• Thriller

Podvod (2006) (TV film)

nemám štěstí na zajímavý film. Tenhle byl evidentně nízkorozpočtový.

Deštivý den v New Yorku (2019)

takový :z jedný vody šup na plot....Dialogy mi v některých momentech častokrát přišly až slaboduché. Výkony herců taktéž.

Sekuriťák (2017)

docela jsem se na film těšila.Banderas je vždy záruka kvalitní podívané.I když mnohokrát jen na něj.Ale nechat prvních dvacet minut kecat přiblblíka s nagelovaným kohoutem na hlavě  to fakt zavánělo natahováním  času. Pro zbytek  mě to otrávilo tak ,ža jsem nedokoukala.

Clean (2021)

Tohle jde absolutně mimo mě.Po půl hodině se to zvrtlo směrem který není můj šálek kávy.Násilí ,přebité větším násilím.Tohle se točí asi jen proto,že si to diváci žádají. Tyhle ponuré krváky jsou až perverzní.Tečka.

Ramses a jeho synové (2022)

Kladu si otázku :co z těch děcek jednou bude.Ale to není problém jen Paříže.

Farha (2021)

Osud Palestinčanů zase z jiného pohledu. Pokud poslední záběry byly podle skutečnosti, tak to je na trauma na celý život.

Tisícročná včela (1983)

přesně takhle šlo herecké umění.Naprostá přirozenost.Stoprocentní.Doslova všech.A ne odřkat replilky a jdu si pro prachy!.Tehdejší mladí se měli od starých bardů co učit.Dneska nemají od koho.....Bída.

Frida Kahlo (2020)

tohle jméno mi ani nic neříkalo.Ale dávám pět za zpracování.Přiblížení života dvou umělců své doby.  Jejich soužití muselo být drámo.

Zábava, zábava (2018)

další z mála filmů ,které mě svým zpracováním dokážou přikovat k židli.A prostě je musím vidět až do konce.Sice šlo o démon chlastu ,ale způsob ,jak se s ním postavy musely a taky nemusely poprat byl podán velmi reálně.Vidět ženskou na šrot je fakt nechutné.Doktorka která chlastá jak o život v práci.Tak to prošlo v reálu i u nás.Prokurátorka se svou imunitou ,která jí dala křídla.....Celkově vynikající kamera.Režisér si fakt herce podal.