Kritik.

okres Levice

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 15.9.2020  15:12
    Artemis Fowl (2020)

Ničím nevynikajúca klasická disney - rodinná rozprávka pre deti.

• 1.9.2020  22:27
    Vůně Vánoc (TV film) (2018)

Sladký, predvídateľný romantický filmík s vianočnou atmosférou. Nezaslúži si až tak zlé hodnotenie len preto, že ide o jednoduchý TV film. Aspoň tu nehrala žiadna zrúda, zápletka nebola pseudo-komplikovaná, postavy sa správajú ako normálni ľudia (až na pár chvíľ) a všetko je naivne pekné. Vpohode. Popri tých množstvách hlúpych romanťákov je toto fajn.

• 31.8.2020  22:37

Nečakane dobré. A navyše príbeh prináša aj zopár originaít a zároveň otvára dôležité témy ako život v cudzine, odpustenie (hlavne sebe), láska a hodnoty, rešpektovanie druhých a mnoho ďalšieho...

• 31.8.2020  22:25
    Na nože (2019)

Celkom yaujimave, fajn, trochu vtipne, so stipkou originality. Ja nedavam hviezdicky za "divacky servis" a teda mi nestaci, ze tu nejaky znamy herec spravi zo seba blbca a to je akoze smiesne. Treba pribeh, pointu, alebo v pripade komedií dobre vtipy atd. Film dobry, ale priemerny.

• 26.8.2020  12:45
    Coco (2017)

Nádherné! Toľko vrstiev, och. Keď sa vám bude zdať, že je príbeh predvídateľný, ešte počkajte. A keď odhalíte zvrat, stále sledujte. Keď spoznáte výsledok, sledujte ďalej. Nádherné až do poslednej chvíle - ku koncu dokonca stále viac. Vychutnajte si to a aj slzičky potečú :-)

• 18.8.2020  18:46
    Wind River (2017)

Vyše hodiny čakáte, aby ste sa dozvedeli o nechutnom znásilnení a vražde - čo vám vlastne nedá žiadne odpovede, lebo ste to už priebežne vedeli a mali aj potvrdené. Film vás buď unudí, alebo naopak poriadne naserie - a ani jedno z toho nie je emócia, ktorú pre život potrebujete. Oničom...Ešteže pomsta bola pomerne sladká, jediný pozitívny bod filmu.

• 18.8.2020  16:24
    Frčíme (2020)

Veľmi milo prekvapilo :-) Pomerne netradičné prvky klasických výpravných rozprávok - napríklad nhy bez tela, motorkári, aj samotný fakt že chalani malo nevlastného otca okrem nebohého vlastného (oceňujem spomenutie choroby, čo zas prepája realitu s Disneyovkou) atď...

• 14.8.2020  15:57
    38 (2014)

Buďme úprimní - ľudia tomu dávajú vysoké hodnotenie len preto, že je Demitra mŕtvy. Filmové spracovanie nič moc, strih, zvuk, kamera, komentáre ani iné súčasti filmu nezaujali. Ničím výnimočné.

• 31.7.2020  22:46

Tento film ma doslova iritoval! Hnusne nesympatický pseudorebel, ktorý nikoho nepresvedčil, si nezískal ani mňa, lebo jeho herecký výkon je úplne pri podlahe. Holka zlatá, no sprostá. Potom soala ho do hája, no v druhej sekunde mu podľahla a naletela najplytším chalanským manévrom. Plytké klyšé, neromantické, nesympatické, hlavnému hrdinovi som od začiatku prial aby ho zrazil autobus, nech si holka môže začať pekný vzťah s niekym kto má charizmu :)

• 26.7.2020  21:23

Tie flashbacky mi to celé pokazili. A mohlo to byť tak super! V tomto prípade sa stačilo držať úplne jednoduchého scenára v štýle úvod-jadro-záver.

• 24.7.2020  18:56
    Šéf (2014)

Veľmi príjemný filmík blízky realite a s dobrým koncom :-)

• 9.7.2020  12:50
    Interstellar (2014)

Príliš pomalé a nudné na to, aby to v závere pseudo-akože-záhadne-odhalilo to, čo mi napadlo na začiatku filmu pri pohľade na knižnicovú skriňu. Žiadne prekvapenie ani s čiernpu dierou, dimenziou, časom, ani s ničím iným. Hm.

• 9.7.2020  10:25

Vpodstate priemerný film, ktorý je ťahaný k vyššiemu a kladnejšiemu hodnoteniu starým originálom. Páčia sa mi pepojenia, hlavne záver. Ale dotyčná mi strašne liezla na nervy. A chýbalo mi aj ... POZOR SPOILER! ... že keď bol zabitý posledný, vlastne sa nepotvrdilo, že bol nakazený. Možno teda umrel zbytočne. Mal tam byť aspoň náznak. no a ako pri takmer všetkých podobných filmoch, samozrejme aj tu sa postavy správajú úplne inak ako by ste sa správali vy v danej situácii :-) Zbytočne riskovali, šli s baterkou do tmy, počuli zvuk tak sa šli sami pozrieť čo to bolo :-DDD

• 7.7.2020  13:53

Tak tentokrát sa mi to opakovanie deja zdalo uz dost otravné a to šikanovanie hlavneho hrdinu ma uz akosi nebaví. inak dobré. Dufam ze na tom divokom zapade v trojke to uz bude o inom, ale asi zial nie...

• 7.7.2020  12:36

Výborné a neskôr sa možno rozpíšem viac, ale teraz si sem odložím poznámku: Na konci boli v prítomnom čase dve autá. Čo sa stalo s druhým, nie je domyslené.

• 29.6.2020  22:36

Prvé dve tretiny super, už som si želal len vedieť ako nepriateľa porazia...myslel som, že to bude zaujímavé a originálne, keď to tak fajnovučko grádovalo. No nedočkáte sa. Tma, výbuchy, hluk, tma a ešte tma. Neviete kto kde a s kým je, o čo tam ide. Začnete sa nudiť, prestane vás to všetko zaujímať. A následne to príde, avšak vám už je to jedno. Žiaden zvrat, nič originálne, len koniec. Aby bol koniec.

• 23.6.2020  12:43

Nebyť toho tarantinovského humoru, ktorý sa sem popri deadpoolovských vtipoch a italianjobovom štýle vôbec nehodí, tak to mohlo byť super :/

• 22.6.2020  11:02

Sériu mám rád, ale toto je slabé. Priveľmi dlhý úvod (prvá polhodina vlastne zbytočná), postavy nevýrazné takže po prvých pár mŕtvych som si len povedal "Hm, niektorí umreli, neviem ktorí z nich to boli, ale vlastne mi je to jedno". K nikomu som si totiž nevytvoril sympatie. No a o tom, že postavy sa správajú nelogicky (aj keď filmovo typicky), nemusím snáď ani písať - čokoľvek chceš preskúmať, skúmaj to v noci a iba s ručnou baterkou :D

• 26.4.2020  22:10
    Láska na vlnách (2017)

Oničom, bolo by to smiešne keby to nebolo tak primitívne a mužov urážajúce. Herecky slabé, scenár brakový, film B-čkový...

• 12.4.2020  22:01
    Sladko-slaná láska (TV film) (2018)

Normálka, pohodička, ľahký príbeh, herecké výkony nič moc, ale ako slušná oddychovka s manželkou po boku vpohode.

• 10.4.2020  23:03

Slušné, milé, vôbec nie prehnané. Konečne v danom žánri niečo úplne vpohode vhodné pre kohokoľvek.

• 10.4.2020  20:06

Konečne slušný romantický film, kde dokonca ani úplne netušíte ako to skončí a sem-tam sa aj nejakých zvratov dočkáte... Milé, vizuálne veľmi kvalitné a originálne, ale hlavne to nie je oplzlé ani dvojzmyselné ako väčšina dnešných filmov tohoto žánru.

• 3.4.2020  22:03

Po filme I CAN ONLY IMAGINE je tento film dejom ale aj hereckymi vykonmi velkym sklamanim...obzvlast ak vopred nepoznate jeho pribeh.

• 14.3.2020  15:14

V tejto kategórii jeden z tých lepśích a sympatických filmov. Dokonca ani tie sexistické vtípky, ktoré vedia často veľmi preráźať a nićiť príbeh, tu neboli až také prehnané. Romantické, čisté, na nič sa to nehrá, hlavná hrdinka prirodzená (oceňujem, źe niekedy sa uź ani vôbec neobhajuje) a sama sebou. Sympatickejšia než bola v Parenthoode :-P

• 5.3.2020  12:27

Chcete si pozrieť úplne obyčajný film? S trochou napätia? So štipkou romantiky? Taký celkom vpohode príbeh? Niečo, pri čom si možno aj pospíte? Zapnite si Solo.

• 2.3.2020  08:02

Od dvojok sa priveľa neočakáva. Pri tom aj ostaňte predtým, než si túto "Frozen dvojku" pozriete ... a budete milo prekvapení! :) Olaf je stále Olaf, vtípky a hlášky fungujú. Scenáristi vsadili na veľmi podobné zápletky ako v jednotke (podobne ako to bolo pri Smrtonosnej pasci 2, alebo Sám doma 2) a nič tým teda samozrejme nepokazili. Pre mňa určite lepšia voľba, ako keby mali vymýšľať umelé pokračovanie s priblblými silenými novinkami. Príbeh pôsobí prirodzene. Dozvieme sa viac o ich rodičoch, odhalíme zopár tajomstiev, znovu sa prehĺbia vzťahy medzi hlavnými postavami. Pekné... :)

• 28.2.2020  11:36

Celá druhá polovica prvej série bola veľmi slabá a navyše ma štvala nesmrteľnosť smrteľného človeka Forda, ako aj pištoľníka v čiernom. Konečne je po nich. Konečne sa to posunie, lebo to tápalo v zlom scenári a naťahovali to úplne zbytočne.

• 28.2.2020  09:44

Hm, no ja neviem. Dobrá epizóda, ale ten záver...celý čas čakáte na Arnolda a napokon sa objaví ledva na pár minút (s tým, že konečne viete, kto to je) kým umrie. Ford (Antony Hopkins) je síce ťahač celého seriálu, ale keď mu konečne niekto prejde cez rozum, zrazu vidíme zas a znova jeho úplnú moc a bezmocnosť iných proti nemu. Oničom. Toto ma sklamalo.

• 26.2.2020  12:49
    Počátek (2010)

Súhlasím s užívateľom Circumscript, celý čas som zvažoval či ide o odpad alebo 5 hviezd. Ibaže ja som napokon ostal pri nízkom hodnotení. Hlavne kvôli zlým strihom, kedy už počujete hlas z inej scény, ale ešte sa pozeráte na starú - toto je profesionálne a vynikajúce v iných filmoch. Ale nie tu. Nie vo filme, kde nikdy neviete, čo je realita a čo sen. A ktorá úroveň snov. Nevedia to ani hlavní hrdinovia. A práve preto treba občas divákovi pomôcť...tento scenár však nepomáha. No a na záver - áno, film som pochopil. Jednoducho sa mi až tak nepáčil a nevtiahol ma ako mal.

• 22.2.2020  22:05

Kedysi som to videl a po rokoch som si pamätal iba dve scény - klavír a štadión. Tak som si to pozrel dnes zase a musím povedať, že je to strašné, obyčajné, nezaujímavé. Hrooozne naťahovaný dej. Niekoľko vrstiev, ale stále len nuda. Už viem, prečosom si pamätal iba to. Nič viac sa tam vlastne ani neudialo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10