• Pohádka
  • Rodinný

A čo láska? (1981) (TV film)

Študentka Lucia (Sládečková 23r v jednej z prvých tv rolí) odíde bývať od rodičov (Gruberová, Korenči) ku kamarátke (Studenková 27r) a zaľúbi sa do mladého doktoríka (Černý 28r).

A. I. Dobrijanskij (2018) (divadelní záznam)

Správny názov (uvedený v titulkoch) Adolf Ivanovič Dobriansky.

Aj múdry schybí (1984) (divadelní záznam)

Záznam je z divadla Nová scéna. (Nie Astorka, tá vznikla až v roku 1990.)

Ako sa husár učiteľom stal (1985) (TV film)

Dopozeral som to len kvôli Dagmar Sanitrovej (23). Uráža ma scenár, podľa ktorého si princezná nalepí fúzy a zrazu sa všetci tvária ako by to bol chlap. Hodnotu to má ako dokument o tom ako vyzerali známi herci v roku 1985.

Ako si Grétička trochu zdriemla (1988) (TV film)

Dozvedel som sa, že je to jedna z poviedok prvej relácie cyklu Dnes večer hrám ja s Martinom Hubom. Ďalšie sú Čudný človek (Čechov) a Lupič zo Shady Hillu (Cheever).

Ako som bol hercom (1995) (TV film)

Dnes večer hrám ja http://www.csfd.cz/film/270799-dnes-vecer-hram-ja/komentare/ s E.Horváthom ml. tvoria 3 poviedky: Ako som bol hercom (Kuprin), Neviditeľná zbierka (Zweig) a Plášť (Gogoľ).

Alžbeta Hrozná (1978) (divadelní záznam)

Veľmi dobré, milé piesne, nezabudnuteľné zdrav. sestry Štepka - Markovič, vynikajúce hlášky. Je to ešte lepšie ako Jánošík, len toto ľudia nepočuli 100-krát z LP platne. div. premiéra: 1975, autor: Stanislav Štepka, hudba: Milan Markovič, hrali: Katarína Kolníková (Grófka de Debora Báthoryová), Gita Povodová (Alžbeta Báthoryová), Mária Daubnerová (Mariška Pataky) - krásny spev, Stanislav Štepka (Dora Sentéšová), Milan Markovič (Ilona Jó), Jozef Sloboda (Ficko).

Astral (1989) (TV film)

Ivona je proste božská.