kolemjdouc

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47
    • 11.6.2019  00:18
    Komuna (2016)

Příběh,o kterém nebudete ze začátku vědět která bije...Fakt.Pak už budete bezmocně čekat jak to dopadne.Protože to téma:život v komuně - je těžko předvídatelné.Ale už jsem si tak nějak zvykla ,že Dánové si zkrátka tu svoji srandu natočí i když teče krev.Dyrholm je profík za 1.

• 11.6.2019  00:11
    Dalida (2016)

Několik písní Dalidy nazpívala i H.Vondráčková.Troufnu si tvrdit že lépe.Ale to nic nemění na tom,že Dalida byla vynikající zpěvačka.Prožila si peklo a člověk se ani nediví ,že neměla sílu jít ,po tom všem, dál.Viděla tolikrát smrt blízkých že se už ani sama nebála.Semlelo ji to.

• 9.6.2019  17:36

clkově koukatelné,nijak neohromuje.Vesnická krimi.Sympatický Terpoorten

• 8.6.2019  07:36
    Obávaný (2017)

nejvíc mě štvalo maskování Garrela tou umělou pleší.To za jedno a za druhé ta doba ,ve které se příběh odehrával, už se démonizuje.

• 7.6.2019  09:18

proč zrovna tenhle film?! To je nabídka seveřanů tak mizerná???? Z jejich výroby je toho tady jak šafránu.Herci jakoby v křeči.Nemají zkušenosti před kamerou a je to i vidět.Od té doby nic nenatočili

• 7.6.2019  09:13

Drama.jednoduchý děj tak,že už jednodušší být nemohl.protivný filtr na kameře ,hudba jakoby z Gomorry,scénář dobrý ale zpracování příšerné.O hercích (nehercích???) radši nemluvě.

• 6.6.2019  02:00
    Gangsterdam (2017)

už dlouho jsem se tak nezasmála.Nic pro intelektuály.Kdo se chce pobavit ,pobaví se.Na Francouze slušný počin.Málo řečí spousta,akcí.Klasika bývá naopak.Vynikající kamera.Dobréherecké výkony.Už dávno neplatí že zvučné jméno herce je záruka kvality.Doufám že budu mít možnost film vidět ještě jednou

• 4.6.2019  00:20
    Rozkaz (2008)

jednoduchý děj a opět jeden z těch když se tam pustí Němci potom je to o sexu všichni se všemi.Čekala jsem jinou rovinu :víc akcí než zdlouhavá chůze sem tam lesem,šmírování.Ale trochu to zachránil Vauramo v roli Hajruli .Každá válka je hnus

• 2.6.2019  16:24

těch pět pouze a jen za scénář

• 2.6.2019  16:22

kulyk 14.1.2019 - vystihl přesně.Není co dodat akorát že potom nemají mít děti noční můry

• 31.5.2019  16:13
    Až odejdu (TV film) (2016)

Závažné téma ale těžko uvěřit že by to takhle fungovalo v reálu.Aby se podtrhl nesnadný život Claire tak se proti ní nasadí herec ,který vizáží patří spíš na planetu opic a chováním do námořnické špeluňky.Konec předvídatelný.protože takhle skončily všechny filmy a i knihy na tohle téma jak přes kopírák

• 30.5.2019  10:02

Příběh lidí, jedněch z monoha po světě,jak oni prožívali válku.Anebo jinak.Jak jim válka změnila život a osudy.

• 26.5.2019  08:07

Bravurně natočený špionážní thriller

• 26.5.2019  07:58

Film je natočen v roce 2014 takže příprava o rok dřív...takhle si představuji tradiční francouzskou tvorbu která mě přitahuje.Bez politikaření a zvláštních výkonů zvláštních herců...tak jakoby se příběh odehrával ve vaší blízkosti.Důraz na detail:zvuk někde v pozadí,pohled z očí do očí,plavání v proudu řeky jakoby se něco odplavilo a vrátila se jiná Madeleine,spálený les jakoby spálil minulost a ideály. Postupem času mi připadá, že se francouzská kinematografie ubírá jiným směrem.Ignoruje národní identitu?

• 23.5.2019  01:02
    Deux gouttes d'eau (TV film) (2018)

ani po čtyřiceti minutách jsem nevěděla kdo je kdo ale nijak mě to netrápilo protože jsem viděla že to nevěděli snad ani tvůrci.Konec uťali protože už to očividně nikoho nebavilo..Ani nezabrala snaha oživit děj vsuvkou hádek obou kriminalistů kdo je lepší.Nakonec i to dítě bylo obou - to se jen tak nevymyslí :-)Ale klasicky vynikající slovenský dabing.Jen proto nedávám odpad a i za to že nešlo nevidět že se trápili i herci.

• 22.5.2019  18:32
    The Secret (TV seriál) (2016)

Precizní zpracování scénáře .Naprosto disciplinovaní herci, kterým režisér nic nedaroval.Záběry ,kdy Cilin s ledovým klidem připravoval vraždy ...nervy drásající! Absolutně kvalitní slovenský dabing.

• 18.5.2019  11:58
    Lekce (2014)

Film podle mého gusta.úsporný scénář který nehraje o čas zbytečnými scénami.Věřím,že se tak děje v normálním,každodenním životě,kdy stačí jedno škobrtnutí a je amen.Scéna, kdy se Naděžda musí ponížit a omlouvat se otcově nové přítelkyni (čakry..) ta mě fakt konsternovala.

• 16.5.2019  07:16

klasika:když se dělají divoké revoluce a když se to zvrtne.Syrový snímek

• 13.5.2019  15:57
    Padlé královny (TV seriál) (2010)

to se nedá!Zazdil to i dabing.

• 8.5.2019  01:45
    Budoucnost (2013)

vzhledem k tomu že se na filmu podílely čtyři státy tak to taky tak dopadlo...jako v pohádce o pejskovi a kočičce jak spolu pekli dort.Každý si tam dal svoje chutě.Němci si žádali nahotinku,Italové táhlý děj,Španělé zřejmě se snažili o jakous takous akci - ale na co ukecali Chilany????? V Manuele jsem viděla nepodařený klon Noomi Rapace....Slabota

• 5.5.2019  09:07
    V Bruggách (2008)

Vše stojí a padá na Farrelovi.Myslím že dnes by v roli zabijáka nebyl ,po učinkování ve všech těch scifi apod,tak famózní.Film jsem viděla podruhé a vím o čem píšu.Poutavé prostředí exteriérů a musím zdůraznit i interiérů,to vše podtrhlo dojem z filmu

• 5.5.2019  08:50
    La stagione dei delitti (TV seriál) (2004)

Scénář dobrý.Špatná práce herců.A vše korunováno rozkmitanými záběry kdy se chvílemi stalo ,že jsem v záběru musela postavy jakoby lovit.Nehledě na to že po chvíli se mi točila hlava.Je to nešvar.Je zřejmě jednodušší někomu hodit kameru na rameno a nechat ho potácet se mezi herci na place.

• 5.5.2019  08:43
    Jusqu'au dernier (TV seriál) (2014)

Jsem spokojená.Předně mě potěšil slovenský dabing.Slováci umějí víc slovy vyjádřit emoce.Jinak seriál má vše akce,napětí.Příběh plyne tak nějak normálně.Bez stříleček,lítaček aut vzduchem,spousty ohně.Mě zkrátka sedl.

• 30.4.2019  09:12

na své si přijdou a to hojně ,koníčkáři.Nádherné záběry hřebců.Ale samotný příběh byl takový narychlo ukončený a postavy jakoby ani nestačily povědět co chtěly.

• 30.4.2019  09:09

sice jednoduchý scénář ale bylo tam napětí,akce.Až přehnaná snaha napodobit šedesátá léta byla trochu přehnaná,umocněná filtrem na kameře tomu dost ubralo grády.

• 28.4.2019  08:18

emocionálně silný film,který nenechá od začátku nikoho v klidu.Zobrazení feťáckého doupěte se špinavým ,plačícím děckem,aby jste pochopili proč Andreas udělal to co udělal a vlastně na tom stojí celý film.Skvělý výkon Lie kaase a vlastně i ostatních

• 27.4.2019  14:28
    Kdo je bez viny? (TV film) (2007)

odpad to není ani náhodou!Nahlédnutí za oponu, kde se kšeftuje s lidskými životy. Až na dřeň..Prošpikované nadrženým korporátníkem vilně uslintávajícím při pohledu na Johannu - jelikož už má asi plné zuby té vyschlé tresky se kterou se,určitě ze zištných důvodů, oženil.

• 23.4.2019  09:56
    Hrabě Monte Cristo (TV seriál) (1998)

spojení Depardieua a Muti se ukázalo být velmi moudré.A zapojit i jejich děti byl dobrý marketingový tah.Film mi sedl do nálady a v županu s voňavým kafíčkem v ruce ..no já jsem vrněla blahem z požitku.

• 22.4.2019  08:55

konsternovalo mě ,že v tak vyspělé zemi dostaly ženy v posledním kantonu právo volit až v roce 1991.Velmi dobře zpracovaný film s politickým námětem.Žádný humbuk,prostý scénář,kulisy,vynikající kamera a famózní herecké výkony.jinak nejsem fanda filmů s politickým,fanatickým podtextem

• 17.4.2019  07:00
    Proti větru (2011)

dala bych víc,ale nesnášela jsem výkony těch děcek.Nepůsobily věrohodně a až rozjíveně.Film je spíš založen na snaze psychicky rozhodit diváka.Některé scény byly neuvěřitelně hloupé= pomatlání dětí barvami...význam byl jaký?Jakože teď se všichni přemalujeme a všechno bude OK?

<< předchozí 1 2 3 4 13 24 36 47