oblíbení herci.Kteří mě potěšili i ve filmu Neřízené střely.Původně jsem dala tři, ale teď jak se v mysli znovu probírám dějem, dávám plný počet

• 17.7.2020  11:44
    Kid (2010)

důkaz toho,že člověk vydrží někdy víc než zvíře. Šokující ale zároveň dojemný příběh."Matku" toho kluka budete mít chuť zahlušit hned několika způsoby...

• 16.7.2020  18:25

jednoduchá linie scénáře který popisuje těžký život ve válce ,konec byl takový nepropracovaný jakoby nechaný na divákovi kam nechá jít postavy.A v člověku to evokuje otázku :k čemu všechny války jsou.Zničené životy,zničené rodiny...aby za dvacet let rozpoutali novou a víc zničující.A dnes, všude ve světě na různých místech, hoří další.Famózní interiéry a exteriéry které,přesně vystihují dobu ve které se příběh odehrával.Excelentní výkony herců

• 16.7.2020  08:34

Co to mělo divákovi sdělit????Řádná slátanina.

• 16.7.2020  08:29
    Meurtres dans les Landes (TV film) (2017)

Vraždy v...ani tento díl nebyl žádná divočina - vedle sebe jdou paralelně vyšetřování vraždy a vztah obou hlavních hrdinů.Dávám pět,protože mi film sedl do nálady.Jsem přesycená všelijakými příběhy kde vystupují namachrovaní detektivové konstáblové a v maskérnách vytuněné komisařky....A spousta natáčení ze soudních síní.Nemusím!

• 9.7.2020  10:36
    Touch Me Not (2018)

něco tak odporně,asi cíleně,natočeného jsem dlouho neviděla.Jakou to má přidanou hodnotu?

• 8.7.2020  23:12
    Inspektor Banks (TV seriál) (2010)

Nemůžu tomu přijít na chuť -možná za to může Midsomer.Protivný bručoun inspektor.Protivná kamera kdy jakoby herce lovíte jak je rozkomíhaná.Jeden čas to byla móda ale zase se všichni nemusejí opičit jedn po druhém

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59